Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mik a tapasztalatok a Mama Kiddies Prémium Baby 3in1 babakocsikról? fórum

Mik a tapasztalatok a Mama Kiddies Prémium Baby 3in1 babakocsikról? (tudásbázis kérdés)


2. Vercsi90 (válaszként erre: 1. - Tedin)
2014. júl. 20. 07:10
Szia! Én 8 hónapja vettem egy ilyen babakocsit (ezüst-kék színben). Nem bántam meg. Az anyagok minősége nagyon jó. Ami nagyon tetszik, hogy a sportrésznél a lábnál van egy erős gumírozott réteg. Kicsire összecsukható még a kerekek is egy mozdulattal levehetőek, ekkor még kisebb. Ennyi intenzív használat után a kerekek nem koptak meg vészesen, maga a váz nem nyifog, lifeg. Az irányíthatósága nagyon jó. Mi egyébként nem vettünk zsákbamacskát, mert Budapesten van egy hely, ahol meg lehet nézni. Minket már ott nagyon meggyőzött, pláne a többi hasonló árú babakocsival szemben. A hordozó egyébként szűkítő betétet is tartalmaz (ez nagyon fontos), így a pici nagyon kényelmesen volt benne az első időktől kezdve.
2014. ápr. 6. 17:02
Érdekelne, hogy ezzel a babakocsival kapcsolatban kinek, milyen tapasztalata volt? A negatív véleményeket is várom! Előre is köszönöm:-)!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook