Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Migrénesek, nektek mi segít a kegyetlen fejfájás ellen? :( A sötét szoba nem vált be fórum

Migrénesek, nektek mi segít a kegyetlen fejfájás ellen? :( A sötét szoba nem vált be (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2012. jún. 21. 11:48

Isteni, ahogy érzem, mikor a vállamnál masszíroz, hogy elindul bennem a vérkeringés, nem csak vagyok, érzem is, hogy létezem. :)

Teljesen ellazít, nem is szokott bajom lenni, nem roppan a nyakam, gerincem. Ki van kopva sajnos. :S

2012. jún. 21. 11:43
tudom, tudom, még gyűjtenem kell rá. Azért így is szoktam magam masszíroztatni, elég jónak bizonyul, legszívesebben felfogadnék valakit, aki egész nap gyúr. :))
2012. jún. 21. 11:35
Ha lesz rá pénzem, felkeresek valakit, így nem lehet élni, és nem is akarok. Az egészségügy egy rakás szemét, úgy ahogy van. Erre is húsvét óta vártam(2 hónapot), a 187/111 es RR-re azt mondták, nincs probléma.
2012. jún. 21. 11:20
Gyógyszerek, alvás, bokoma, vizes törülköző, de egy róka után jobban vagyok. Pár hete hányás kíséri a fejfájásaimat. A neurológián kiröhögtek, lekezelően beszéltek velem, így befejeztem az orvoshoz járást. Majd megoldom, nekem elvették a kedvemet az egésztől. :(
89. Styxia (válaszként erre: 88. - Sakálka)
2012. jún. 21. 11:15
nem sajnos nem...ezért is igyekszem már az elején a fájdalomcsillapítót bevenni...különben használhatatlan vagyok arra a napra:(
88. Sakálka (válaszként erre: 87. - Styxia)
2012. jún. 21. 10:53
Az jó, ha el tudod csípni. Nekem nem szokott sikerülni. Viszont hányás után egy fokkal jobban vagyok. Neked nem enyhíti?
87. Styxia
2012. jún. 21. 10:42
Hali, nekem akkor van migrénes fejfájásom amikor front van és az idö nagyon melegröl hírtelen hidegre vált vagy fordítva....ami nekem bevált az az hogy amikor már érzem az elöjeleit a fejfájásnak..tehát ezt a tompa gyengébb fájást, nyomás érzetet már akkor beveszek aspirint...és este is...kb.2 -3aspirinnel áttudom úgy vészelni hogy nem fáj egyáltalán....de ha túl késön veszembe akkor sajnos nem hat...marad a kanapén fekvés szembehúnyás és szenvedés.Ami a legrosszabb hogy nekem annyira fáj a fejem hogy a fájdalomtól hányni is kell..úgyhogy inkább pár szem aszpirin és kész.
2012. jún. 21. 10:32

A gyertya semmit nem ért. Mondjuk nem is számítottam másra, csak igyekeztem mindent kipróbálni. Hatásosnak csak azt az erős gyógyszert találtam, amiről korábban írtam is. A természetes gyógymódok nem jöttek be sajnos. Az viszont tök jó, hogy a masszázs bevált nálad, nem kell hülye bogyókat szedned.

Köszi a jókívánságot, remélem hamar összejön! :)

85. *Gold*
2012. jún. 21. 10:13
Szia nekem ha faj a fejem , kínai varazskremet kenek ra, piacon veszem 80 ft, es nalam abszolut bevalt.
84. 093a17e5d8 (válaszként erre: 82. - Sakálka)
2012. jún. 20. 15:52

Algopyrin-Nospa-Seduxen injekció mix nekem jó volt már. Mágneskarkötőt használok, szerintem segít.

Szültem két gyereket, azóta sokkal jobb a helyzet.


Nem szedek fogamzásgátlót-szerintem az is erősítette


Ha érzem (nekem aurás), akkor kávé, gyógyi, kaja (akkor is ha hányingerem van) mix.


Én szedten relpaxot is, ami jó volt a fájásra, de durva mellékhatások voltak.

2012. jún. 20. 15:16
Szia sims! Sajnos a kórházban csak a szurit ajánlgatják, pedig olyankor nem bánnám, ha leszedálnának pár napra. :) Szoktam mozogni, főleg úszni szeretek. A citromos kávét is próbáltam már. Meg a masszázst, meg csontkovácsot, méregtelenítést, mágneses kezelést, természetgyógyászt, különböző kuruzslókat, egy rakás orvosnál voltam, beszedtem egy csomó bogyót, még tádé gyertyát is raktam a fülembe. De igyekszem nem panaszkodni, mert az utóbbi pár évben jobban vagyok valamivel (igen, ez a lightos verzió...). Most meg babaprojekt van, amire azt mondta a doki, hogy talán ez az egyetlen esélyem. :)
2012. jún. 20. 11:21

Sziasztok! Én is leírom a tapasztalatokat, hátha tudok még újat mondani.


A gyógyszerek közül eddig csak egy vált be, a neve Eto pro. Nagyon erős, nem lehet sokáig szedni. Eredetileg epilepsziára való. Nem fájdalmat csillapít, hanem megelőzi azt. Nekem nagyon bejött, de ahogy abbahagytam, a migrén visszatért. Viszont volt három jó hónapom.


Megelőzésre a magnézium is elég jó. (Hozzáteszem, amikor nagy dózisban szedtem, vesekövem lett.)


Ha már fáj, akkor csak a kávé segít. Nem mulasztja el, de egy-két órára enyhíti. (Kivéve, ha kihányom.)


Időnként kórházban kötök ki, ha nagyon eldurvul. Olyankor Algopyrin-Nospa injekciót kapok. Nekem nem sokat segít, de van, akinek beválik.

81. 978d6e406c (válaszként erre: 80. - Zizzzenet)
2011. okt. 16. 16:55
Gyere a kristályokkal gyógyítás nevű fórumba!Egyébként nekem is vannak az ágyam körül kristályok:már csak azért is,mert teli van velük a szobám!:)))Közvetlen áyközelben pedig egy szép rózsakvarc tömböcske virít!:)
80. Zizzzenet (válaszként erre: 79. - 978d6e406c)
2011. okt. 15. 16:22
:)
79. 978d6e406c (válaszként erre: 78. - Zizzzenet)
2011. okt. 10. 17:31
Zsííír!:))
78. Zizzzenet (válaszként erre: 77. - 978d6e406c)
2011. okt. 10. 16:54
a kis kövecskéim az ágyam mellett vannak egy zsákocskában, csak így tömegesen, de rendszeresen tisztítva
77. 978d6e406c (válaszként erre: 76. - Zizzzenet)
2011. okt. 10. 14:04

Ez igen!:))Nekem is van,"rengeteg" és még folyamatosan bővül a gyűjteményem:))

Kedvencem a citrin,ametiszt,rózsakvarc,hegyi,pirit,thulit,szugilit.Persze van még sok ezeken kívül is.A kis kövecskéket is használod?:)Nagyon jók berakásnak,vagy kristályvízhez általában az ilyen kis kövek-főleg a citrin pénztárcában,vagy amellett hordva(hogy bevonzza a pénzt)

76. Zizzzenet (válaszként erre: 74. - 978d6e406c)
2011. okt. 9. 19:14
ja, meg leopárdjáspis, ctrin, amazonit, aventurin, és még picike kövecskék egy halommal:)
75. Zizzzenet (válaszként erre: 74. - 978d6e406c)
2011. okt. 9. 19:12
A következő köveim vannak (leginkább karkötő és nyaklánc formában, marökkövekben a 3 alap: hegyi, rózsa és ametiszt): turmalin, achát, tűzachát, karneol, holdkő, rodonit, rodokrozit, akvamarin
74. 978d6e406c (válaszként erre: 73. - Zizzzenet)
2011. okt. 9. 15:51

Látom nem vagy kezdő:)))

Egyébként a szugilit,meg a csaorit ami nagyon jó fájdalomcsillapító ezeken kívül.Nagyon örülök,hogy sok ásványod van,és hogy itt a neten is találkozhatok olyan emberrel,aki hasonlóképp érdeklődik az ásványokról.Milyen ásványaid vannak még?

73. Zizzzenet (válaszként erre: 72. - 978d6e406c)
2011. okt. 9. 15:12
használom is:) Sok más ásvánnyal együtt. Magnéziummal kiegészítve tökéletes minden fajta fejfájás ellen:)
72. 978d6e406c (válaszként erre: 68. - Zizzzenet)
2011. okt. 9. 14:20
Örülök neki:) Mindenképp használd!:)
2011. okt. 9. 13:30
Tudom ajánlani a jó erős kávét belefacsart fél citrommal. Rémes az íze, de remek értágító hatású és nekem mindig használ.
70. mandella (válaszként erre: 69. - Mandella)
2011. okt. 9. 12:44
ja, rókás migrénem még csak egy párszor volt, de az a pár alkalom mindig épp a melóhelyen, hát... azt nem kívánom senkinek... amikor a munkahelyi vécébe kell menni, és ott hányni... a mágneses karkötő áldásos hatásairól én is hallottam már, lehet, hogy kipróbálom
2011. okt. 9. 12:41

nekem semmi nem segít olyankor, csak max. egy alvás, és másnapra vagy elmúlik, vagy nem

de ha másnapra nem múlik el, elmúlik harmadnapra

ritkán fáj a fejem, de akkor aztán rendesen :(


na persze veszek be gyógyszer, pl. a.vil ultra forte, de nem mindig segít

azonkívül próbálok olyankor még több folyadékot inni, és becsukni a szemem (persze ez a munkahelyen nem könnyű, ha éppen ott ér a migrén :)

az a legrosszabb, amikor elkezdődik, és az a lüktetés, hát az valami elképesztően tud fájni

68. Zizzzenet (válaszként erre: 67. - 978d6e406c)
2011. okt. 9. 12:38
nekem van :)
2011. okt. 8. 18:33
Sziasztok!Nem tudom,ki mennyire hisz az ásványok hatásaiban,de az ametiszt elég jól enyhíti a fejfájást,ill. bármilyen fájdalmat.Érdemes beszerezni egy közepes vagy akár nagy marokkövet,és azt szorongatni,stb.Nem csak mondom,tényleg jó.
66. Castellina (válaszként erre: 61. - Castellina)
2011. szept. 12. 13:16
injekció, bocsi
65. capuccino77 (válaszként erre: 63. - E31f48b5f6)
2011. szept. 12. 08:20
Szia! Megírnád priviben, hogy Neked melyik fajta mágneses karkötő vált be? Mert már annyi féle van, és különböző árakon. No és a gagyi hamisokról nem is beszélve. Bár van ismerősöm, akinek a pár száz forintos is jót tett pl. fejfájásügyben. :) De Én a tutira szeretnék menni. :) Előre is köszi!
64. 83e25137af (válaszként erre: 63. - E31f48b5f6)
2011. szept. 11. 10:57
ez igaz. mióta figyelem a jeleket és időben gyógyszert veszek be nem tud annyira elkapni a görcs.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook