Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért "zavarodik be" az érintőképernyős telefonom? fórum

Miért "zavarodik be" az érintőképernyős telefonom? (tudásbázis kérdés)


2014. júl. 14. 16:02

Igen, szerencsére az nem! :)

Meg látom majd mit tudnak tenni! :)

6. NomNom (válaszként erre: 5. - IzaHold)
2014. júl. 14. 15:13
Jaja, sosem lehet tudni. Az enyém akkor még nem op rendszeres volt, tehát ott ez a hiba ki volt zárva. Sajnos az érintőképernyős telefonoknak előbb-utóbb ez a sorsa. Főleg a régebbieknek. A mostanival még nem volt ilyen gondom, ott meg már az op rendszer elavultsága a baj... :D
2014. júl. 14. 13:56
Azért én megkérdezném a szervízt, többet tudnak mondani, és a kérdés nem kerül pénzbe.:)
2014. júl. 14. 13:37

Akkor csak a képernyővel van baj! :( Volt aki azt mondta, csak a rendszerrel van baj! Akkor nem! :(

Azért köszönöm! :) Akkor hozzálátok keresni valami jót!:)

2014. júl. 14. 13:34

Kicseréltetni kéne az érintő felületet, ami sajnos nem éri meg. :S Én lecseréltem a telefonomat, mert hűségnyilatkozattal jobb volt egy újat venni...

Nekem ugyan ez volt egyébként a problémám.

2014. júl. 14. 13:30
Járt már úgy valaki, hogy az érintőképernyője "bezavarodott"? Értem ez alatt azt, hogy mikor csak tartom akészüléket magától behoz dolgokat, rámegy dolgokra linkekre(pl.:ha internetezek is). Volt már frissítve sokszor, de ha valakinek volt hasonló problémája megírná mit tudott tenni? (Tudom erre ott a szervíz, de már nem egy éves telefon, így ha sokba kerülne, akkor már veszek egy újat) Szóval segítséget kérnék, mert amúgy nagyon kis okos készülék! Köszönöm előre is a segítő válaszokat!
2014. júl. 14. 13:30
Érintőképernyő "bezavarodása"(folytatom...)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook