Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » LG KP500-as telefonom érintőképernyője nem működik, de az oldalán és az elején lévő gombok igen. Mi lehet a probléma? fórum

LG KP500-as telefonom érintőképernyője nem működik, de az oldalán és az elején lévő gombok igen. Mi lehet a probléma? (tudásbázis kérdés)


16. russodebby (válaszként erre: 15. - Szőcs bernadett)
2011. nov. 10. 14:31
Lehet,hogy simán lefagyott,de inkább teljesen meghalt az érintője. Nekem a Samsungommal volt ez.
2011. nov. 10. 14:28
a képernyö nem reagál semmire de az oldalso gombok mukodnek,mi lehet az oka??
14. anscho
2010. máj. 21. 17:52

Köszi mindenkinek a hozzászólást. Elvittük a "vodához", és garanciásan megjavítják. 2-4 hét alatt. Addig marad a "tartalák" pár ezer forintos telefon. Bízom benne, hogy meg tudják javítani.


Szép hétvégét!

13. 07c4794583 (válaszként erre: 12. - Hanna Vanda)
2010. máj. 16. 18:09
előfordul, hogy a szerviz nem vállalja gariban a munkát, mert azt állítják, ütés-folyadék-stb érte a telefont. persze reméljük, nem ez lesz
12. Hanna Vanda (válaszként erre: 11. - 07c4794583)
2010. máj. 16. 07:55
a telefon jótállásos. Nem kell árajánlattal szenvednie mert februárban kapta és még van rá.Egy egyszerű frissítés segít rajta.
11. 07c4794583 (válaszként erre: 9. - Anscho)
2010. máj. 15. 17:43
Pedig lehet, hogy az újraindítás megoldaná a dolgot, de csak akkor csináld, ha van másik készülék, amibe be tudod tenni a SIM-kártyád. Ezért érdemes otthon egy párezer forintos "tartalék" telefont tartani. Ha a szervizben azt mondják, hibás a kijelző, és csere, először kérj árajánlatot, mert lehet, hogy jobban megéri neten venni kijelzőt és magad cserélni. Annyira nem nagy ördöngösség, nem kell tőle félni. A megfelelő csavarhúzót viszont meg kell venni/kölcsön kell kérni.
10. Hanna Vanda (válaszként erre: 9. - Anscho)
2010. máj. 15. 08:02
nyugi megcsinálják ez biztos.anyum havonta 2 havonta vitte frissíteni meg nála mondták is hogy amíg csak lehet hordja mert a működése is jobb lesz:) ez kb 20 perc nem több.
9. anscho (válaszként erre: 8. - Hanna Vanda)
2010. máj. 14. 17:51

Február elején kaptam, természetesen meg van minden papír, és garancia jegy is.


Igen, más választásom nem lesz, beviszem, és majd reménykedek, hogy jótállásban megjavítják.

8. Hanna Vanda (válaszként erre: 7. - Anscho)
2010. máj. 14. 17:44
igen .mikor vetted? Mert ahol vetted a telefont ott megcsinálják.
7. anscho (válaszként erre: 6. - Hanna Vanda)
2010. máj. 14. 17:41
Neked is köszi a választ! Szoftver-frissítésre gondolsz?
2010. máj. 14. 17:39
anyumnak is volt ilyen problémája.Elvitték frissíteni a végén..Nem a pára attól ne félj.az a baj hogy ezeknek a telefonoknak ez a hibája a többi aprót leszámítva... vidd el frissíteni minden képen jobban jársz..
2010. máj. 14. 17:31
Bekukkantottam hozzád, remélem nem baj!? :) Gyönyörű gyermekeid vannak! Gratulálok hozzájuk!
4. anscho (válaszként erre: 3. - Vikó 26)
2010. máj. 14. 17:29

Szia,


köszi a hozzászólást. Sajnos semmit sem érzékel a képernyő. :( Csak az elején és az oldalán lévő gombok, amikkel sajnos nem sokra megyek. Nem is merem kikapcsolni.

3. Vikó 26 (válaszként erre: 2. - Anscho)
2010. máj. 14. 17:24

Szia!

Nekem is ilyen telóm van!

Van olyan menüpont,hogy érintőképernyő kalibrálása!

Talán ott be tudnád állítani!

Persze ha nem működik a képernyő... hát nem tudom!Arra gondolok,hogy lehet hogy el van kicsit csúszva jobbra vagy balra az érintő felület és nem ott érzékeli ha valamit be billentyűzöl,mint ahová nyomsz!

Jobb tippem sajnos nincs!

2010. máj. 14. 17:20

LG KP500-as telefonom érintőképernyője nem működik, de az oldalán és az elején lévő gombok igen. Mi lehet a probléma? Járt már valaki így?


Nem ejtettem le, vízbe pléne, igaz kicsit párás fürdőszobában beszéletem vele, ez lehet a gond?


Kikapcsolni nem merem, mert ha visszakapcsolás után se lesz jó a képernyő, akkor nem tudom beütni a Pin-kódot. :(

2010. máj. 14. 17:17
Érintőképernyő probléma! HELP!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook