Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért zavarja a pasikat az, ha a feleség esetleg a napi robot után éjfélig a gép előtt ül, és netezik? fórum

Miért zavarja a pasikat az, ha a feleség esetleg a napi robot után éjfélig a gép előtt ül, és netezik? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
103. davider (válaszként erre: 97. - 828429ecdc)
2010. nov. 9. 11:31

Engem sosem érdekelt a márka és az ár sem de jobb szeretek 3-4 naprdágot venni mint 1 mert olyan drága.......én is járok turiba is olyan kincseket lehet találni hogy hühaaa...


Ő sosem szerette ha csini vagyok persze büszke volt rám és ha megjegyezték igen ez a csaj vele van de jo neki(bocs nem nagyképüség de anno lánykoromban......)

De mégis ha felvettem egy miniszoknyát és megfordultak utánam jött a ki volt ez???honnan tudjam???és ez néha jo is tudom érdeklem de mikor átmegy "állatba"és már semmit nem tehetsz,mert van valakid az durva....

102. Veronika27 (válaszként erre: 84. - Be5ce4792f)
2010. nov. 9. 11:31
Én is szörnyülködök éppen és örülök, hogy nekem norámlis jutott :) Persze évek múlva előjöhetnek olyan dolgok, amik majd zavarnak, de egyelőre minden jó.
101. 8285925b39 (válaszként erre: 100. - Spinneli)
2010. nov. 9. 11:31
priviben nyomom a választ! :))
100. spinneli (válaszként erre: 95. - 8285925b39)
2010. nov. 9. 11:29
Én mindig megdöbbenek, hogy sok kapcsolatban mennyire nincs tisztelet a másik iránt....nem tudom mi segíthetne ezeknek a pároknak.
99. Veronika27 (válaszként erre: 89. - Davider)
2010. nov. 9. 11:29
Egyetértek! Én is próbálom lebeszélni a férjem a márkás cuccokról, főleg mert nem is telik rá most, meg sajnálok kiadni egyetlen ruhadarabra többezer forintot. A hülye szülei szoktatták rá erre, ha nekem gyerekem lesz, tudja majd a pénz értékét...
98. @IviBaba@ (válaszként erre: 92. - MissHeart)
2010. nov. 9. 11:27
az rossz dolog...pedig szerintem ilyen helyzetben nem szabad lelkiismeretfurdallást kelteni,pont össze kell tatani és bíztatni a másikat hogy talál munkát biztosan. Nehét otthon, én is akarnék valamit....4-6órában,de lehetetlen..
97. 828429ecdc (válaszként erre: 89. - Davider)
2010. nov. 9. 11:26
Végre egy nő akinek nem az számít hogy milyen a márka!Ezzel én is így vagyok világ életembem piacról, kínaiból öltöztem mégis megnéztek a pasik.Én még turiba is járok, ő ettől is kivan most kinézett nekem egy 14 e ft-os nadrágot ami nekem nem is tetszik de mivel az a divat az a sötétkék színű azt mondta ha nem leszek ott megveszi.Mondtam hogy nem fogom felvenni, mert vékony vagyok és az még véknyit.Nekem szereti a sovány nőket és örül neki amikor látja hogy foglalkozom magammal mert mondják neki hogy jó kis felesége van, stb.Engem támogat az ilyenekben.Nyugi azért neki is van rengeteg rossz oldala.
96. davider (válaszként erre: 94. - @IviBaba@)
2010. nov. 9. 11:26
Ugye ugye az kéne:-DD
95. 8285925b39 (válaszként erre: 93. - Spinneli)
2010. nov. 9. 11:25
:)) én is feladtam már hasonló ok miatt a topik követést, csak most láttam a nickedet, azért néztem át. :)))
94. @IviBaba@ (válaszként erre: 91. - Davider)
2010. nov. 9. 11:25
uh,az komoly...miért nem tojsz aranytojást? :P pénzt is keresel és otthon is vagy :))))
2010. nov. 9. 11:22

egészen borzasztó dolgokat írtok.

:(

92. MissHeart (válaszként erre: 88. - @IviBaba@)
2010. nov. 9. 11:21

na az enyém nem így látja :(

Szerintem tökre utálja, hogy én most itthon vagyok, ő meg dolgozik, csak az a baj, hogy nem én akartam, hogy kirúgjanak. Fél nyolctól-fél négyig dolgoztam, jó volt a gyerekek miatt, de leépítés volt, és mennem kellett, mert nem tudták tovább fenntartani nekem az egy műszakot. Az állandó délelőttöt meg nem tudtam elvállalni a gyerekek miatt. Ennyi.

91. davider (válaszként erre: 88. - @IviBaba@)
2010. nov. 9. 11:20

az én férjem azt akarja keressek pénzt de ne mozduljak ki :-DDD


ha dolgoztam mindig féltékenykedett most,hogy kislánym ovis lett és egyedül vagyok itthon állandoan ellenörizget:-DD

Mi lenne ha dolgoznék?

90. davider (válaszként erre: 86. - MissHeart)
2010. nov. 9. 11:19

Igen igen....de jo lenn....


plusz ha a nő dolgozik ugyanugy mos,főz,takarit,vasal,gyereket nevel a napi 8-10 orás melo melett mig a pasi ledolgozza az X oráját és kész.

89. davider (válaszként erre: 82. - 828429ecdc)
2010. nov. 9. 11:17

férjem ugy érzem nem akarja,hogy ennél jobban nézzek ki 90 kiloval szültem 156cm vagyok kb.gondolhatod gurultam és jött milyen jol nézzek ki:-O

Aha de nem nyult hozzám:-P

majd szépen lassan minden segitség nélkül leperektek a kilok most 53 vagyok erre azzal jön nagyon sovány vagyok jajajaja:)))

A ruhákrol én is lebeszélem ő at Outlet centerbe vásárol mindig mondja vegyek valamit mindig mondom inkább adja oda azt az összeget és 10* annyit veszek piacon,kinaiba.....

88. @IviBaba@ (válaszként erre: 86. - MissHeart)
2010. nov. 9. 11:17
mi is így látjuk,férjem nem is akarja hogy dolgozzak,csk a gyerekekkel legyek itthon.
2010. nov. 9. 11:16

fura ez a pénzes dolog,nehezen emésztettem meg hogy terhesség előtt kerestem 400-600ezret havonta most meg semmit ő tart el és hiányzik hogy elmenjek vásárolni és azt vehessem meg amit akarok.

Persze ő is megvenne mindent,csak nem fizetnek rendesen határidőre neki és kivan emiatt,pont arra van pénzünk hogy éljünk. :( utálom ezt,meg a pénzt is.

2010. nov. 9. 11:15
Tudjátok mit mondok én? A férfiak kereshetnének annyit, hogy vígan eltartsák belőle a családot, és a nők maximum hobbiból mennének dolgozni. Mert egy nőre mindig több hárul, ennyit szerintem megérdemelnénk, hogy anyagilag ne fájjon a fejünk. Legalább ezen ne. :(
85. davider (válaszként erre: 81. - 828429ecdc)
2010. nov. 9. 11:14

Ennél van egy jobb sztorim....


Egy anyukával és 6 honapos kisfiával feküdtünk korházban mikor megszületett Lídiám ..

Haza menettel jön a férje értük gyereknek nem hozott ruhákat de még gyerekülést sem Pestről mentek Pécsre....ez azért gáz...:(

2010. nov. 9. 11:14
Uhh, nagyjabol vegig olvastam a hsz-okat es elegge ledobbento milyen ferfiak vannak. Azt hiszem, nagyon szerencses vagyok.
83. @IviBaba@ (válaszként erre: 77. - 828429ecdc)
2010. nov. 9. 11:13
nálunk ugyanez,inkább nekem és a gyereknek,neki nem kell semmi....és tegnap este mondtam,dolgozni szeretnék mert nincs semmi ruhám,szeretnék vásárolni bugyit-zoknit-hálóruhákat stb...és nézett,hogy több ruhám van mint neki,minek kell vásárolnom? ő nem érti amúgy sem,nem is szeret vásárolni.
82. 828429ecdc (válaszként erre: 80. - Davider)
2010. nov. 9. 11:13
Nekem nem sajnálja rám a pénzt a műkörömhöz ő ragaszkodik mert nem bírja a lakk szagát, a szolihoz is én szoktam lebeszélni hogy vegyen nekem drága ruhát.Nekem ezeket nem is vágja a fejemhez, csak ha számonkérem hogy hova vert el 2 nap alatt 100e-t akkor elmondja aztán kapok hogy egyébként ő keresi azt meg.
2010. nov. 9. 11:11
Nekem is vidéken van a segítség.Ő meg nem lesz minden este és hétvégén a gyerekkel amig dolgozom.Nem is akar meg nem is mindig tudna mivel ha tárgyalás van akkor oda gyerek nem való.Ha itthon is van én megyek a gyerekért mondjuk reggel elvisz minket.Volt hogy beteg voltam és elment a gyerekért az oviba és még jó hgoy a cipőjét ráadta mert csak a gyereket hozta haza meg az alvókáját.Ami ruha szennyes volt azt otthagyta be sem nézett a szekrényébe, úgyhogy mostmár ha fel sem bírok állni akkor is inkább én megyek a gyerekért.
80. davider (válaszként erre: 77. - 828429ecdc)
2010. nov. 9. 11:11
Viszonylag ő is megveszi nekem de ha már értem van valami mondjuk szeretnék edzőterembe menni kicsit formálni magam azt ne de ő havi 50 ezret költ edzésre...én jo vagyok igy NEKI de másnak véletlen se tetszek.....pedig most sem mondom magam rossznak de egy kis mozgás jol is esneés formálna is:)
2010. nov. 9. 11:09
talán azért zavarja ,mert ő nem fér akkor oda!:-))))
78. davider (válaszként erre: 74. - 828429ecdc)
2010. nov. 9. 11:09
Persze de mondjuk én hajlamos vagyok elfelejteni a rosszat de mostanábban már nem mindig megy:-P
2010. nov. 9. 11:07
Lottózunk!Én sem hinném hogy az enyém megcsal és nekem sem csinálja ezeket a rossz szokásokat, de igen nálunk is ő teremti meg a pénzt.Mondjuk ő magának sajnál venni valamit 6-szor inkább megveszi nekem meg a gyereknek.Én ugyanigy vagyok ezzel.
76. MissHeart (válaszként erre: 69. - Davider)
2010. nov. 9. 11:06
Nekem is ez a problémám. Nincs segítségem, és nem tudok munkát találni. Most van egy itthon végezhető, de nagyon keveset lehet csak keresni vele, és épp tegnap is ez miatt cseszegetett a párom, hogy miért nem keresek egy normális munkahelyet, biztos nem is akarok dolgozni. Na persze, és akkor mit csináljak a gyerekeimmel? Adjam be őket a zaciba míg dolgozom? Vagy hogyan? Képtelenség egy műszakos munkát találni.
2010. nov. 9. 11:06
Az én férjem sem szereti ha netezek,de igazság szerint valamilyen szinten igaza van. Megcsinálok mindent de a sz.gépezés is függőséget okoz.
74. 828429ecdc (válaszként erre: 69. - Davider)
2010. nov. 9. 11:05
Nekem is ugyanez volt a baj, és ami munkahelyet találtam ilyen munkaidővel, az keveset fizetett.Már a végén a kaja meg a bérlet alig jött ki.Nekem is olyankor utánam jön megváltozik(mostmár csak 2 hétre).Én is sok szépet kaptam tőle, de nagyon sok a rossz is.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook