Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért zavarja a pasikat az, ha a feleség esetleg a napi robot után éjfélig a gép előtt ül, és netezik? fórum

Miért zavarja a pasikat az, ha a feleség esetleg a napi robot után éjfélig a gép előtt ül, és netezik? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
73. davider (válaszként erre: 70. - 828429ecdc)
2010. nov. 9. 11:05
Igen bárhogy félrelép-e nem tudom de nem hinném.....nem maradozik ki nem iszik,nem gépezik,nem bulizik,de mindent ő keres és teremt meg és ezt szová is teszi....
72. davider (válaszként erre: 70. - 828429ecdc)
2010. nov. 9. 11:05
Lottoz megnyerhető!!!!
71. davider (válaszként erre: 67. - MissHeart)
2010. nov. 9. 11:04
lehet én sem lépnék le de tuti biztositanék magamnak egy lakást ahová mehetnék bármikor....plusz tuti ideig szivatnám ahogy ő kiszolgáltatott lenne nekem pénz ügyileg....
70. 828429ecdc (válaszként erre: 67. - MissHeart)
2010. nov. 9. 11:03
Ugyanezt érzem.Hülye, de az én hülyém.Ahhoz képest, hogy agyba főbe csalják ma egymást a párok ő hűséges és nem félt annak idején elkötelezni magát.A válást is én akartam és megzsaroltam hogy belemenjen.Szeretem de mi megbeszéltük ha nyernénk a lottón(szp álom!)akkor feleznénk a pénzt és akkor kiderülne hogy ki akarna így is a másikkal maradni.Szerintem mi akkor sem tudnánk elszakadni.
69. davider (válaszként erre: 62. - 828429ecdc)
2010. nov. 9. 11:02
Nálunk valami hasonlo a helyzet de ez a kiszolgáltatotság már nekem nem jön én sem dolgozom most ovis a manom keresek melot de olyat találjak ahol én viszem-hozom a gyereket ha beteg itthon maradok ,hétvégén itthon legyek....és nálunk is tudom,hogy szeret és ha elmennék jönne utánam ezt már többször bebizonyitotta mindig ő jött és sok jot és szépet is kaptam/kapok tőle(pl.az első szülinapi tortám 16 évessen)....mellé tud fájdalmat is okozni a szavaival .....
68. 828429ecdc (válaszként erre: 64. - Eb11a53b33)
2010. nov. 9. 11:00
Igen amikor dolgoztam akkor azért is kaptam hogy miért vagyok fáradt?MIkor egész nap csak ülök a gép előtt.Ő vezet egész nap mégis hulla este.Ha egy gyárban 3 műszakban dolgoznék örülne?
67. MissHeart (válaszként erre: 62. - 828429ecdc)
2010. nov. 9. 10:59
Azonosulok az utolsó mondatoddal. Én sem tudok elszakadni tőle, mert szeretem azt a bolond fejét. Amikor nem utálatos, akkor imádni való. Ha nyernék az ötös lottón, akkor mondjuk lehet, hogy nem paráznék annyira, hogy egyedül maradok a két fiammal és a lakáshitelemmel.
2010. nov. 9. 10:58
Mondjuk nekem mióta utoljára feljöttem,azóta oda megyek ahová akarok.Nem dolgozom most.Majd egy hónap mulva de most itthon vagyok a titkárnője persze fizu nélkül.Majd akkor ha lesz itt is iroda akkor kapok fizut.Addig ingyen csinálok mindent sokszor este 11-ig gépelek, stb.Pénzt kapok de nem ugy hogy havonta kerestél x fizut.És ez nem jó.Amikor dolgoztam k-- voltam.Pedig akkor nem volt ennyi lehetőségem megcsalni mint most lenne.Persze nem akarom.
65. MissHeart (válaszként erre: 55. - Evawitch)
2010. nov. 9. 10:55
Az enyém még csak nem is féltékeny. Néha elgondolkodom, számítok -e neki egyáltalán. Egyszer régebben, úgy egy éve, volt egy kis flörtöm, nagyon padlón voltam a párom miatt, és hagytam, hogy kedves szavakkal kényeztessen valaki más. Nem történt egyéb, csak ennyi, de még ezzel is lebuktam. Persze akkor ki volt akadva, aznap éjjel külön szobában aludtunk. Reggel arra ébredtem, hogy bújik be mellém, és könnyes szemekkel könyörög, hogy megváltozik, csak ne hagyjam el, mert nagyon szeret. Rádöbbent, hogy igen is elveszíthet, ráadásul aki csapta nekem a szelet, egy kidolgozott testű jó pasi volt. :) A változás úgy két hónapig tartott, s végül megnyugodott. Nem mondom most jobb mint rég, de azért nem a legjobb.
2010. nov. 9. 10:54

Én dolgoztam urammal már egy helyen, ugyanazt csináltuk, ugyanannyi ideig, mégis ő sokkkkkal fáradtabb volt mindig :))))

Nekem jogomban állt hallgatni, gyereket nevelni és háztatártást vezetni pluszban :)

2010. nov. 9. 10:54
Ja igen Pesten lakunk.
62. 828429ecdc (válaszként erre: 56. - Davider)
2010. nov. 9. 10:54
Ugyanez én 3-szor költöztem el 9 év alat utolsó 2 gyerekkel és már el is váltunk.Jobb nem lett, de ott sem volt rózsás ahová mentünk, és ez még mindíg jobb egy embernek tűrni.Már olyan vagyok mint egy bumeráng.De ő a gyerek apja.Meg nálunk iszonyú alpári tud lenni, de sokszor annyira édes tudom hogy szeret a maga módján csak nem mindig jól mutatja ki.Sajnos nem tudok elszakadni tőle.
61. eb11a53b33 (válaszként erre: 49. - Nyanyus69)
2010. nov. 9. 10:53
Megjöttél? :)))))
60. davider (válaszként erre: 57. - 828429ecdc)
2010. nov. 9. 10:53

az is megy már lombikkal ismeretlen donorokkal:-DDD


tehát mehetnek a levesbe:)

59. 19f376ac15 (válaszként erre: 30. - MissHeart)
2010. nov. 9. 10:53
nekem azt mondja este, munka, haztartas es aerobic utan, hogy nem erti miert vagyok faradt, hisz nem csinalok semmit... Szerinte ha nem olyan stresszes a munkahelyem mind neki, akkor nem is er semmit, nincs mitol elfaradni. Ugyanez a haztartasra, hisz mit stresszelnek azon, no meg az 1 ora torna heti 6szor cseppet sem faraszto...
58. davider (válaszként erre: 53. - MissHeart)
2010. nov. 9. 10:52
hát nem tudom ha megnyerném a 5 lottot nem hiném,hogy lenne bármi bajom.....amugy senkim,semim amire támaszkodhatnék...:(
57. 828429ecdc (válaszként erre: 53. - MissHeart)
2010. nov. 9. 10:51
Dehogy unatkoznánk csak a gyerek dolgot kellene valahogy megoldani.:)
56. davider (válaszként erre: 51. - 828429ecdc)
2010. nov. 9. 10:51

és most pesten laktok???


Én is elköltöztem párszor vissza édesgetett ideig oráig jo volt kényeztetett...de ujjabban megint csak vagyok...és imádja,hogy kivagyok neki szolgáltatva .....mindeamellett,mert 13 év után féltékeny mint állat...nem értem.

55. Evawitch (válaszként erre: 47. - MissHeart)
2010. nov. 9. 10:50

Az én barátom meg féltékenykedik folyton. Ha nélküle megyek el valahová, egyből r.banc vagyok. Hétvégén semmiségen összevesztünk, lelépett a helyről, ahol voltunk, amikor visszajött, azt látta, h valaki ott van mellettem és hozzámér. De azt nem fogta fel, hogy ő egy ismerősöm, aki vigasztalni akart, mert látta rajtam, hogy valami bajom van. Egész éjjel hívogatott és ordítozott a telefonba, minden "szép" dolgot elmondott rólam.

Soha nem csaltam meg...

54. 828429ecdc (válaszként erre: 47. - MissHeart)
2010. nov. 9. 10:50
El ne mond neki hogy beszólnak az utcán meg ilyenek mert akkor is te leszel a k...
53. MissHeart (válaszként erre: 50. - Davider)
2010. nov. 9. 10:50
Igen, ezért mondom, én csak annyit mondok...pasik. De azért rossz is lenne nélkülük nem? Talán unatkoznánk...:)
52. 379974e955 (válaszként erre: 47. - MissHeart)
2010. nov. 9. 10:50

ugyanezt mondta nekem is a férjem

mind egy formák =tisztelet a kivételnek =

51. 828429ecdc (válaszként erre: 44. - Davider)
2010. nov. 9. 10:49
Engem a beosztottjai csak házisárkánynak hívnak.De mind megd.....na!MI amikor együtt felköltöztünk pestre akkor papucs voltam 2 évig aztán hazaköltöztem utánam jött, azóta adok neki, csak hogy érezze a törődést!!
50. davider (válaszként erre: 47. - MissHeart)
2010. nov. 9. 10:49
Szintén ugy látszik pasi betegség mindig elvannak keveredve kinek kellenénk mi bezzeg ők...:-O
49. nyanyus69 (válaszként erre: 1. - Eb11a53b33)
2010. nov. 9. 10:48
:DDDDD
2010. nov. 9. 10:47

Az én férjem teljesen normálisan áll ehhez a témához. Nekem ez a kikapcsolódás, neki meg a TV. Sosincs ebből vitánk. Mindketten ágyban vagyunk, ő TV-t néz és gépezek és TV-t nézek és egyebek. Én sok dologra tudok figyelni egyszerre, ezt ő is tudja. sosem zavar, ha beszélget velem, amikor nettezek.

Amelyik pasit zavarja, az biztos beteg. Azt sem szeretem ha féltékeny valaki. Nálunk ilyen sincs. Sem a férjem sem én nem vagyunk féltékenyek. Ha nem kellünk egymásnak, akkor majd ráérünk ezen problémázni, addig meg minek idegeskedjünk nem létező dolgokon.

Megtiltja a TV-, rádiót, gépet? Ki is dobnám, abban a pillanatban, vagy mennék én. Ez beteges!!!

47. MissHeart (válaszként erre: 41. - 828429ecdc)
2010. nov. 9. 10:47
Ez jó, ez tetszik. :D Ezt én is mondtam már neki, mert ő is lebecsül engem, hogy kinek kellenék. Ha tudná hány pasi jár a nyomomban, és bármit megtennének, hogy megkaphassanak... Bezzeg ő elhiszi, hogy ő kellene olyan csajoknak. Pasi ego.
2010. nov. 9. 10:47

Hú te dög, nekem anyukám szokott küldeni számokat a zenedobozban és a tesómmal az üzifalon kibeszéljük a disznóvágást/

Egy állat vagyok!!!vraaaaaa

45. davider (válaszként erre: 44. - Davider)
2010. nov. 9. 10:46
hárpis-hárpia bocsi:)
44. davider (válaszként erre: 40. - 828429ecdc)
2010. nov. 9. 10:46

Enyém azt mondja jobb volt mikor nem voltam ilyen hárpis:-DDD


Én is sokáig hallgattam elnézztem mindent majd vidéki kisfalusi lány feljöütt pestre és itt kissé kinyilt a csipám:-O

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook