Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért van rossz kedvem reggel, felkelés után? fórum

Miért van rossz kedvem reggel, felkelés után? (beszélgetős fórum)


2020. nov. 29. 04:09
Mert amig alszol nem kell észlelned a valosagot. Olyan az alvas mint egy tudatmodosito szer. Ezert alszanak sokat a depressziosok is. Lehet te is az vagy. Marmint depis.
2020. nov. 29. 03:01
you tubén van rengeteg reggeli pozitív megerősítések. Hallgasd őket, akár még lefekvéskor is, hogy az álmod ezzel teljen. :)
8. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 29. 02:36
Mert az alvás a gondtalanság művészete. És amikor felébredsz, az egód visszatér a valóságba, megérkezel a testedbe. Félig tudatosan realizálod, hogy ez a világ korántsem olyan, mint amilyen alvás közben volt. Minél nagyobb az eltérés az objektív valóság (ami ténylegesen van), a szubjektív megélés (ahogyan értelmezed) és az ideális létállapot között, annál nehezebb tudomásul venni és örülni annak, ami van!
2020. nov. 27. 21:13
Kapcsolj zenét, meglátod, használ.
2020. nov. 27. 11:14
Előfordul,de amikor "beindulok",rövid idő után elfelejtem és husss... rossz kedv.
5. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 27. 11:10

Ne

m tudom, hány éves vagy, én 64 múltam, még nem emlékszem, hogy reggel vigyorogtam volna.:(

Lehet a sok nagyon korai keléstől alakult ki nálam, és még nem lazultam ki.

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 27. 09:57

Lehet, hogy nem szívesen kelsz fel.

De ha egész nap nincs bajod, akkor gondolj arra, hogy egész nap nincs bajod, és egyből jobb kedved lesz, és nem lesz bajod.

3. 3dd576d185 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 27. 09:37
Valami csak van a háttérben ami a tudatalattiban éjjel így reagál. Nem ismerem a körülményeidet, előzményeket, de szerintem valami köze lehet hozzá. Vannak itt okosak ők majd többet tudnak tanácsolni. Én csak a saját helyzetemből indultam ki.
2020. nov. 27. 09:00
Lehet, hogy nyűgös, fáradt vagy? Ha nincs okod rá és nem kilátástalan a helyzeted akkor nem tudom.
2020. nov. 27. 07:41
Egész nap semmi bajom, este sincs semmi bajom, viszont valamiért reggel miután felébredek valamiért szomorúnak érzem magam, úgy érzem, hogy kilátástalan a helyzetem. Mitől van ez, hogy változtassak ezen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook