Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért van az, hogy a pasik 1-2 év múlva teljesen megváltoznak a kapcsolatban? fórum

Miért van az, hogy a pasik 1-2 év múlva teljesen megváltoznak a kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. ápr. 1. 09:58
Ezt nem neked kell helyre hozni. Egyébként minél jobban próbálod rövid pórázon tartani, ő annál inkább menne. Én nem tartóztatnám, erőltetni nem lehet, és nem is kell semmit. Viszont biztos azt se hagynám, hogy ő irányítson engem, ha meglazult a kapcsolat, akkor ő mehetne jobbra, én balra.
2012. ápr. 1. 09:52
Minden szép és tul jó volt eddig.. Erre meg kb. fél éve teljesen más lett.. Állandoan bulizna,persze nélkülem(pedig már nem fiatal) és ráadásul kezd csunyán beszélni velem,ha szová teszem neki a buli dolgot! Hogy miért hagy itthon mindig :( Nem lehet vele ezt meg beszélni mert egyböl azzal jön hogy ez miatt fogunk szakitani elöbb utobb! persze én meg ne menjek sehova. Nekem meg mondja mit és hogyan de én nem szolhatok bele semmibe szinte! :( Pedig régen mindent együtt csináltunk,mindig együtt mentünk minden hová... Hogy tudnám ezt helyre hozni? T
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook