Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért vagyok állandóan álmos műtét óta? fórum

Miért vagyok állandóan álmos műtét óta? (tudásbázis kérdés)


1 2
4. Rosalindaaa (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2019. szept. 24. 16:25
Igen, mondtam, de nem tudott semmit hozzáfűzni. Még annyit mondanék, hogy műtét után csináltattam egy teljes vérképvizsgálatot, ahol mindent rendben találtak. A vérnyomásom kicsit alacsony. Műtét előtt 120/70 volt, most 100/66.
2019. szept. 24. 16:23
Ha szedel valami gyógyszert, annak lehet nyugtató, álmosító hatása. De könyörgöm, először a dokival kellene ezeket megbeszélni, nem gondolod???
2019. szept. 24. 16:22

Orvosnak mondtad?

Ő mit válaszolt ezekre?

2019. szept. 24. 16:19
6 hete volt köldöksérv műtétem, hálóbeültetéssel. Azóta többször voltam kontrollon a sebésznél, aki operált, és mindig azt mondta, hogy minden rendben van, szép a sebem. Azonban én műtét óta a következőket tapasztalom: feszítő, szorító, égő érzés a hasban; mindent izommunkának értelmez a testem (akár a mobiltelefon tartását is a fülemhez); állandóan szédülök, émelygek és borzasztóan fáradt vagyok: mindez fizikai aktivitásra (akár egy kis mosogatás vagy pakolgatás) fokozódik. A köldöksérvemet azért műttettem meg, mert mindenben akadályozott. Például elkezdtem takarítani, de rövid időn belül égő, szorító érzést tapasztaltam a köldökömnél, amihez hányinger és gyengeségérzet is társult. Nem tudtam a lakásban semmit sem kisúrolni, sőt még vasalni sem tudtam, mert mindezen tevékenységek közben köldökfájást és az előbb említett gyengeségérzéseket tapasztaltam. Most, hogy megműtöttek, még rosszabb a helyzet, még gyengébb vagyok. Ráadásul hiába telt el a 6 hét, csak hosszú pólóban tudok itthon lenni, mert amint nadrágot húzok, hiába, hogy csak a csípőmig húzom fel, szorító érzést a köldöknél és hányingert tapasztalok. Nagyon el vagyok keseredve, nagyon hiányoznak a mindennapi tevékenységeim. (Mellesleg a sebész szerint a köldöksérv hányingert és gyengeségérzetet alapból nem okozhat, csak kizáródás esetén.) Van valakinek bármilyen ötlete vagy esetleg személyes tapasztalata a tüneteimmel kapcsolatban?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook