Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Minden leletem rendben, mégis állandóan álmos vagyok. Hogyan tovább? fórum

Minden leletem rendben, mégis állandóan álmos vagyok. Hogyan tovább? (beszélgetős fórum)


9. libikóka (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 20. 11:56

Lehet hogy saját házban nem leszel így,,,,ott több lehetőség van a mozgásra szabadlevegőn ,,és bár fura mert álmatlanság is ezt javasolják,,de akár fel is pezsdíthet a mozgás,,

Szabj magadnak határokat,,persze csak normál keretek közt ,,aztán talán beáll:)

8. 785c64a729 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 20. 08:44

étkezéssel ivással (vízivással) hogy állsz?


miket eszel és mikor? mennyit iszol?

2022. okt. 20. 08:38

Egyik kollégám mesélte, hogy volt egy olyan időszaka, amikor sok volt az ideje, így aludt. Aztán hozzászokott, hogy 10, majd 12 órákat alszik. És nem hogy kipihentebb lett volna, hanem egyre inkább fáradtabb volt, egyre többet akart aludni. Aztán változott az élethelyzete, és nem tehette meg, hogy ennyit alszik. Először kényszerítenie kellett magát, hogy ne feküdjön le aludni, de végül visszaállt a normál kerékvágásba.

Nem tudom, hogy neked segít-e ez a történet, csak leírtam.

6. Borian (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 20. 07:53
nem alacsony a vérnyomásod?
2022. okt. 19. 17:47
Szedek b vitamint, e vitamint és D vitamint de mivel a vérképem rendben ezért külön nem szedek vasat és semmi más vitamint, nem is tudom mit szedhetnék. A munkában sem fáradok el de tényleg, mert nem olyan munkát végzek. Mozgok heti minimum 2x 2 órát de lehet többet kellene
4. Mimóza07 (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 19. 17:44
Mozgáshiány, depresszió vagy csak felélted a tartalékaidat, aztan most jött ki rajtad. Többet kell pihenned. Jelzi a szervezeted is.
2022. okt. 19. 17:41
Mondanám, hogy aludj, mert aludni akkor kell ha álmosak vagyunk. De ezt elolvasva tényleg élhetetlenné teszi a napjaid. Nem vagy nagyon fáradt vagy leterhelt? Vitaminokat szedsz?
2022. okt. 19. 17:40
Elfelejtettem magamról elmondani,hogy 27 éves nő vagyok, normál testalkatú, nem végzek fizikai munkát, nem vagyok túlterhelt. Jelenleg egy költözés alatt állok, sajnos még csak most költözünk el anyukámtól a párommal már végre saját házba és nagyon félek,hogy teljesen képtelen leszek ellátni a házimunkát, főzést ha ilyen marad az "állapotom" mert haza érve majd már ott is csak aludni fogok
2022. okt. 19. 17:38
Kezd már a mindennapi dolgaimban is zavarni mert napközben nagyon nehezen kelek fel délután pedig ha hazaérek szinte azonnal aludnom kell. Jelenleg még nincs gyermekem de azért ha hosszútávon ez probléma marad nagy bajban leszek az életemben. Az éjszakákat teljesen végig alszom, nagyon is jól alszom de nincs elegendő mennyiség. Akár 7 akár 13 órát aludhatok egyhuzamban akkor is álmos leszek. Tanulnom kellene vizsgákra de nem vagyok rá képes mert szinte pár percen belül elfog az álmosság és képes vagyok ülve elaludni. Voltam sima vérvételen ,voltam endokrinológusnál, voltam nőgyógyászaton voltam teljes laboron és teljes pajzsmirigy vizsgálaton és nincs ötletem hova tovább. Hová forduljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook