Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért teszem ezt? fórum

Miért teszem ezt? (beszélgetős fórum)


2010. szept. 25. 21:04
Azért ez megdöbbentett! Alig ismerve a helyzetet - verőlegényeket és egyebeket ajánlotok!? Ez itt egy NŐI PORTÁL. Elképesztő milyen durvaságokat olvasok itt időnként. Hitvesek és édesanyák már talán nincsenek? Ez a szerencsétlen férfi azért nem megy csak a kocsiig mert minden pillanatban azt várja, hogy visszahívd. LE KELL ÜLNI ÉS MEGBESZÉLNI. Nem a mindennapi cívódásokban elhangzottak és az indulatok által szított pillanatokban egymás fejéhez vágott mondatokban kell a kapcsolat megoldását keresni. Ha úgy döntötök, hogy ez a kapcsolat nem hozható helyre akkor viszont AZONNAL lépni kell! Meg kell beszélni határidőket (pl. mikor viszi el a holmiját stb.) és le kell zárni a dolgot. Azonban el kell gondolkodni, hogy mikor és mivel romlott el minden. Talán egy rendes beszélgetés mindent helyre hozhat. Ha meghallgatnád őt (amit mi nem tehetünk) talán más szemszögből látnád a dolgokat. A DÖNTÉS A TIED!
17. c948b987b1 (válaszként erre: 1. - F205f278dc)
2010. szept. 25. 08:38

Az ingatlan ahol laktok, kié? Mert ha csak a tied, vagy bérlitek, akkor szedd össze a cuccát, egy adott időpontban (amiről szólsz neki, nehogy ellopják), rakd ki a bejárat elé.

Ha viszont közös tulajdonban laktok, addig marad ott amíg akar.

16. zizzentzizi (válaszként erre: 15. - 6924121179)
2010. szept. 25. 06:25
Nem vitás , de nem is csupa egyszerű helyzet megoldásából áll az élet . Néha simán szétmegy , néha sokáig kell bogozgatni , néha el kell vágni a kötelet . De muszáj eltüntetni , különben lehúz , megfojt , fogva tart .
15. 6924121179 (válaszként erre: 13. - 274c9996b8)
2010. szept. 24. 19:02
Nem mindenkinek megy azért az olyan egyszerűen!
14. Cicarigo (válaszként erre: 11. - Manul)
2010. szept. 24. 18:55
egyetértek!
2010. szept. 24. 18:53

Egyalltalan nem Te vagy a rossz !

De ha ezt hagyod akkor ki fogsz keszulni , lehet hogy ez a hatsogondolat vezerli a pasit ? ! Neha nagyon nehez megertetni veluk hogy , egyszeruen le is ut , fel is ut ! Allj a sarkadra es legyel hatarozott es kememeny !

2010. szept. 24. 17:28

szerintem ajtót nyitnod sem kell. ha esetleg nem lenne egyértelmű a részére a kipakolt cucc, akkor talán felhív, és vagy felveszed vagy nem.


egyszerűen intézd

minden jót!

11. manul (válaszként erre: 1. - F205f278dc)
2010. szept. 24. 17:19

Szia!

Csomagold össze a cuccát és pakold ki a bejárat elé!Cseréld le a zárat és amikor megérkezik csapd az orrára az ajtót!

Nem kell sz@rakodni senkivel ha ennyire nem megy!Ne pazarold az idődet rá!

2010. szept. 24. 16:49

Szerintem ha nem érzed hogy vele kéne leélned az életedet, akkor hagyd. Hagy aludjon a kocsiban ha nem fogja fel. Meddig fogja bírni hogy a kocsiban alszik? Most nem veszi komolyan a döntésedet és ha hagyod magad az érzelmi zsarolásoknak, akkor ugyan miért is venné komolyan?

Viszont ha ilyen rossz a kapcsolatotok, akkor nem hiszem hogy sajnálatból majd jobb lesz. Magadat teszed tönkre.

2010. szept. 24. 16:13
Ugyan már . Ha nehéz a cekker , nem cipeled . Ha forró a vasaló , eldobod . Nem hezitálsz órákig , eldobd - e ? Ha valaki folyton megaláz , rosszat tesz neked , miért tűrnéd el , ha nincsenek mazochista hajlamaid ? Az a csoda hogy eddig bírtad .
8. f205f278dc (válaszként erre: 6. - Bucs)
2010. szept. 24. 16:01
Én is ezt szeretném megtudni, kicsit önállónak lenni, de mégis én érzem magam egy sze..tnek!
7. f205f278dc (válaszként erre: 2. - Cicarigo)
2010. szept. 24. 15:59
Hiába sok éve tart, de úgy érzem elég és egyedül akarok lenni. Így még arra se jövök rá egyáltalán hiányozna e.
6. bucs
2010. szept. 24. 15:59

Na ezen én is túlvagyok már!! Hihetetlen sok lelkiismeretfurdalás stb...visszafogadás , újból 1 év az életemből...és minek??

Nem ment!! A legrosszabb talán az, hogy szerettük egymást, nem harmadik ember volt az ok, hanem szimplán kifulladás, vagy kommunikáció hiány vagy fene tudja ...ill bennem vannak megfogalmazott dolgok amit együtt nem tudtuk megbeszélni, sem megoldani. Talán túl komolyan veszem az életet Ő meg nem!


Határozottnak kell lenni, és elkell küldeni! Mert így senki sem boldog!! Tudom, hogy én sem voltam elég határozott, nem akartam örök- haragot, sőt inteligens akartam lenni!

Pontosan látta rajtam, hogy jó szivű vagyok és képes vagyok a sajnálatra...mégis azt mondom nincs értelme, így nem tudod majd tisztelni és nem lesz jobb...Azt mondják az idő sok mindent megold, és a káposzta jó csak melegítve...de én hiszem , hogy vannak kivételek!

Kell egy kis különlét, akár fél év is, hogy kiderüljön , hogy a jobb!!! Már két hete egyedűl vagyok , és jobb!!

5. f205f278dc (válaszként erre: 3. - VictorHUN)
2010. szept. 24. 15:58

Nem amúgy rendes csak egyszerűen nem érti meg, hogy nem akarom már ezt és ennek ellenére rám erőlteti magát.

Már megkérdőjelezem, hogy én vagyok a hülye aki nem ragaszkodik vagy vele van a baj. :(

2010. szept. 24. 15:57

Szia ! Néha tenni is kell , nem csak tanácstalankodni . Olvastad a Nászjelentés - t ? Ott seperc alatt kirakták az ipse szűrét a csajok hasonló helyzetben .

Fogj össze valakikkel és ki az alávalóval !

2010. szept. 24. 15:55
Verő legényeket kell fogadni akik móresre tanítják és ne félj akkor eltakarodik
2010. szept. 24. 15:50
rakasd ki,nemtud vki segíteni. Nehogy jobban eldurvuljon a dolog, ha nem olyan erőszakos akkor meg vigyél haza egy másik hapit attól talán észheztér!Ha már nem szereted ott nincs mit erőltetni!
2010. szept. 24. 15:47

A párommal hosszú évek óta rossz kapcsolatban vagyunk. Ő minden veszekedés, vita után elvárja, hogy minden ugyan úgy legyen és ne hánytorgassuk a múltat a dolgokat.

Hónapok óta érzem, hogy nekem ő nem kell és nem csak ezért, hanem más okok miatt is.

Minden nap megbeszéljük, hogy elköltözik, összecsomagol és mégis ott marad. Már két napja lent alszik az autóban, mintsem, hogy haza menne vagy a testvéréhez, ahol bőven elférne.

Lehet, hogy most utálni fogtok, de már nem tudom sajnálni. Hónapok óta megy, felőrölte az idegeimet.Ha tudnék én mennék, de nem tudok és ő mondta, hogy nem is várja el meg amúgy is "kell"menni. Illetve kéne, de nem megy. Üres beszélgetések nappal este összeveszések és még mindig itt van.

Én nem tudom, hogy én vagyok e a hibás vagy ő, hogy nem megy el és nem hagy szusszanásnyi időt se a sok rossz év után. Amit vállal, hogy olyan volt amilyen. Más volt így, hogy nem tudott szabadulni? Én lennék a rossz, hogy nem vágyom rá?

Tanácstalan vagyok! :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook