Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért szúr a fejem egy ponton évek óta? fórum

Miért szúr a fejem egy ponton évek óta? (tudásbázis kérdés)


7. Doloresz21 (válaszként erre: 1. - Lemon97)
2018. aug. 7. 18:06
Sajnos az én fejem is egy ponton szúr, lüktet, bal oldalt közép tájékon. Nem tudom, hogy mi okozhatja, mert itt még sosem fájt.
2018. júl. 23. 02:19
Nekem bal oldalt felül fordult elő szúró, nyilaló fájdalom a fejemben napi 1-2 alkalommal. Aztán kihúzták a bal alsó bölcsességfogam és ez azóta megszűnt. Ha esetleg megvan a fogad vagy épp nő, rànézethetsz fogorvossal! Ha gyulladt, okozhatja.
2018. júl. 19. 10:01

Migrénes vagyok 14 éves korom óta.

Van, hogy egy ponton fáj, van olyan is, hogy az egész fejem.

A helyedben elmennék neurológushoz vissza, hiába múltak el a tünetek.

2018. júl. 19. 08:44
Erre en is gondoltam, de az a legfurabb, hogy egy ponton faj csak.
2018. júl. 19. 06:55
Hirtelen azt mondanám migrén. Sokaknál nyáron a melegben jön elő, télidőszakban pedig teljesen tünetmentesek.
2018. júl. 18. 19:59

Szia.

Nem tudod időjárás változáshoz kötni?

2018. júl. 18. 18:43
3 evvel ezelott kezdodott, a fejem bal oldalt hatul fent bizonyos idokozonkent szur, luktet, belenyilal a fajdalom. Tavaly nyaron voltam mr vizsgalaton, aminek a lelete nem lett visszavive neurologusnak mert oszre elmultak a tunetek (a haziorvos azt mondta semmi problema nincs vele, miutan elolvasta), azota nem is volt problema, iden is nyaron jott elo. Szerintetek mitol lehet? Fajdalomcsillapito altalaban segit rajta. 21 eves vagyok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook