Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem vállalod Önmagad? Miért "titkos" az adatlapod? fórum

Miért nem vállalod Önmagad? Miért "titkos" az adatlapod? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
354. aeb0378846 (válaszként erre: 353. - Badonyimariaeva)
2011. márc. 25. 07:26
sem iwiw, sem facebook, sőt a 20 körüli gyerekim sem itt élik az életük.Ha egy 30 körüli vagy az feletti csinálja az szimpla... f@..a ság.Aki annál fiatalabb az meg még nem tudja felmérni.
2011. márc. 11. 10:06

Hiába titkolja bárki is itt a nevét, úgyis rájöhet bárki a hozzászólásaiból, hogy kicsoda, miféle.

Érdekes, az IWIW-re meg hasonló oldalakra felraknak egyesek mindent.

Mivel különb az, mint itt a Hoxa?

352. aeb0378846 (válaszként erre: 351. - Tépőzár)
2011. márc. 11. 09:53

Teljesen egyetértek veled, de amúgy ha valaki figyeli a mai tendenciákat érdemes óvatosnak lenni.

Úgyna úgy haogy aprivát éleben is mások vagyunk úgy itt is. Van aki az egész világot a keblére öleli van aki pedig szeretni biztonsában tudni magát, mert alapból óvatos vagy tapasztalt már egyet és mást.

Két gyerekem van, ők már az un. y generációhoz tartoznak, elképeszt hogy fiatla koruk ellneére mennyire jól levédik magukat:) talán ebben ben van az én paranoiám is. Mikor kicsik voltak , és neteztek én bizony figyeltem mit néznek és egy bizonyos korban utána kerestem úgy hogy ők nem tudtak róla. Bizonyos kor után, pedig már úgy éreztem szükségtelen, mert kellő ésszel viszonyulnak a nethez .

Szerencsére, nincsenek lányaim mert amiket itt látni lehet.......... néha elboraszt hogy nem tudják vagy mondják el nekik hogy ami kikerül a netre az ot is marad. Csak olyan infó kerüljön ki amit tényleg a nagyvilág elé akarnak tárni, és 10-20 év mulva sem lesz ciki.

Mikor én lányként lekeztem szórakozni járni , anyu leült velem bezélgetni és azt mondta csak oylat tégy amit a leendő gyerekeid előtt is vállalnál.Szóval én is ezt mondtam nekik, csak olyat tegyenek ki vagy közzé amikt a szüleik vagy gyerekeik előtt is vállalnának.

A hoxán lehet üzenni priviben, meg lehet nézni ki mit kommol:) magánélet az magánélet :) itt is

351. tépőzár (válaszként erre: 350. - 656f03db60)
2010. jún. 19. 21:43

Ezen nem kell csodálkozni. Mországon még ennek is meg kell változnia. itt mindenki mindent akar tudni , és sajna csak a másikról- ez olyan régi történelmi idő, amikor az emberek figyelték egymást. a szomszédot...és jelentgettek.....

Engem is követnek, még más portálokra is, - ezzel csak celeb lettem::)) Nevess inkább ezen Te is.

350. 656f03db60 (válaszként erre: 349. - 656f03db60)
2010. jún. 3. 13:37
Egyébként a múltkor indítványoztam egy másik - régen beregisztrált - nevem törlését, de semmi reakció nem történt. Soha sem éltem vissza a többi felhasználónevemmel, mert nem az volt a célom. Elsősorban mindig váltani akartam, de végül megmaradtam egynél. Vagy egy régit elhagytam, egy akkori énemet. Őszintén szólva arra már nem is szeretnék emlékezni. És azt, hogy XY miért nyomozgat utánam, és miért nem hagy élni, nem tudom. Pedig mennyivel boldogabb lennék én, és nyugodtabb ő, ha befejezné a kíváncsiskodást.
2010. jún. 3. 13:34
Én "bujkálok", mert van egy kevésbé jó akaróm, aki tudtommal nem tag, de gyakran utánam keres az interneten. Így aztán rossz tapasztalat miatt vagyok ilyen. Szoktam feltenni képet, de egy idő után le is veszem, épp az imént szedtem le. Egyrészt meg is untam, másrészt, szeretnék már én is szabadon irkálni a hoxán. Több névvel fent vagyok, s reménykedek, hogy végre egy névvel ugyan, de teljesen vállalhatom önmagamat. Nem értem miért jó visszaélni ezekkel az információkkal. Szánalmas, hogy itt tartunk. A közösségi portálokon sem adok meg túl sok olyan adatot, amivel akár házhoz is juthatnak. Sem telefonszámot, sem lakcímet.
348. Szanka
2009. nov. 25. 16:38
szégyenlős vagyok, ezért
347. survivor3 (válaszként erre: 1. - CILUSKA)
2009. nov. 22. 22:49

Mert kisvárosban lakok és kinevetnének és egyből elterjedne, hogy én mit gondolok.

Úgy, mint amikor csigát ettünk és megfogadtuk, hogy soha senkinek nem beszélünk róla.

Még haza sem értem de már kérdezték, hogy finom volt a csiga?

2009. nov. 22. 22:44
Hát talán pont azért, mert nem szeretném, hogy tudják ki vagyok... pl aki személyesen ismer, egy kolléga a munkahelyről, szintén itt lehet és nem szeretném, hogy túl sokat tudjon rólam olyat, amit én nem szeretnék...
345. winny
2009. aug. 3. 19:17

Vállalom önmagam,de mindent nem írok az adatlapra.

Visszaélnek az információval.

Sok ember akiket ismerek még a címem és a telefon számomat is tudja.

344. 769918d4ef (válaszként erre: 342. - 3f66ff7e42)
2009. máj. 5. 12:18

En is igy gondolom...Es sokan kihasznaljak a kepet arra hogy ha nezetelteres adodik,azonnal az ember kinezeteben talalnak kivetnivalot,mert nem kepesek normalisan visszavalaszolni...

En pl egy olyan kepet tettem ki amin ez van hogy"minek ide kep?ugyis mindenki tudja hogy k..va jol nezek ki:PPP

De azon kivul barmikor megmutatom a kepeim,csak nem akarom vki az szerint figyelje a hozzaszolasaimat.

2009. máj. 5. 12:11
Egyébként ennek az oldalnak az az egyik pozítívuma, hogy leírhatjuk a mindennapi örömöket/bosszúságokat. Sokan írnak pl a szexuális életükről, intim kapcsolataikról, munkahelyi gondjaikról, anyagi helyzetükről. Én sem szeretném, ha pl a főnököm, vagy a szomszédom naprakészen tisztában lenne még a bugyim színével is. Pont ez a kitárulkozási lehetőség az egyik legvonzóbb dolog a hoxában, és soan pont ezt a szabadságot őrizendő döntenek úgy, hogy névtelenek/arctalanok maradnak.
2009. máj. 5. 12:07
Attól hogy van egy kép fent azt te honnan tudod hogy kiről készült bárki lehet rajta attól hogy fent van egy kép nem biztos hogy pont arról a személyről készült, különben is beszélgetni járunk ide nem fényképeket nézegetni nem igaz?
2009. máj. 5. 11:57
basszus kint volt az emil címem,erre valami perverz írogatott nekem!k...ra elegem van a sok perverz kis disznóból!
340. Neeraja
2009. máj. 5. 10:18
A személyes adatokkal nagyon kell vigyázni,fotókkal,portréval főleg,szerintem is az a jó,ha nem tudják,ki vagyok,kedveljenek,vagy ne,igenis a belső érték a mérvadó.Néhány naplót én is olvasok,és tetszik,hogy szabadon elképzelhetem az embert,így sokkal izgibb.Nekem nagyon be jön a névtelenség,mert nem mindenki szeret magamutogató lenni,én is inkább csendesebb,háttérbe húzódó vagyok.
339. 7dea0ad493 (válaszként erre: 338. - CS.MARTI)
2009. ápr. 27. 08:47

Egyébként sem értem némelyik fórumozónál az "elvárásokat" a képek kirakása miatt.Mikor valaki beregisztrál, nem az van hogy csak akkor lehetsz tag ha képed van fent.

Van hogy valakivel az ember összezördül, az első szava hogy nem raktál fel képet ne nyavajogj.Pedig nem ettől függ, dehát a nők ilyenek, ha már nem tudnak érvelni jönnek a képpel.

2009. ápr. 27. 08:00
Az arctalanság szerintem azért jó, mert így a véleménye és gondolkodása alapján ismered meg a fórumozókat, hozzászólókat. Nincs meg az első benyomás amit az arcról, korról, nemről alkotsz. Lehet hogy tök jól elbeszélgetsz egy hölgyel, vagy férfival, egyébként meg meg sem szólítanád, mert csúnya, szép, öreg, vagy fiatal. Itt tényleg a belső számít.
337. 7dea0ad493 (válaszként erre: 334. - Df2a740c00)
2009. ápr. 27. 07:50

Persze, hiszen ez nem az iwiw,ez az oldal szerintem nem erről szól elsősorban,hogy hogy nézünk ki,mikor születtünk, hol élünk...Az hogy itt ez nagyjából így terjedt el, attól még nem kötelező mindent megadni magunkról.Mindenki maga dönti el hogy névtelen marad-e , vagy sem.

Én pl nem tartom lényegesnek, hogy még a bugyim méretéről is írjak:)

336. o.andi
2009. ápr. 26. 21:33
Talán valami nem frankó vele kapcsolatban:-)
2009. ápr. 26. 13:44
Kiirtam egy nevtelen szavazast errol:)
2009. ápr. 26. 13:43
Engem nem igazán érdekelnek mások személyes adatai, teljesen mindegy, hogy a való életben Julcsának vagy Marcsának hívnak valakit.
333. 769918d4ef (válaszként erre: 329. - C42aaaac41)
2009. ápr. 26. 13:34
:)
332. spinneli (válaszként erre: 331. - C42aaaac41)
2009. ápr. 26. 13:28

nem kapsz, jól példáztad azt, hogy a téma hülyeség-jó volt a görbe tükör, még ha nem is volt tudatos.

:)

331. c42aaaac41 (válaszként erre: 330. - Spinneli)
2009. ápr. 26. 13:26
örülök,hogy legalább egy embernek okoztam valami jót ma!:DDkapok egy köcsögöt a köcsögfámra?:DDD
330. spinneli (válaszként erre: 325. - C42aaaac41)
2009. ápr. 26. 13:25

én jót mosolyogtam ezen a megközelítésen.

:)

329. c42aaaac41 (válaszként erre: 328. - 769918d4ef)
2009. ápr. 26. 13:24
hát ja!de én már láttalak...bibibííí
328. 769918d4ef (válaszként erre: 327. - C42aaaac41)
2009. ápr. 26. 13:22
Huha...mennyi eszuk van egyeseknek a hulyesegre...inkabb en is levettem a kepemet...
327. c42aaaac41 (válaszként erre: 326. - Badonyimariaeva)
2009. ápr. 26. 13:14
nem vagyunk egyformák!aki már megégette magát,az nem szívesen vállalja önmagát!gondolom én!Bár én is szerepeltem már szexhírdetésben egy jó akaróm jóvoltából!Dehát ilyenek az emberek!:DD
2009. ápr. 26. 13:10

Ha már a neve titkos,legalább a nemét,korát vállalja az illető,nekem ez a véleményem!

Majd utána szólogasson meg másokat,ha ezt a kettőt legalább bejelöli.

325. c42aaaac41 (válaszként erre: 324. - Spinneli)
2009. ápr. 26. 13:04
De látod,hogy mégis egyből kombinálnak!Tulajdonképpen nem mindegy?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook