Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Látni ki nézi a Facebook adatlapod? fórum

Látni ki nézi a Facebook adatlapod? (beszélgetős fórum)


2013. júl. 26. 05:40
Látni bizony, az enyémet kukkolják, kapom a vissza jelzést...
2012. dec. 6. 11:28
nincs
12. n.diamond (válaszként erre: 8. - C6766641b8)
2012. dec. 6. 11:20
Az Iwiw-től rendszeresen kapok sms-t, hogy valaki ránézett az adatlapomra, és ha meg akarom nézni ki az, kattintsak, lépjek be. Nálam ez törlés. Egyébként már mmeg akartam szüntetni a fiókomat, ugyanúgy facebookon is, kapom orrvérzésig a hirdetéseket.
2012. dec. 6. 11:15
Ez nem program,hanem egy oldal a face-val kapcsolatban.A személyes adataimmal már ami fenn van azzal akár a face-n is visszaélhetnek.Soha nem teszek fel ilyen helyekre személyes dolgokat. :)
10. 9678a02221 (válaszként erre: 9. - Liliomszál33)
2012. dec. 6. 11:12
Te valamit nagyon beneztel:) Ilyen program nincs.A Facebook-on nem tudod ki nezte meg az adatlapodat.Es nem is fogod soha megtudni:))Ha te "beregisztraltal" valahova akkor nagyon figyelj mert barmikor visszaelhetnek a szemelyes adataiddal.
2012. dec. 6. 11:05
Márpedig igenis meg lehet nézni és működik is.És semmit sem kell letölteni hozzá,csupán regisztrálni egy oldalra! :)))Kb 1 éve használom,azon csodálkozok,hogy még nem nagyon terjedt el,bár ez nem is baj.így legalább engem sem látnak ha nézelődöm.
2012. dec. 5. 19:10

Ez iwiwen is ment nagyon sokáig.

Butaság,valóban.

2012. dec. 5. 19:09

Nem tartom kizártnak, hogy létezhet ilyen program, hiszen a myvip-en is tudni, ki nézett meg, de nem hiszem, hogy a facebook beleegyezése nélkül egy ilyen program ott működjön.

Amúgy sem szeretném, ha létezne, inkább én se tudjam, ki nézett meg, minthogy más tudjon rólam, és egyszerű kiváncsiságomba mindenfélét belemagyarázzon.

2012. dec. 5. 19:07
Nem láthatod. Viszont arra jó, hogy kiadod az adataidat, összeszedsz olyan "vírusokat", amik majd az ismerőseidnek küldözgetnek ajánlatokat a te nevedben. Te pedig nem győzöl majd elnézést kérni tőlük, ha addig ki nem utálnak a sok spamod miatt.).
2012. dec. 5. 19:00
Ez hülyeség.Nincs olyan.Amúgy meg nem mindegy ki nézegeti az adatlapodat? Ha te is nézegeted a másét?
2012. dec. 5. 13:37
Nem - minden más kacsa!
2012. dec. 5. 12:27
Évek óta kering ez a butaság, ez nem működik, csak valami lánclevél.
2012. dec. 5. 11:54

Na, én letöltöttem, kipróbáltam.

Amit nem értek, hogy a facen nem látok semmit, bár lehet senki nem nézi meg a lapomat.

A többi oldalon, ( mert nekem a munkám miatt 15 oldal van megnyitva) mindenhol felajánlja, hogy invitáljam a barátaim, és hogy kitegye e azt az oldalt a facera.

Na, mit csináltam rosszul????????

2012. dec. 5. 09:30

Ezek szerint láthatom ki az az ismerős/ismeretlen aki megnéz? Csak telepítenem kell hozzá programot?


Valaki meg tudta nézni ki látták a profilját aki esetleg nem is az ismerőse?

Köszönöm!


"A WhoIsLive révén elvileg bárki láthatja, ki nézi éppen a Facebook-profilját – feltéve, hogy telepítette az ehhez szükséges programot"

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook