Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem lehet találni biszex partnert? fórum

Miért nem lehet találni biszex partnert? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. nov. 17. 14:33
:) Szia! :) Valóban jó lenne itt beszélgetni.....talán csatlakoznak hozzánk;))))
25. Lillacska (válaszként erre: 24. - D6b71af9a8)
2009. nov. 17. 13:54
A tema izgalmas csak egy kicsit regecske nem irt ide senki. De hatha most...
2009. nov. 17. 10:49

Sziasztok! Érdekes topic....:) Örülök, hogy jöttem:) Bár amint látom, nem mostanában járt itt bárki is....

Nem kellene fellendíteni? Izgalmas a téma!:)))

2009. márc. 27. 15:55

A gayrandi is jó. Elsősorban kapcsolatot keresők mennek oda, de vannak akik csak ki akarják próbálni!

Én is ott ismertem meg a barátnőmet!

Vagy még lehet a melegrandi!

Ezt a kettőt tudom ajánlani!

Egyébként ha valakinek egyszer beindítja a fantáziáját, akkor előbb-utóbb ki is fogja próbálni!

Én már csak tudom:D

Sok szerencsét hozzá!!

2009. márc. 12. 15:41
Szerintem inkább ne erőltesd őt. Én is így teszek. Közben keresem női partneremet. :)
2009. márc. 12. 13:24
Annyira-annyira szeretnem!Meg nem probaltam lanyt keresni.raadasul a pasim nincs elragadtatva az otletemtol...vajon unszoljam megis?iszonyatosan izgat a gondolat.Imadom a kedvesemet.fantasztikus pasi.meg mindig megveszek erte..es megis...jo volna kiprobalni...
2009. febr. 26. 09:52
Szia Akymo! Idetaláltál? :)
19. Akymo
2009. febr. 25. 20:24
Sziasztok csajok Látom jó helyre jöttem:-) Az Eron én már több, mint 3 éve mod. vagyok, segíthetek valakinek? :-P
18. mothertiger (válaszként erre: 16. - 15f77e95d6)
2009. febr. 24. 18:52

Kialakulóban... Ma már fenn se volt msn-en. A másiknak éppen most lett pasija, szóval nem hiszem hogy most beleférek a képbe.

Egyenlőre várok, hogy mi fog történni.:)

2009. febr. 24. 12:36
Kész az ebéd :) ki kér?:)
2009. febr. 24. 12:10

Sziasztok!

Tényleg nem könnyű párra lelni.Nekünk is csak 3-as,4-es felállásban sikerült a huncutkodás:)

De így is emlékezetes maradt.Talán nemsokára újból találkozunk a lánnyal.


M.tiger!Örülök,hogy kialakulóban van a dolog!


Legtöbben nem merik felvállalni nyíltan,csak titokban,úgy ahogy én is./egyedül a párom tudtával/

Pedig biztos sok nőben ott van az a természetes kíváncsiság a maga neme iránt.És nem divatból!

2009. febr. 24. 12:00

Sajnálom a halottaidat ,megvisel mindenkit a halál ,tudom milyen, virágkötő vagyok s elég sűrűn találkozom olyan emberekkel akiknek halottja van :(


Cicás köröm :) ez aranyos,igen így elég nehéz lesz dolgoznod,de gondolom még fent lesznek a körmök nem is fogsz dolgozni.Akkor megnyugodtunk ha a hajszín marad :)A pasi el lesz ájulva biztos :) Új csajszit kap vissza.


Kérdés : ha nekem fekete tetoválásom van barnával áthúzható :) Ebéd fent a helyén :)))))) pusza :)

2009. febr. 24. 11:47
Én is rohanok az ebédért!:))) Majd még leszek! Puszi! :)
2009. febr. 24. 11:46

Nagyon sok minden összejött az utóbbi hetekben: rengeteg stressz és ideg, két ismerősöm meghalt (elég fiatalon)... Kissé meg vagyok fikkanva.


Azért annyira radikális változást nem akarok: hajszínem marad!:)

Szeretnék kipróbálni egy-egy olyan dolgot, ami cicássá tesz, például műköröm, meg ilyesmi (sosem volt még frankó műkörmöm a melóm miatt)... :)

Szeretném, ha a pasimnak leszakadna a képe, amikor meglát. :)

Meg az sem utolsó szempont, hogy tetsszek a lánynak is.:)

2009. febr. 24. 11:46
Ma sem lesz az ebéd időben kész :)
2009. febr. 24. 11:42

:))))) Helyes :)))

Szedd össze magad csak megismerjünk ha vissza térsz közénk :) Ez már jó pont ,ha ennyit vár rád a lány is :)

2009. febr. 24. 11:38

De olyan csoffadt vagyok most, se szoli, se kozmetikus... Azért szeretném megadni a módját.

Azt mondta a lány, hogy ha most nem jön össze, akkor sem fog elfelejteni, egy hónap múlva is szólhatok, ha hazajöttem.

Anyuéknál meg már elhatároztam, hogy kicsit odafigyelek a külsőmre.

Azt tervezem, hogy teljesen más külsővel fogok hazajönni. :)

Hogy a párom is beájuljon!:)

2009. febr. 24. 11:35
Hát igen :( most beszéltem barátnőmmel s ő is ezt mondja .Írnak neki képnélkül s amikor kéri ,rögtön lép is a csaj ha csajszi egyáltalán :) Küldjek neked egy kis energiát ,ha nézted a lapom tudod ki vagyok :) s feltudlak tőlteni . Ne várj sokat, már mióta erre vársz ,vágysz :)
2009. febr. 24. 11:30

:D

Alakulgat, bár nem tudtam visszamenni msn-re este. Egyébként ha lehetek őszinte: szívesebben halasztanám ezt a jövő hetet egy hónappal későbbre. Annyi gondom-bajom van mostanában, testileg sem vagyok a csúcson...

Nyavalygásnak tűnik, de ez a helyzet. Azért megadom magamnak az esélyt mindenképpen! :)


Az angyalkákhoz még annyit tennék hozzá, hogy hiába írod ki, mik az elvárásaid (pl. hogy kép nélküliek ne keressenek, párok hagyjanak békén), mindig olyanok jelentkeznek, akik neked nem felelnek meg... Kaptam már ott olyan mocskos leveleket, hogy csak lestem! :)

7. 138b78d2ec (válaszként erre: 6. - Mothertiger)
2009. febr. 24. 11:25
Szia Tiger :) igazad van ,de azért akad pár normális ember is köztük .Olvastam alakúl a jövőheted :)
2009. febr. 24. 11:03
Az Angyalkák tele van hisztis leszbikkel, meg kamus pasikkal; önmagukat és önbizalmukat kereső kislányokkal. Néha-néha ír egy-két normális emberke, de ez sajnos elég ritka... :S
5. 138b78d2ec (válaszként erre: 1. - Kriszti40)
2009. febr. 24. 10:33
:) Angyalkák :) keresd ezt Kriszti tuti a találat :)
2009. febr. 18. 13:57
Egyébként nincs könnyű dolgod a nők még mindig nem merik vállalni. Sajna
2009. febr. 18. 13:56

Eropolis, szexnekem, szextárskereső.

ezeken lehet találni.Az ero mostanában nem túl jó mióta lekorlátozták a leveleket:)

2. SReni (válaszként erre: 1. - Kriszti40)
2009. febr. 18. 13:54
Írd be a keresőbe, hogy eropolis!
2009. febr. 18. 13:47

Sziasztok !

Boldog házasságban élek, de igenis szeretném kipróbálni egyszer egy nővel. Nem piásan ( bár nehéz lenne, mert sosem iszom alakoholt), nem a buli kedvéért, hanem vágyból.

Tuti, hogy rengeteg hozzám hasonló Nő van, csak nem akarja, vagy nem meri vállalni.Aki meg igen, hol talált partnert?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook