Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem kellek neki? fórum

Miért nem kellek neki? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
343. unom
2021. jan. 3. 12:15
Nomen jutott eszembe. Szerintem 20-30 évvel ezelőtt olyan lehetett, mint Soyle.
342. soyle74 (válaszként erre: 338. - Foxwoman)
2021. jan. 3. 12:13

Én azért kívülállóbb vagyok, mint ti, amiből csak tudok kimaradok, már úgy értem azokból a dolgokból, helyzetekből, amik nekem nem tetszenek.

Így talán még érthetőbb számotokra a másképp gondolkodásom. Dehát nem lep meg, hogy a másképpen gondolkodókba általában jobban belekötnek az emberek, mint azokba, akik elvegyülnek a nagy átlagban.

És az is tévedés, hogy én különbnek tartanám magam a nagy átlagtól, csak sokmindenben másképp gondolkodom, mint a legtöbb ember.

341. soyle74 (válaszként erre: 337. - Bless the child)
2021. jan. 3. 12:08

Tévedsz, én nem szeretnék ilyen menő csávó lenni, nem tudnék a tükörbe nézni, ezek tudnak sajnos.

Nincs is fotelem. :D

340. foxwoman (válaszként erre: 337. - Bless the child)
2021. jan. 3. 11:50
Fotelharcos😂😂 Jobban meg sem fogalmazhattad volna✌️
339. unom (válaszként erre: 335. - Soyle74)
2021. jan. 3. 11:49

Ha nem vagy ilyen, akkor miért írsz úgy, mintha ilyen lennél?

Más: ez a tisztelem a nőket, de... engem arra emlékeztet, hogy nincs bajom a pirézekkel, de...

Ismerős?

338. foxwoman (válaszként erre: 336. - Soyle74)
2021. jan. 3. 11:47
Akkor szólok, ha még nem tűnt volna fel hogy ebben a világban élsz te is.. És tudod vagy megszoksz vagy megszöksz😂 Javaslom hogy akkor költözz a holdra egyedül ott majd biztos minden a saját elképzeléseid szerint fog alakulni
337. Bless the child (válaszként erre: 333. - Soyle74)
2021. jan. 3. 11:45
Te csak irigy vagy. Itt vagy 46 évesen, szüzen. Szeretnél te is menő lenni, de csak a szád nagy. Fotelharcos
336. soyle74 (válaszként erre: 334. - Foxwoman)
2021. jan. 3. 11:44

Hát az ilyen link gondolkodású nők inkább ne is kapkodjanak értem, pedálozzanak csak ezeknél a macskajancsiknál.

És honnan gondolod, hogy én nem állok stabil lábakon?

Én már rég felébredtem, nagyon is, de látom titeket már eléggé beszippantott ez az elfuserált világ ill. társadalom. :/

335. soyle74 (válaszként erre: 331. - Unom)
2021. jan. 3. 11:41

Vicces vagy tényleg. :)

Buta, korlátolt és nagyképű én? Te nagyon összekeversz engem másokkal.

Pont hogy én vagyok a természetes, és ezek a suttyók az imitátorok, a ki ha én nem látszatemberek.

De én nem sértegetlek téged, mert tudom, hogy ugyanazt a dolgot lehet két teljesen eltérő módon is értelmezni sokszor.

334. foxwoman (válaszként erre: 333. - Soyle74)
2021. jan. 3. 11:40
Nagyon durván általánosítasz ember. Ez semmi más mint frusztráció a részedről😂 Rohadtul frusztrál hogy nem az a fajta férfi vagy akiért két kézzel kapkodnak a nők ezért szemet az összes a pasi akikért meg kapkodnak azok "retardáltak, surmók, gyökerek, férgek" 😂 A nők akik meg stabil lábakon álló férfire vágynak nem egy megnyekkent, hisztiző kisgyerekre aki a világot hibáztatja a saját sérelmei miatt azok is hülye lotyók igaz? Ébredj fel
333. soyle74 (válaszként erre: 330. - Foxwoman)
2021. jan. 3. 11:36

Ok, akkor legyenek retardáltak, surmók, gyökerek, férgek ezentúl. :)

Tévedsz én annyira nem is csajozok, hogy annyira menekülnének előlem a nők. Nemrég volt pár randim, előtte pedig kb. 3 éve volt randim. Azelőtt meg még régebben.

Nem olyan nőt keresek, aki csendben bólogat nekem, hanem, akinek hasonló az értékrendje, a gondolkodása az enyémhez. Ja és én mosok, mosogatok, főzök, takarítok saját magamtól is. :)

332. soyle74 (válaszként erre: 329. - 8393f36701)
2021. jan. 3. 11:32
Persze ilyen is van, attól ő még lehet jó ember. Őt nem ismerem személyesen, nem olvastam, hogy hogyan beszél a nőkkel, így látatlanban nem is mondhatnék róla véleményt. Én olyanokról beszéltem, akiket valamennyire már megismertem.
331. unom (válaszként erre: 328. - Soyle74)
2021. jan. 3. 11:31

Nem, nem jönnek be a primitív pasik. Ha így lenne, te is bejönnél.

Buta vagy, korlátolt és nagyképű.

Egy barátnőm apja szavajárása az ilyenekre: imitátor.

330. foxwoman (válaszként erre: 328. - Soyle74)
2021. jan. 3. 11:29
Hagyd mar abba ezt a primitív trógerezést😂 Nincs mas a szótáradban? Attól mert ismételgetsz mint egy papagáj nem lesz igazad... Nem azért nem találsz normális nőt mert nincs hanem mert a normális nők menekülnek előled ebben egészen biztos vagyok🤔 Neked olyan nő kellene gondolom aki csendben bólogat neked meg akinek kuss a neve, és a konyhában a helye. hát el kell hogy keserítselek, akkor rossz évszázadba születtél 😉😉
329. 8393f36701 (válaszként erre: 327. - Soyle74)
2021. jan. 3. 11:27

Huh... Van egy ismerösöm, cigizik, nehanapjan ha elmegy haverokkal iszik is (nem alkesz), sajat cege van, csaladja, hatalmas haza medencevel, szep autoja, jol is nez ki, nem itelkezö, korrekt es öszinte, nem ismerek olyan embert, akivel ne tudna jol kijönni. Ja, helyesen is tud irni meg beszelni (raadasul 3 nyelven). Meg se a feleseget se a gyereket nem veri.


De gondolom te ha raneznel, egyszerre leirnad egy bekepzelt p*csnek ugy, hogy nem ismered. Pedig keves olyan jo embert ismerek, mint ö.

328. soyle74 (válaszként erre: 315. - Unom)
2021. jan. 3. 11:25
Elég szomorú, hogy ezek szerint neked az ilyen primitív, tróger pasik felfogása jön be, akiknek a nagy része csak szórakozik a nőkkel. Igaz ezek a nők meg bedőlnek nekik, szóval tényleg meg is érdemlik egymást ezek az emberek.
327. soyle74 (válaszként erre: 326. - Foxwoman)
2021. jan. 3. 11:20
Nemcsak külső alapján, hanem ismerem is személyesen némelyik ilyen pasit. Egyből lesült róla a primitívség, a trógerság. Amelyiket meg nem ismerem személyesen, azoknak olvastam a csajnak írt üzeneteit, mert elküldte nekem őket. Még helyesen se tudtak írni többen is közülük, na ez a szánalmas, nem én.
326. foxwoman (válaszként erre: 324. - Soyle74)
2021. jan. 3. 11:18
Ez mindenkinek az egyéni döntése. De te el vagy keveredve😂 Külső alapján ítéled meg rögtön, hogy ki a tróger meg ki nem az 😂😂
325. soyle74 (válaszként erre: 323. - Tulipán***)
2021. jan. 3. 11:15
Na végre egy normális hozzászólás, köszönöm a FI nevében is!
324. soyle74 (válaszként erre: 322. - Foxwoman)
2021. jan. 3. 11:14

Megint leírom, hogy a cigizés önmagában nem zavar, csak ha beképzeltség és bunkó viselkedés is társul hozzá.

Hát az olyan nőkért nem is kár, hogy lelépnek mellőlem, akiknek más az értékrendje, gondolkodása, mint nekem.

Persze hogy az ilyen trógerek könnyebben találnak maguknak mindig barátnőt, mert egyre több nő inkább az ilyenekhez vonzódik, nem a rendes, szerényebb, csendesebb pasikhoz.

323. tulipán*** (válaszként erre: 73. - László1107)
2021. jan. 3. 11:09

Isten ments, hogy megváltozz, úgy vagy jó, ahogy vagy. Csak azért mert volt egy lány aki megtetszett neked és őt más típusú srácok vonzzák mint amilyen te vagy, nem azt jelenti, hogy meg kellene változnod vagy nem stimmel veled valami. Teljesen mindegy, hogy milyen vagy, mindig lesznek olyanok, akiknek nem fogsz megfelelni. Neki más jön be, más csajoknak pedig megint más. Lesz még csomó csalódásod, nem kell ezen fennakadni, senki nem felel meg mindenkinek. A társkeresés rengeteg buktatóval jár és nehéz olyat találni aki megfelel számunkra és neki is megfelelőek vagyunk. Ne vedd fel a kudarcokat, a "vagány" srácoknak is van rengeteg és a csajoknak is megannyi csalódásuk, csak ebbe még talán nem látsz bele. Keresgélj de valóban valamilyen visszafogottabb lányt akinek nem a "menőző" kategória jön be és ő sem csak a külsőségeken van fennakadva. Ha pedig bele futsz ilyenbe, ne magadban keresd a hibát, mert nincs veled baj.

A külsőddel kapcsolatosan csak annyit, hogy ha jobban meg szeretnél felelni a közízlésnek vagy jobban "bevonzani" a nőket, akkor dobj egy kis zselét a hajadra és sportolj, mert a sportos testalkat általában vonzó.

322. foxwoman (válaszként erre: 316. - Soyle74)
2021. jan. 3. 11:08
Minden nőnek a saját joga és dolga hogy kit kultivál. Ráadásul ahogy visszapörgettem a hozzászólásokat számodra már az is tróger aki cigizik😂😂 Szóval ezek alapján inkább nem akarok belegondolni hogy mi játszódik le a te fejedben...Értjük hogy mocskosul frusztrált vagy mert a legtöbb nő lelép mellőled a hozzáállásod miatt. De nem gondolod hogyha huszan mondjak ugyanazt akkor talán nem neked van igazad? Érdekes mégis azoknak van barátnőjük akiket te épp lenézel.
321. soyle74 (válaszként erre: 318. - Unom)
2021. jan. 3. 11:07
Hát utólag most már azt mondom, hogy az ilyeneknek jobb is, hogy nem kellettem.
320. soyle74 (válaszként erre: 314. - Foxwoman)
2021. jan. 3. 11:06
Értelmezzétek már normálisan a leírtakat, én csak egy-két bizonyos nőre értettem, hogy megérdemlik, ha megverik őket. Persze én sosem tenném, de valahol megértem az olyan pasikat, akik már nem ennyire megértőek, ha ennyire hülyének nézik őket.
319. Lávli* (válaszként erre: 317. - Soyle74)
2021. jan. 3. 11:06
De azokon nem tudnál ekkorát meríteni, az biztos.
318. unom (válaszként erre: 316. - Soyle74)
2021. jan. 3. 11:04
Aha. Az a bajod velük, hogy nem kellesz nekik. Szánalmas.
317. soyle74 (válaszként erre: 313. - Lávli*)
2021. jan. 3. 11:03
A fizetősökön is sok link ember van fent.
316. soyle74 (válaszként erre: 312. - 8393f36701)
2021. jan. 3. 11:01

Szerintem ti rosszul értelmeztek pár dolgot, én pont hogy nem ócsárolok minden nőt, csak akik ennyire gonoszak, mint akikről én írtam, meg akik a rendes, becsületes pasik helyett a primitív, tróger, iszákos pasikat kultiválják.

Engem nem érdekel, hogy mennyi pénze van a nőnek, csak legyen emberi a viselkedése, normális a gondolkodása, legyen őszinte és becsületes. A külső sem annyira fontos, cicababákra, szép nőkre eleve rá sem írok, számomra a belső sokkal fontosabb. Szóval rossz helyre próbáltok engem beskatulyázni.

A Gyakorit ismerem, és ha hiszed, ha nem tök normális nőket is találtam ott, akikkel már évek óta jól elbeszélgetek barátilag, mivel vagy van pasijuk vagy messze laknak tőlem.

315. unom (válaszként erre: 309. - Soyle74)
2021. jan. 3. 10:58

Igen, például te.

Vegyél egy guminőt, az való neked.

314. foxwoman (válaszként erre: 306. - Soyle74)
2021. jan. 3. 10:54
Jézusom😂 Te suttyózod itt a többi ferfit miközben képes vagy olyat kiejteni a szádon hogy egy nő megérdemli a verést? El vagy te tevedve baratom-.. Nincs az az ok vagy indok ami feljogosítana bárkit arra, hogy egy nőre kezet emeljen. Onnantól kezdve az az ember nem férfi de még embernek sem lehet mondani. Ilyen gondolkodásmóddal örülj neki ha a szomszéd Juliska néni egyáltalán hajlandó köszönni neked😂😂
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook