Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem kellek neki? fórum

Miért nem kellek neki? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2021. jan. 3. 17:56
Hiába húzod itt a tésztát, valamiért neked nincs nőd ennyi idősen és nem azért, mert nem piálsz, nem cigizel, nem drogozol.
462. soyle74 (válaszként erre: 459. - Foxwoman)
2021. jan. 3. 17:54
De lehet valamelyik lánynak pont ez jön majd be, ez a "kisfiús" stílus, nem tudhatjuk.
461. soyle74 (válaszként erre: 458. - Unom)
2021. jan. 3. 17:53
Azért ennél összetettebb a dolog, főleg távolság ill. kapcsolati státusz szempontjából. De nektek kár leírni bármit is, mert úgyis szinte mindenbe beleköttök.
460. unom (válaszként erre: 457. - Soyle74)
2021. jan. 3. 17:51

FI tipikus lúzer, és ha nem változtat olyan lesz mint te.

De ő legalább érzi, hogy nem lesz jó így, és próbál tenni ellene.

459. foxwoman (válaszként erre: 457. - Soyle74)
2021. jan. 3. 17:50
Nem nézte le senki. Mindenki tök normális tanácsokat adott neki mert változtatni akar mert rájött hogy ez a jófiú stílus nem nyerő a nőknél. És a jófiú alatt nem azt értem hogy akkor innentől kezdve menjen rabolni meg verekedni csak növesszen tököt mert egyelőre olyan mint egy szende kisfiú, egyáltalán nem férfias
458. unom (válaszként erre: 455. - Soyle74)
2021. jan. 3. 17:49

Felőlem hidd azt.

Nem úgy vannak veled, hogy szép és jó, de otthonra nem kéne 😃

457. soyle74 (válaszként erre: 456. - Foxwoman)
2021. jan. 3. 17:48

Fúú de fárasztóak vagytok tényleg. :/ Én olyan nagydumás, jó kiállású pasikról beszéltem, akik suttyó módon viselkednek a nőkkel, nagyképűek, menőznek a piával, a cigivel, netán a droggal. Igen vannak olyanok is, akik nagydumások, jó kiállásúak, népszerűek, de mégis normálisak, de sokan mégis trógerek ezen dolgok mellett, mit nem lehet ezen érteni?!

De amúgy a FI-t se kéne ennyire lenézni, hogy próbál tisztességesen viselkedni ebben a tisztességtelen világban.

456. foxwoman (válaszként erre: 454. - Soyle74)
2021. jan. 3. 17:37
De tegyünk már különbséget aközött akinek van kiállása és jó dumája meg az iszákos nőverő között, jezusom😒 A baratom soha az életben nem ütne meg egyetlen egy nőt sem mégis bulikban iszunk(igen, én is kövezz meg érte) és dohányzunk is mindketten. Sőt ő is tetovált, ahogy én is... Van kiállása, van gerince ha megszólal odavonzza a tekinteteket mert magabiztos és tisztában van saját magával. Inkább ezt csípik a nőt nem azt aki alig tud elpittyegni 3 mondatot egy lánynak meg úgy néz ki mint aki most jött elő a jóédes anyukájából.(Bocsánat FI de tudod te is hogy min kellene változtatnod) Attól mert valaki népszerű még nem lesz bűnöző tróger
455. soyle74 (válaszként erre: 453. - Unom)
2021. jan. 3. 17:35
Miért lennék én nőgyülölő? Akkor nem keresnék kapcsolatot sem, ha valóban nőgyűlölő lennék. Szerinted nem vagyok normális, de más nők szerint meg igen, én nekik hiszek. :P
454. soyle74 (válaszként erre: 450. - Foxwoman)
2021. jan. 3. 17:33
Az lehet, hogy sikeresek meg népszerűek a nőknél a jó dumájukkal meg a kiállásukkal, de mellette isznak, bagóznak, drogoznak, megcsalják, megverik a nőket, rondán beszélnek, bűnöznek, vagyis egyszóval számomra ezek a trógerek.
453. unom (válaszként erre: 451. - Soyle74)
2021. jan. 3. 17:33
Nem kevés normális pasi van, de te nem tartozol közéjük. Megkeseredett nögyűlölő vagy, ami messze nem normális.
452. foxwoman (válaszként erre: 451. - Soyle74)
2021. jan. 3. 17:31
Általánosságban. Akkor meg általánosítasz, sokkal jobb😂
451. soyle74 (válaszként erre: 448. - Foxwoman)
2021. jan. 3. 17:31

Mindenkit nem minősítettem, olvass már vissza. Általánosságban ill. egy-egy konkrét személyt megemlítve írtam le a dolgokat. Az nem minősítés, amikor azt írom, hogy ti sértegettek engem, az tény.

Kötözködtök, okoskodtok, sértő jelzőkkel illettek, és még ti vagytok felháborodva?! :/

Sok normális nő van, ezt én is elismerem, csak ahogy tapasztalom sajnos már egyre kevesebb a számuk, ahogy a normális pasiknak is, ezek is tények.

450. foxwoman (válaszként erre: 449. - Soyle74)
2021. jan. 3. 17:27
De te azokat tartod trógernek akik ebben a világban sikeresek meg népszerűek😂
449. soyle74 (válaszként erre: 446. - Foxwoman)
2021. jan. 3. 17:24
Én is hibázok néha persze, sosem írtam, hogy nem, és pont azt írtam, hogy a rendesebb pasiknak nem nagyon jut nő az ilyen trógerek miatt. Ti nem hülyék vagytok, hanem nem tudtok szöveget értelmezni, vagy pedig félreértelmezitek. Na meg persze a szavak, mondatok kicsavarásához értetek nagyon.
448. foxwoman (válaszként erre: 447. - Soyle74)
2021. jan. 3. 17:23
Itt te vagy az egyedüli aki beleköt a másikba. Nem is tudom ki volt az aki elkezdett itt látatlanban minősíteni mindenkit is 😂 Az meg hogy a 21. században a feminizmus korában nő létemre felkapom az agyvizet amikor a nő társaimról olyan minősíthetetlen stílusban beszélsz ahogy hát ne csodálkozz barátom...
447. soyle74 (válaszként erre: 444. - Birebora)
2021. jan. 3. 17:19

Kedves Birebora!


Én nem rinyálok, csak a véleményemet írtam le erről a témáról, amit a FI elindított, arról nem én tehetek, hogy itt többen ennyire belém kötöttek, mert nem értenek velem egyet. Én nem akarok mindenáron kapcsolatot, de azért persze keresgélek, csak felhúztak az itteni okoskodók, és ezért írtam le ennyi mindent a témával kapcsolatban. De sajnos képtelenek felfogni/megérteni, amiket leírtam, vagy pedig félreértelmezik. Dehát mindig kell találniuk valakit, akibe bele tudnak kötni, most éppen én lettem az. Pár nap múlva lehet már mást fognak kipécézni maguknak, úgy látszik ebben élik ki magukat sajnos. :/

446. foxwoman (válaszként erre: 444. - Birebora)
2021. jan. 3. 17:06
A szemében mi nők vagyunk a hülyék, mi gondoljuk rosszul ő meg a szent és sérthetetlen aki semmiben sem hibázik. Elmondja mindenféle trógernek a "macsó" férfiakat közben meg mégis ő az akinek nincs nője. Vajon miért lehet ez? Ja, megvan 😂 A nők a hülyék🤭
445. unom (válaszként erre: 442. - Foxwoman)
2021. jan. 3. 16:40
Miért van egyre inkább az az érzésem, hogy Gilead létrejötte nem lehetetlen?
2021. jan. 3. 16:38

Kedves Soyle74!


Nem bírom ki, hogy ne szóljak hozzá de mindig előre kerül ez a fórum, nem értem miért. Számomra elég visszatetsző és antiférfi viselkedés, hogy egy női fórumon rinyálsz és magyarázod a bizonyítványod mert nincs nőd. 47 évesen kapd már össze magad. Most az ünnepek alatt itt vagy te, de volt 50, 21 éves aki itt süketelt a semmire. Nőj fel a feladathoz és legyél tökös ha nőt akarsz. Adtak itt már annyi tanácsot de te csak keresed a kifogásokat. Ez minden csak nem férfias, ezen gondolkodj el.

443. soyle74 (válaszként erre: 442. - Foxwoman)
2021. jan. 3. 16:34
Hát ha valaki elmondja valamiről a véleményét, akkor nem sértegeti a másikat, ti viszont azt tettétek szinte folyamatosan.
442. foxwoman (válaszként erre: 441. - Soyle74)
2021. jan. 3. 16:33
Senki nem provokált, elmondta a véleményét az alapján amit te kicsavarták a dologból
441. soyle74 (válaszként erre: 439. - Bless the child)
2021. jan. 3. 16:29
Ha kigyúrt állat lennék, akkor se tenném meg, hiába provokálsz te is ilyenekkel engem.
440. soyle74 (válaszként erre: 436. - Bless the child)
2021. jan. 3. 16:27
Senki sem írta, hogy jogos, de van, aki így rendezi le az ilyen dolgokat. Ezt kéne már felfognotok végre, de úgy látom valamiért egyikőtöknek sem megy a szövegértés...
439. Bless the child (válaszként erre: 437. - Soyle74)
2021. jan. 3. 16:26
Gondolatban megtetted. A valóságban meg nem fogod, mert töketlen vagy. Egy foghíjas oroszlán
438. soyle74 (válaszként erre: 435. - Unom)
2021. jan. 3. 16:26
Az a legjobb, ha nincs több kérdésed. :P
437. soyle74 (válaszként erre: 434. - Foxwoman)
2021. jan. 3. 16:25

Ki mondta, hogy VV Indián számomra mérvadó? Értelmezd már te is a leírt dolgokat normálisan.

Nem érted, hogy én ilyet nem tennék egy nővel sem? Látom nem vagy képes megérteni. :/

436. Bless the child (válaszként erre: 425. - 80ASIQ)
2021. jan. 3. 16:24

"Hát szerintem egy szájbarúgás már eléggé súlyos dolog miatt következhet be. Ha pl. a csaj megcsalja vagy meglopja a pasit, vagy kihasználja hosszabb időn keresztül valamilyen módon, vagy rajtakapja a csajt egy másik pasival."


Akár hogy is csűrjük csavarjuk a dolgokat, a megcsalásért teljesen jogos a szájbarúgás.

435. unom (válaszként erre: 433. - Soyle74)
2021. jan. 3. 16:23

😃

Nincs több kérdésem.

434. foxwoman (válaszként erre: 433. - Soyle74)
2021. jan. 3. 16:22
Na jó en sírok rajtad😂😂😂 Mi vagyunk itt a hülye nők, akik nem értünk meg titeket "okos" pasikat aztán meg jössz itt mérvadónak ilyen VV Indiánnal aki meg nemcsak hogy nőverő de még drogozik is 😂 Értem már miért vagy ennyire retardált ne haragudj 😂 Ha ilyeneket tartasz példának. Nem irigylem azt a szerencsétlent aki a barátnőd lesz, aztán valami nem tetszik és szépen állkapcson rúgod majd.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook