Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem foglalkozik velem, ha állítása szerint fontos vagyok neki? fórum

Miért nem foglalkozik velem, ha állítása szerint fontos vagyok neki? (beszélgetős fórum)

2021. máj. 11. 09:46

Szerencsetlen ferfi, konkretan Te beteg vagy ne haragudj, ez nem egeszseges.

Uldozol vkit a velt erzeseid alapjan honapok ota.

Nem szeret, nem erdekled,pusztan udvarias es ebbe belelatsz olyan dolgokat ami nincs. Keress egy szakembert aki segit.

2021. máj. 11. 09:12
Aztaaaaa!
2021. máj. 11. 07:25

Te most vagy csökkent képességű vagy, vagy tini.. Vagy kényszeres,szimplán nagyon hlye.

Normális nő nem rúgozik ilyen semmin hónapokig 100 fórumon keresztűl..

2021. máj. 11. 07:16
Mámeg???
11. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 11. 04:50
Unalmas már
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Lávli*)
2021. máj. 10. 22:08
De én nem akartam szándékosan hülyíteni, csak kettős érzések voltak bennem vele kapcsolatban.
9. Lávli* (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 22:01
Szerintem örülj, hogy még nem csupált meg a sok hülyítésért.
8. libikóka (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 22:01

Fura hát! felteszem normális pasi volt ha hónapokig rászántad az időt.


Most abba a csapdába estél mint a gyerek, aki megkapta a játékot de nem kellett neki csak akkor mikor elvették.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Lávli*)
2021. máj. 10. 21:58

Ha más férfivel beszélgetek, mikor látjuk egymást, akkor csak néz, bámult. Ha egyedül vagyok, akkor vigyorog mint egy kisgyerek, jó reggelt, jó napot-ozik. Amire én persze nem tudok, hogy reagálni, mert meglep, egy szimpla hideg helló-val le rendezem.

Legutolsó alkalommal névnapja alkalmával köszöntöttem. Pár percre rá rögtön meg is köszönte, majd másnap küldött valami Facebook posztot, amire egy nyomtam egy like-ot.

6. Lávli* (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 21:45

Dehogy szeretnéd azt hinni 😀 akkor nem pörögnél ezen a témán, meg nem érdekelne, hogy viselkedik, amikor összefuttok.

Amúgy hogy viselkedik olyankor?

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Libikóka)
2021. máj. 10. 21:42

Ha valóban érdeklődött volna, akkor egy kis lepattintás után még keresett volna. Szerintem.

Ugyanakkor egyszer eljátszottam, hogy bejelöltem Facebookon, pár napra rá, jelentkezett is, írt párszor. Majd kitöröltem. Azóta eléggé fura.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Lávli*)
2021. máj. 10. 21:40

Nem tudom, mert az egyik ismerősünktől van, hogy kérdezősködött felőlem, de nekem nagyon ritkán ír csak úgy, hogy mit csinálok-igaz, nem is vagyunk ismerősök Facebookon.

Szeretném én is azt hinni, hogy közömbös vagyok számára, de a viselkedése, amikor személyesen összefutunk, az másra utal.

3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 21:36
Lepattintod amikor kéznél van ,most meg piszkál hogy nem keres??Mégis mire számítottál???
2021. máj. 10. 21:30

Már rég elvesztette az érdeklődését irányodban és ezt meg is mondta.

Mit akarnál "kezdeményezni" ezek után, azon túl, hogy ráírkálsz, de neki eszébe sem jut neked írni?

2021. máj. 10. 21:24

Volt pár hónap, amikor napi szinten beszéltünk, majd mikor arra terelte a szót, hogy mikor találkozunk, megijedtem, hogy kevés vagyok számára, ekkor azt mondta, hogy jól van, látja, hogy én csak játszadozok vele, neki erre nincs ideje. Majd megszakította a kapcsolatot. Ha összefutunk, mindig odaszól nekem, vagy odaköszön, de nem ír. Ha írok, hamar visszaír, de nem kezdeményez.

Normális lenne a viselkedése, vagy mi van ilyenkor? Én kellene kezdeményezzek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook