Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Véleményed szerint mi a fontosabb? fórum

Véleményed szerint mi a fontosabb? (beszélgetős fórum)

1 2 3
67. hte23
2011. máj. 16. 20:36
Holnap csörgetlek, ha itthon leszek.
66. e31c357b21 (válaszként erre: 65. - A0c1361e44)
2011. máj. 16. 20:30
Még semmit.
65. a0c1361e44 (válaszként erre: 64. - E31c357b21)
2011. máj. 16. 20:22

Szia!

Mit sikerült intézned?

Ezt jó hallani:)

2011. máj. 16. 20:08

Sziasztok!

Ne haragudjatok a tegnapi kitöréseimért.

Igyekszem,hogy ezentúl minden jó legyen!

63. e31c357b21 (válaszként erre: 60. - Szakalyadri)
2011. máj. 16. 04:25

Itt vagyok épségben.

Ha nem leszek annak más oka van.

Próbálom rendezni a dolgaim,igyekszem fontossági sorrendet rakni.

Jövök,ahogy rendeződőt minden.

Most kicsit lepihenek,mert nem érzem jól magam.

62. e31c357b21 (válaszként erre: 57. - Hte23)
2011. máj. 16. 04:21
Ok.türelmesen fogom viselni ahogy kiraknak.:-)
2011. máj. 16. 00:13

Helena, alul a jobb oldalon, az asztalon, nyomjál rá a megjelenő országra, és kattints vissza a H betűre,mert így nem magyar betűkkel ír a géped...


Ez akkor van, ha az Alt-ot sokáig tartod lenyomva valamiért...


De nehogy hülyeséget csinálj!!

60. szakalyadri (válaszként erre: 58. - E31c357b21)
2011. máj. 15. 23:52
Istenem!Eszedbe ne jusson eldobni az életed!Nem csak magadért vagy felelős.Pihend ki magad,holnap új nap,másképp látod.
59. hte23 (válaszként erre: 58. - E31c357b21)
2011. máj. 15. 23:31
Nehogy hülyeséget csinálj....
2011. máj. 15. 23:28
hiszen most is belémrúgot valaki,ez is csak megerősített abban h mit kell tennem.
57. hte23
2011. máj. 15. 23:24
Nem tudok mit válaszolni, csak azt hogy próbálj türelmes lenni....
2011. máj. 15. 23:13
Tudom,de rájöttem felesleges erölködnöm.Az Úr mást akar mint én és ő erősebb.Nem várom el h te vagy bárki segítsen.Nem tudsz.
55. hte23
2011. máj. 15. 23:06

Ne mondj ilyeneket.

Minden ember értékes. TE IS.

Megszültél és felneveltél egy okos lányt.

Harcolnod kell magadért és őérte is.


Harcolj még... ne add fel....


Tudod, hogy segiteni akarok, de addig én sem tudok, amig meg nem oldom a saját gondjaimat. CSakis akkor lesz rá lehetőségem.

Mindkettőtöknek akarok segiteni. Legyél türelmes...

2011. máj. 15. 23:02
ma legalĂĄbb 10 embert prĂłbĂĄltam Ă­gy vagy Ăşgy elĂŠrni mert bajban vagyok.senki nem vĂĄlaszĂłlt,vette fel a telefont stb.Tudom talĂĄn az ĂŠn hibĂĄm,de ĂŠpp ezĂŠrt tudom h ĂŠrtĂŠktelen vagyok ĂŠs nem ĂŠrdemlem meg az ĂŠletet sem.
2011. máj. 15. 22:44
És azzal hogy küzdjek meg h kikerülünk az utcára?Ezt mindenki igy élné meg,de tudom már h mit csináljak
52. hte23 (válaszként erre: 51. - E31c357b21)
2011. máj. 15. 22:38

NE mond, hogy mindenki elfordult tőled....

Depresszió.

Ezzel kell most még plusszba küzdened.

Azt is jelenti ez, hogy egyik nap minden jó nagyon, aztán meg minden rossz. Sajnos több a rossz. Erre készülj fel... Ez a betegség is ilyen...

Nem könnyü ez sem.... Bár eltörpül a tied mellett... De a kettő együtt meg szörnyü.... Tessék küzdeni mindkettő ellen.....


Ennél most jobb tanácsot nem tudok adni...

2011. máj. 15. 22:21

Már magam sem tudom.Olyan érdekes ez,tegnap még bizakodó voltam.Aztán ma hírtelen megfordult minden.

Hírtelen elfordult tölem mindenki és minden rám zúdúlt.

Jöjjön aminek jönnie kell.

Nem foglalkozom már semmivel.

2011. máj. 2. 19:57

Jaj Ilike:(

És mit szólt hozzá a lányod? Hogy viseli?

Azt gondoltam, hogy esetleg csinálhatná ő is a bedolgozást. Sajnos vannak akiknek hamar meg kell tanulniuk saját magukról gondoskodni.

Ne töröltesd magad!!!!

Maradj itt! Ha mással nem akkor a beszélgetéssel megpróbálunk segiteni!

2011. máj. 2. 18:22
A lĂĄnyom tud mindent,nyitva hagytam a gĂŠpet ĂŠs vĂŠgigolvasta,nehezmĂŠnyezte,hogy itt panaszkodtam.Igaza van.BeszĂŠltem egy fĂłrumtĂĄrsammal is kinek Ăşgy vettem ki a szavaibĂłl,hogy miattam kĂźldtek neki privĂĄtba ronda dolgokat ĂŠs ez miatt nem fĂłrumozik tĂśbbet.Ez miatt ĂŠs elsĂśsorban magam miatt kĂŠrem tĂśrlĂŠsem.
48. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Helena6)
2011. máj. 2. 15:43

Attol is fugg ki közölne efele hireket ? ! Ugyebar az orvos sem Isten !

Utoljara ,de nem utolso sorban ,majd akkor meglatnam ha ilyen körulmenyek köze kerulnek , hogy mit es hogyan es mikor tennek !

47. hte23
2011. máj. 2. 15:39

Nem bánt téged senki. csakis segiteni akarunk.

Ezt lehet szavakkal is, de lehet másképpen is.


Sokat számitanak a szavak, de tudom saját magam tapasztalatából, hogy a depressziós ember még a jó szót és segitséget is bántásnak érzi.


Ne tegyél mást, csak arra programozd magad, hogy nem akarunk neked rosszat.

2011. máj. 2. 15:28
MĂŠg annyit,hogy lĂĄtom mindig belĂŠmrĂşgnak,bĂĄntanak mindenĂŠrt ha nem fogadok el valamit az a baj ha elfogadok az,semmi nem jĂł amit teszek vagy amit nem teszek.EzĂŠrt tĂśbbet be sem kapcsolom a gĂŠpet bĂĄrmennyire is elkeseredett leszek.jobb ha magamra maradok,most ezt akarom
45. e31c357b21 (válaszként erre: 44. - Szakalyadri)
2011. máj. 2. 15:07

Sajnos nem tudokok gyalogolni,de nam akarok többet panaszkodni!

Igen,valóban igazad van egy helyben topogok,mert nem tudom a ketőt intézni,rádásul más kötelezetségeim is vannak,melyeket nem adhatok fel.Tudom ezt sokan nem értik,mert nincsenek ebbe nem tudják,hogy ha az ember egyedül él egy albérletben táppénzből nem tudja fizetni a költségeket,ezért kell csinálnom legalább ezt az itthoni munkát,mert ebből élünk.Ez idáig is így volt a keresetem ment a lakásra a bedolgozás a megélhetésünk volt,most még rosszabb lett a helyzetünk,de ismétlem nem panaszkodni akarok csak azt akarom,hogy valamennyire megértsétek,hogy miért csinálom ezt még így is,mert nincs más választásom.

Igen,depressziós is lettem érzem,de ki nem lenne a helyemben!Idáig is igen nehéz helyzetben éltünk,nulla támogatás mellett,mert elérte a jövedelmem az egy főre jutó 30 ezer ft-ot,így nem járt semmi,de mivel albérletben éltünk nem engednek bejelentkezni így egyébként sem járna semmi,de akkor sem mentem sehova dolgoztam két-három helyen és biztósítottam,hogy mgéljünk.

Most sokkal rosszabb helyzetbe lettünk!Igen,ezért depressziós lettem,mert egyedül kell feldolgozni és megoldani mindent.

Nem azért jöttem,hogy kérjek emberi szókat,megértést,bátórítást,biztatást reméltem,hogy könnyebb legyen minden.

2011. máj. 2. 13:31

Szia Helena!

Elszomorítasz.Segíteni szeretnék,de nem engeded.Szégyelled?Miért?Csak a jószándék vezetett,és sajnos nem vagy abban a helyzetben hogy bármit is visszautasíts.Nem koldulásnak éreztem,csak aki olvassa a bejegyzéseid látja hogy bajban vagy.Most sajnos nem engedheted meg magadnak hogy büszke légy.Egy anya nem lehet az ha a gyerekéről van szó.

Picit úgy látom hogy egy helyben toporogsz,mint a betegség,mint a lányod ügyében.Magányos vagy és úgy tűnik depressziós is.Sajnálom.Össze kell szedned magad és kezelésekre járni,elintézni a gyámügyet és minden egyebet.Vele szemben önzés bármit is halogatni.Nem hagyhatod a sorsára Pató Pál úr módjára.Már gyalog is elindultam volna a helyedben hte-hez,tud segíteni és akar.Mert nem ér rá!Egy 16éves már nem ostoba,látja hogy baj van és meg kell neki mondani már hogy mi a helyzet.Azt ami van,az hogy mi lesz azt senki sem tudhatja!

Kicsit kemény voltam most veled,de a te érdekedben.Vedd ezt most egy seggbebillentésnek.

43. e31c357b21 (válaszként erre: 42. - A0c1361e44)
2011. máj. 2. 09:35

Nem tudtam leadni csak a felét,holnap hajnalban jön a többiért.

Nem vagyok jobban,biztos a kimerültség!

Egyszerüen nem vagyok a régi,nem tudom csinálni,legszívesebben hagynám és a fejéhez vágnám.

Már sírok kínomban,itt szédelgek,kijön belölem minden és még ezzel is kell foglalkoznom.

Á nem panaszkodom tovább!

42. a0c1361e44 (válaszként erre: 41. - E31c357b21)
2011. máj. 2. 09:22

Szia!

Nem haragszunk! És ne kérj mindenért bocsánatot! Megértjük, ha ilyen vagy!

Ma jobb egy kicsit? Remélem. Munka? Sikerült befejezni?

2011. máj. 2. 08:58
BOCSÁSSATOK MEG!SZÉGYENLLEM MAGAM NAGYON!
40. e31c357b21 (válaszként erre: 39. - E31c357b21)
2011. máj. 2. 08:44

Húh bocsássatok meg!

Nem voltam-vagyok jól,mert nem aludtam semmi,ráadásul szerintem tegnap enni sem ettem,mert a papírokkal voltam elfoglalva,de a gyógyszereket és a tapaszt is használom.

Hajnalra már nagyon rosszul éreztem magam,ne haragudjatok ha zavaros voltam.Szégyellem magam.

Nem is tudok maradni.

2011. máj. 2. 02:27
rumg a ci m bufaprt
38. a0c1361e44 (válaszként erre: 37. - E31c357b21)
2011. máj. 1. 22:07

Menj nyugodtan! Dehogy haragszom.

Jelentkezz, ahogy tudsz!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook