Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem csókol meg, miért nem ölelget és bújik hozzám még szex közben sem? fórum

Miért nem csókol meg, miért nem ölelget és bújik hozzám még szex közben sem? (beszélgetős fórum)


1 2
2023. aug. 13. 12:54
Csak arra kellesz. Idő kérdése, hogy mikor kezd el hibáztatni valamiért, ami neked nagyon rosszul esik.
4. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. aug. 13. 12:46
Nem szeret, nem tisztel, nem értékel.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. aug. 13. 12:36

Jobb lett volna megint lelépni, amíg tusol.

Vagy ez megint egy másik pasi?

2. temmp (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. aug. 13. 12:35
Te vagy a hus ver gumino. Azt se csokolgatjak, kenyeztetik. Vaginaba urites tipikus esete vagy.
2023. aug. 13. 12:20

3 alkalommal feküdtünk le, de egy alkalommal se volt hajlandó megcsókolni még szex közben sem. Előjáték alatt ad a nyakamra pár csókot, de hiába próbálom meg lesmárolni, egyszerűen elhúzódik tőlem.

Többször próbáltam megölelni, megcsókoltam az arcát de soha nem csókolt vissza. Plusz amit még észrevettem, hogy szex közben nem nyúl hozzám. Én minden alkalommal izgatom őt kézzel is, de ő nem hajlandó hozzányúlni a nemi szervemhez.

Legutolsó alkalommal amikor lefeküdtünk, mentem letussolni, ő is ment letusolni, majd maradt még utána kicsit beszélgetni. Én leültem az ágy egyik oldalára, ő pedig az ágy másik oldalára, és úgy beszélgettünk rövid ideig majd mondta, hogy látja, hogy fáradt vagyok és inkább hazamegy. Minden alkalommal messze ül tőlem és csak akkor ül mellém, ha megkérem, hogy üljön közelebb.

Kikisértem őt. Az ajtó előtt annyit mondott, hogy akkor szia és elment. Meg se próbált ölelni, puszi se, semmit.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook