Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem akar a párom többször szeretkezni velem? fórum

Miért nem akar a párom többször szeretkezni velem? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. júl. 27. 17:00
Talán ezt a kérdést neki kéne feltenned,hiszen ő tudja rá a választ! Mi meg nem ismerjük....se téged,sem a kapcsolatotokat...
2009. júl. 27. 10:58
28eves ugy viselkedik mind egy 4-5 eves gyerek
2009. júl. 27. 10:57
o mikor 4-5 eves volt meghallt az apukaja es az anyukaja nevelte fel es nagyon nagyon elnevelte mert hisztis akaratos es ertetlen
2009. júl. 27. 10:56
hat koszike!tobb mind valoszinu hogy nagy valtozasok lesznek,mert en ezt mar nem birom,a sex is olyan alapon mukodik amikor neki kell(amikor neki eppen felall)
2009. júl. 27. 10:54
minden hetvegen az anyanal kell legyunk videken(en erdelyi vagyok,es egy kis varosban lakunk)amit en unok mert ott a testvereinek a gyerekeik nayaron na meg semmi olyan erdekes nincsen,semmi porges(neha csendre vagyok en is de ugy hogy ketten legyunk s nem heten)
29. whitehill (válaszként erre: 28. - K.andyka)
2009. júl. 27. 10:54

nos, ezektől a fickóktól van herótom. az ilyen az van amit én akarok, de nem adok semmit. pfuj!

hagyd ott, nem kell erőltetni, ami nem megy. vagy mond meg neki, ha nem változik, akkor ez meg ez lesz, aztán gondolkodjon. ha kellesz neki, akkor majd teper.

28. K.andyka (válaszként erre: 22. - Whitehill)
2009. júl. 27. 10:52
tavaly voltunk a tengeren de akkor is az volt amit o akarat ez a masik gond hogy mindig az o akarata kell legyen en meg annyira nemvagyok mar erobe mert mar belefaradtam a vitakba inkabb meghajlok az akarata elott
2009. júl. 27. 10:51
aucs. akkor ez már azt hiszem menthetetlen :((
26. K.andyka (válaszként erre: 23. - Globus)
2009. júl. 27. 10:50
hat szerintem is!mar en is azon vagyok,hogy kesz vege,hat nem vagyok hazinenije hogy fozok mosok takaritok es meg sok mindenbe segitek aztan
2009. júl. 27. 10:48
akkor mar tancoltam is neki,kacagott meg minden volt egy pici sex es utana mindenki ment a sajt utjara
2009. júl. 27. 10:48
hat probaltam mondtam legyen otthon pontos idoben(ugyanis a ceg amienk vagyis az ove en segitek mert most per pillanat nincs munkahelyem es segitek)vacsit foztem es gyertyafeny,bor meg csini ruci de nem erost jott be,evett megkoszonte felkapcsolta villanyt s ment tvzni vagy gepezni
23. globus (válaszként erre: 21. - K.andyka)
2009. júl. 27. 10:47

Hát, azt kell mondjam, a kapcsolat ellaposodott :(

Ideje lehet ultimátumot adni neki, aztán döntsön, mit szeretne.

2009. júl. 27. 10:45
talán egy kis játékkal, csini fehérneművel fel lehet pezsdíteni a dolgot. gyertyás fürdő, vacsi. vagy csak ha tényleg a meló a baj, akkor ideje nyaralni menni :)
2009. júl. 27. 10:44
de nagyon egyedul vagyok,nemmegyunk sehova,legtobszor ha otthon vagyunk s nem meloba akkor ull a laptop elott s nettezik vagy ha elmegyunk vmerre csak hisztizik
20. K.andyka (válaszként erre: 18. - 5e48d37001)
2009. júl. 27. 10:42
hat en is erre gondoltam,amikor osszejottunk meg a legesleg elejen a draga baratnom felajalotta magat neki es megtortent ami megkellett tortenjen utana voltak ilyen chatelesek smsezesek mas lanyokal de tudtom nincsen rola hogy le is fekudt volna veluk csak chat meg sms,aztan elkaptam az anyja eletere eskudott hogy befejezi egy darabig jo volt aztan a tavly nyaron a komamnak volt vmi kilengese es allitolag a paromon keresztul ment az smsezes en a csajt felhivtam kerdore vontam o is allitota nincs semmi koztuk
2009. júl. 27. 10:38
ugy erzem olyan a kapcsolatunk mind egy hullam volgy egyiknap jo ok minden masiknap meg szar az egesz
2009. júl. 27. 10:38

Még elég fiatalok vagytok ahhoz,hogy átmenjetek nyugdíjas szexbe.Egy pasi soha nem elégszik meg heti egy vagy annyi se szexel.Feltéve ha egészséges.Lehet ,hogy nem is a Te hibád,csak az örömöket másvalakinél keresi.

De ez csak az én vélemyényem,ne így legyed,de érdemes ezt a lehetőséget is átgondolni.

2009. júl. 27. 10:37
de szerintem nem csak a ellaposodott es a lang kialuvoba van de vhol elveszet a romantika az a kb.masfeloras sex(elojatek,stb)es en ot nagyon szeretem mert annak idejen nem csak a sex mukodott hanem lelkitars is volt,de most ugy elunk egymas mellett mind kb ket barat.sokszor kormoltem ezrt a kapcsolatet es sokszor tevutra tevett,s most is ugy erzem vmi ilyen van a hatterbe
16. a6d5a14c21 (válaszként erre: 14. - K.andyka)
2009. júl. 27. 10:34
Azért az nem összehasonlítható,a egy férfin van 20-25kg és ha egy nőn...de ne ezen akadj fel,mert már letisztáztuk,hogy nálatok valószínűleg nem ez a probléma.Azt miből gondolod,hogy megcsal?
2009. júl. 27. 10:34
amikor meg ismert akkor kb voltam olyan 60-65kg 165 magas vagyok,es most vagyok 70-75 legtobszor utom a 80at,s nem ugy hizom hogy mindenutt hanem itt is ott is de a hasamra hizok inkabb
14. K.andyka (válaszként erre: 7. - Ancsyangel)
2009. júl. 27. 10:31
hat hallod o sem az a david beckam alkat,rajta is van vagy 20-25kg plussz.es ez a suly problemam nem egy fel eve van meg sot amikor meg ismert akkor is eleg ducko voltam es akkor is ment,ugy erzem hogy van vkije
13. ancsyangel (válaszként erre: 10. - A6d5a14c21)
2009. júl. 27. 10:30

megnyugtató válaszod hogy nem arra gondoltál :) és igazad lehet mert azt tényleg nem tudjuk hogy őt milyen testalkattal ismerte meg a párja!

5 év? ha van kis spiritusz mindkét félbe azért fel lehet pezsditeni ugy a dolgokat hogy legalább a heti 2es szint megmaradjon szerintem

12. Christine1979 (válaszként erre: 9. - K.andyka)
2009. júl. 27. 10:29

A munkára fogni azért nem lehet mindig. Nekem is sokat dolgozik a párom, de szerintem ha vki kívánja a párját, akkor az 12 óra munka után is kívánni fogja... (legalábbis, nálunk ez így van). Nem azt mondom, minden nap,....de nem is másfél hetente.


Arról még nem beszéltetek, hogy esetleg ellaposodtak az együttlétek, azért nem kívánja már annyira?

11. ancsyangel (válaszként erre: 9. - K.andyka)
2009. júl. 27. 10:28

értem :(

régota vagy folyamatossan romlott meg vagy következett be ez a hidegsége?

10. a6d5a14c21 (válaszként erre: 7. - Ancsyangel)
2009. júl. 27. 10:27
nekem is volt 25kg súlyfeleslegem a szexuális életem mégis tökéletes volt,úgyhogy nagyon nem erre gondoltam.Bár nem tartom elképzelhetetlennek,hogy ha egy férfi egy nőt vékonyan ismer meg,akkor nem látja annyira kívánatosnak 20kg plusz mellett.Én inkább az 5év együtt létre gondoltam.Természetes,hogy 5év után már nem olyan sűrűek az együtt létek,mint az első hónapokban.De ezen is lehet javítani,lendíteni,bár ez nem egyszerű...
2009. júl. 27. 10:26
hat az az igasag hogy nem vagyok egy nifomanno de azert furcsalom,mert en 24eves vagyok o meg 28.6 eve elunk egyutt,az elejen mindegy volt hogy hol es mikor de mostanaban az utobbi idoben egyszeruen heti egy vagy masfel hetente egy nagy szo.es az is olyan rovid.beszelni probaltam vele de o a melora fogja,nem is idegesitene ha nemtudnam hogy milyen volt
2009. júl. 27. 10:25
Amugy voltak nálunk is hullámzások párod se lehet mindig akciókész lehet hogy nyomasztja bántja valami amivel nem akar téged terhelni vagy lehet többet dolgozik és egyszerüen fáradt! Javaslom beszéljétek meg! :)
7. ancsyangel (válaszként erre: 5. - A6d5a14c21)
2009. júl. 27. 10:24
Ha itt a 20 kg feleslegére gondolsz az nem feltétlenül ok! Megnézheted az én adatlapomat is nem vagyok modell de mégis boldog vagyok és intenziv a sexuális életünk is :)
6. K.andyka (válaszként erre: 5. - A6d5a14c21)
2009. júl. 27. 10:23
peldaul?
2009. júl. 27. 10:15
Elolvasva az adatlapod,bennem több ötlet is felmerült,hogy vajon miért nem...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook