Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért jobb magányosan, viszonylag boldogan ellenni, mint úgy, hogy van valaki, aki érdekelne, de érzem, hogy nem lesz semmi? fórum

Miért jobb magányosan, viszonylag boldogan ellenni, mint úgy, hogy van valaki, aki érdekelne, de érzem, hogy nem lesz semmi? (beszélgetős fórum)


11. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 11. 16:11

Ha meg sem próbálod, biztosan nem lesz belőle semmi.


No, lett belőle valami?

10. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 25. 10:50

"Belemenjek a találkozásba szerintetek?"


Mit vesztesz, ha találkozol vele?

2022. máj. 25. 08:24
Inkább hagyd azt a lányt békén, hogy találhasson olyat, aki észvesztve rohan, ha a lány találkozót kér tőle.
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 24. 18:27
Ezt te tudod, neked mi a jó. Másnak meg más a jó. Kinek a pap, kenek a papné, nekem meg a fiacskájuk.
7. tuskoledi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 24. 17:27
Te vetíted előre, hogy ebből úgyse lesz semmi. Ezéet vagy úgyse lesz ebből semmi, vagy meg is próbálhatod.
2022. máj. 24. 16:37
Feladod, mielőtt még belekezdenél? Így biztos a kudarc.
5. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 24. 15:13

Ha úgy gondolod, hogy nyugisabb volt a társkeresésről megfeledkezve élned, és nem érezted úgy, hogy szükséged lenne valakire, minek erőlteted a társkeresést?

Semmit nem érdemes úgy csinálni, hogy nem hiszünk a sikerben; a társkeresést végképp nem.

4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 24. 14:41

Én sosem értem, ha valaki akar valamit, miért könyveli el, hogy úgysem lesz belőle semmi. Miből veszed?

Bár én biztos nem futnék olyan után, aki már egyszer minden hang nélkül eltűnt az életemből...

2022. máj. 24. 13:59

Ez az egész, amit írtál teljesen ellentmondásos.


Te döntesz, nem?

2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 24. 13:56
Ha annyira unatkozol hogy annak ellenére is áldozol az idődből erre az ügyre hogy tudod nem lesz belőle semmi, akkor tedd meg! Addig is telik az idő.
2022. máj. 24. 13:51

Fent voltam egy társkereső alkalmazáson, ahol összefutottam egy lánnyal, akivel már korábban is beszéltem csak utána eltűnt minden felületről. Bár ez egy teljesen véletlen, hogy így alakult.


Ennek ellenére korábban úgy éltem a magam magányos életét egyedül utazgatva programokat csinálva. Nem igazán éreztem úgy, hogy minden áron szükségem lenne valakire. Viszont mióta újra beszélek ezzel a lánnyal azért változott. Ugyanakkor azt is érzem, hogy ebből nem lesz úgyse semmi. Nem vagyok egy nagy ágyú ismerkedés terén és meglepne, ha bármi pozitív kijönne ebből.

Az sem könnyíti meg a dolgot, hogy a határ túloldalán van és bár én bevállalnám az utazást, mert közelebb van mint ide Budapest csak bennem van, hogy úgyse lesz ebből semmi.


Összességében szerintem nyugisabb volt a társkeresésről megfeledkezve élnem, mint most folyton ezen agyalni.


Belemenjek a találkozásba szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook