Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért jó naplót írni? fórum

Miért jó naplót írni? (beszélgetős fórum)

2018. szept. 3. 19:03
Mert igy nem merülnek feledésbe a hetek,hónapok, évek történései.
14. c55209c4be (válaszként erre: 13. - Amaunet)
2018. szept. 2. 22:26
Erre én is gondoltam. Ha meg nem őszinte akkor mire az egész?
13. Amaunet (válaszként erre: 11. - Globus)
2018. szept. 2. 21:33

Egy valódi naplót, amelyben őszintén ír az ember nem is kéne senkivel megosztani.

Főleg nem az interneten!

12. Százas Evelin (válaszként erre: 11. - Globus)
2018. szept. 2. 21:23
Nekem elég a hoxás ismeretség. A naplóm is itt van, de lusta kutya mód hónapok óta nem írtam bele semmit. Mostanában kiírok mindent a nyílt felületeken magamból.
11. globus (válaszként erre: 10. - Százas Evelin)
2018. szept. 2. 18:40
Csakis olyanban bíznék meg, akit személyesen is ismerek.
10. Százas Evelin (válaszként erre: 5. - Ikres_anyu)
2018. szept. 2. 18:39
Csinálj titkost, biztos ami ziher, de akit ismersz és megbízol benne, azt beengedheted olvasni, hozzászólni.
2018. aug. 30. 11:29
Mert utólag jó visszaolvasni.
2018. aug. 30. 10:21

Bizony jó kiirni,magamból mindent akit nem mondok éppen el vagy nyomja a lelkemet..ha pedig öröm ér azt is le írni, fényképeket is jó felrakni,Igen jó újra vissza nézni, olvasni

Nemrég én is olyan képeket találtam a naplóban nem is gondoltam volna hogy megvan,még persze a.kisfiam ahogy nőtt leírtam kiket csinált és jó volt visszaolvasni.

Igen,jó naplót irni,nemsokára én is folytatom az irását.

2018. aug. 30. 10:12
Köszi a hozzászólásaitokat. Egy ideje már foglalkoztat engem is, ezért kérdeztem.
2018. aug. 30. 09:41

Szerintem nagyon jó dolog évekkel később visszaolvasgatni, hogy x éve pl. a mai napon mit csináltál. :)

Emellett, ahogyan halad az életed, szépen nyomonkövethető az út; fel lesznek jegyezve fontos, meghitt, sokat jelentő pillanatok, amiket esetleg az évek alatt el is felejtesz... De aztán olyan jó utólag "belebotlani", visszaolvasni, újra átélni, emlékezni rá.

Én nagyon szeretem és nagyon sajnálom azt az időszakot, amikor nem vezettem rendszeresen.

Persze mások vagyunk. :)

2018. aug. 30. 09:35

Egy ideje már azon gondolkodom, hogy kezdek egyet!

Csak még nem döntöttem el hogy nyílt vagy titkos legyen!

2018. aug. 30. 09:20

Ez az 1.000.000 forintos kérdés.

Nem tudom rá igazából a választ, de én legalább írok naplót. :D

De nem azért, mert kezdek szenilis lenni és nem emlékszem a dolgaimra, és nem is azért, hogy a bánatomat itt bárkire is ráöntsem. Inkább az örömteli gondolataimat, ha van ilyen.

2018. aug. 30. 09:07
Jó visszagörgetni, hogy: jééé ez is volt!
2018. aug. 30. 09:06

Biztosan van valamilyen terápiás hatása is. Vagy lehet, nem emlékeznek jól dolgokra, így leírják.

A hoxa pontokkal is jutalmazza, ha valaki aktívan írogat. Van, aki csak azt gyűjtögeti.


Személy szerint nem látom semmi hasznosságát.

2018. aug. 30. 08:27
Arra lennék kíváncsi, hogy miért is jó naplót írni. Tényleg jó ha kiírja magából az ember a bánatát, valóban megkönnyebbül? Ki miért ír naplót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook