Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ilyen bonyolultak a pasik? fórum

Miért ilyen bonyolultak a pasik? (beszélgetős fórum)


1 2
21. anya4005 (válaszként erre: 1. - Kyra025)
2014. aug. 20. 00:23
1 hónap alatt hova kellett volna haladni? A vezetéknevét már tudod? Ha az is megvan,meg a szex is meg volt,akkor pont jó ütemben haladtok!
20. 3a5c305959 (válaszként erre: 7. - 3b1a5ec920)
2014. aug. 19. 22:51

Mi 24 evesek voltunk a ferjemmel mikor talalkoztunk, harom honap utan osszekoltoztunk es egy ev mulva osszehazasodtunk. Nem azt mondom hogy mindenkinek ilyen tempot kell diktalni, de mi egy het utan ereztuk hogy osszetartozunk.

A ferfiak nem bonyolultak, mindig tudjak hogy mit akarnak, csak szeretik megjatszani a bizonytalant.

19. mazsola81 (válaszként erre: 1. - Kyra025)
2014. aug. 19. 22:33
Ne agyalj. Ez a baj, velünk nőkkel. Mindig agyalunk: mi miért van? hogyan van? miért nincs? mikor? mennyire? stb... minek? Jól érzed magad vele? Érzed a szeretetét? Vagy csak a "szeretlek" szót várod tőle? Mivel lesz jobb, ha kimondja? Magasabb szintre úgysem egy hónap után fog emelkedni a kapcsolatotok. Ne siettess semmit. Csak bepánikol és akkor tényleg menekülni akar.
18. angelic smile (válaszként erre: 15. - Kyra025)
2014. aug. 19. 22:12
Szerintem nézz mélyen a szemébe és meglátod, hogy néz rád! Ha szeretettel, akkor az is elképzelhető, hogy valóban azt érzi, kevés hozzád, kevés az önbizalma, de ezen te tudsz segíteni. És igen, annak a lehetősége is fennáll, hogy leépítős duma, de azért én még nem kapálnám el ezt a kapcsolatot.
2014. aug. 19. 22:12
pedig nagyon egyszerűek. jöjjön már egy, amelyik összezavar!
2014. aug. 19. 21:37
dehogy bonyolultak a pasik. csak az bonyolult, amik a nők képzelnek, hogy biztos ezt gondolja, meg azért van.
2014. aug. 19. 21:34
26 éves,én 25 :) De legutobb nem is akart szexelni,csak együtt aludni,ezen meg semmi kihasználás nincs...És az tény,hogy én jobban nézek ki vagyis jobb pasit is kaphatnék mint Ő...És ezert mondta nem érzi magát jónak hozzám...De lehet igazatok van és tényleg csak ilyen terelő duma ez...
14. Cucicsillag (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2014. aug. 19. 21:28

Az!Tok egyetertek...

Meg azzal is aki azt irta, hgy a "leszoktato progi resze" :)

2014. aug. 19. 21:26
miért, bonyolultak? :)
12. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 11. - 09d0a2c098)
2014. aug. 19. 21:26
Elolvastad alaposan, amit írt?:)
2014. aug. 19. 21:23

Tényleg ez a "túl jó vagy hozzám" csak egy duma, a leszoktató program egyik része. Az ilyenek csak szórakoznak és használják a nőt egy ideig, majd lapát jön, mert 2 esélyes... vagy ő maga előre tudja, hogy nem akar komolyabb, hosszútávúbb kapcsolatot, vagy csak pont veled nem akar.

Én is jártam így, elég kellemetlen volt, mert én is szerelmessé kezdtem válni, aztán kiderült a pasas csak örömmel használt egy ideig, mert látta bejövök neki, akkor kihasználja az alkalmat, hogy jókat kefélhessen... Ilyenkor jönnek a következő szlogenek: "túl gyerekes vagy hozzám", "nem vagyok kész komolyabb kapcsolatra", "túl jó vagy hozzám", "nekem ez túl gyors", "nekem ez így elég", vagy a "majd hívlak"... Szóval ez a leszoktató program része, amikor szép lassan majd ritkulnak a találkozások, de egy-két szexre még beveti magát, aztán tovább áll, új skalpért.

A férfiak többsége, főleg a "kis fiúk" ilyenek, sok 40 éves ilyen, szóval nem csak 18 évesen ilyenek a hímneműek egy része. De beszéld meg vele, kérdezd meg határozottan mit akar, és mi a célja, terve.

Aztán mondd meg neki neked mi az elképzelésed, mit akarsz, mit érzel. Na itt kiderül majd minden, igaz-e a fenti állításom, vagy sem.

Jobb ha megbeszéled vele mihamarabb, nehogy túl sokáig kihasználjon, nehogy téged érintsen rosszabbul. Szerintem... :)

2014. aug. 19. 21:22
Bonyolultak? Szerintem meg egyszerűek mint egy faék. És nagyon kiszámíthatóak.
9. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - Kyra025)
2014. aug. 19. 21:21

Nem értem, hova nem haladtok?

Minden megvolt, nem? Vagy mit akarsz?

Vagy a szüleit nem ismered még, s ez hiányzik?

Komolyan; kezdesz szerelmes lenni??

A szex csak próbatétel volt?

8. sanyinak (válaszként erre: 5. - Kisj)
2014. aug. 19. 21:16
A túl jó vagy hozzám, az tényleg egy szokásos menekülős duma.
7. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 1. - Kyra025)
2014. aug. 19. 21:12
gyuru, eskuvo, lakas, gyerek? majd 5-8-10 ev mulva :D meg csak nem is ismered - persze a sexen kivul ;D
2014. aug. 19. 21:11
Miért nem ülsz le vele és beszéled meg vele hogy mit is akar , legalább tudod hányadán álltok és nem találgatsz..
5. kisj
2014. aug. 19. 21:07

Semmi bonyolult nincs ebben.

Több mint valószínű, hogy ez az ő részéről nem szerelem.

A "túl jó vagy hozzám" meg csak egy duma. Ezzel védi magát, nehogy valami komolyabbat képzelj be a kapcsolatotokba.

4. szomatikus marker (válaszként erre: 1. - Kyra025)
2014. aug. 19. 21:07
Szerintem is te szórakozol és nem ő:)))
2014. aug. 19. 21:07
hány éves a fiú és te?
2. linksys (válaszként erre: 1. - Kyra025)
2014. aug. 19. 21:06

Szia, nem bonyolultak a pasik-férfiak, nem lehet általánosítani, egyszerűen működüknk, határozottan kell velünk bezsélni.


A te barátod esetében az a gond, hogy talán nincs felkészülve erre a kapcsolatra, és ha te jobban szereted őt mint ő téged, az gond, persze, hogy beszélj vele és kérdezd meg, hogy mi van, de szerintem ezt lehet érezni, és aki nincs tisztába vele, hogy mit akar a másiktól, az valójában nem is tudja mit is akar, vagyis szórakozik, .

2014. aug. 19. 21:02
Sziasztok! Elég tanacstalan vagyok azért írok,hátha valaki mond vmi okosat! Szóval van egy fiu akivel 1 honapja találkozgatunk,mindennap beszélünk,már szexeltünk is egy párszor! De nem haladunk,nem tudom mi van köztünk! Legutobb csak együtt aludtunk nem volt szex csak összebújtunk meg puszilgatott. Szerintetek megkérdezzem tőle,hogy mit szeretne,mert én kezdek szerelmes lenni belé...Egyszer mondott egy olyat,hogy nem tartja elég jónak magát hozzám mert én tul jol nézek ki,ő meg nem,és fél a csalódástól...Ez lehet a baj hogy nem haladunk semerre? Vagy csak szórakozik szerintetek? 
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook