Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért bántott meg a srác? fórum

Miért bántott meg a srác? (beszélgetős fórum)


43. 37e1ff8723 (válaszként erre: 39. - Groot)
2022. márc. 16. 20:06
100 kg-os kiscsávó. 🤭🤣
42. 37e1ff8723 (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 16. 20:05
Vagy inkább ő nem tud mit kezdeni egy nővel.
41. fidel (válaszként erre: 40. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 16. 20:03

" Azt is mondta, ő nem csak úgy szórakozásból akar velem szexelni, mert arra gyorsan találna szép lányokat, nem is egyet." -remélem ezzel nem gyözött meg eléggé!

Arra föltétlen kérdezz rá,hogy mi lesz akkor ha terhes leszel!

40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Groot)
2022. márc. 16. 19:46

Igen, ez jó. :D

Még sor kerülhet rá, hogy egyszer megmondjam neki személyesen amit gondolok. Sosem lehet tudni, mit hoz a jövő.

Én is úgy gondolom, ha két ember odáig van egymásért, akkor egy pózban is tökéletesen tudják élvezni az együttlétet. Pont azért, mert együtt lehetnek és közel kerülhetnek egymáshoz.


Az is érdekes volt, hogy ugye én csak sokáig ismerkedtem vele, de ő már szerette volna ha lefekszünk egymással. Arra, hogy én húztam az időt, azt mondta, én csak szórakozom vele. Pedig ez nem így történt. Azt is mondta, ő nem csak úgy szórakozásból akar velem szexelni, mert arra gyorsan találna szép lányokat, nem is egyet.

39. Groot (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 16. 17:40

Pedig jó lenne ha felkeresnéd, és elmondanád neki hogy tulajdonképpen azért fagytál le, mert olyan kicsi péniszt még nem láttál.

Nem a szex ideje és a poziciók ismerete miatt jó a szex. A kiscsávó jár gyerekcipőben ezen a téren.

Lehet kisebbségi érzésed, gyötörheted magad, de megéri? Lehet hogy a következő férfivel pár nap után már intim együttlét lesz, de ha egymásra tudtok hangolódni akkor egyetlen egy pozíció is elég lesz, és örülni fog ha lesz ami rezeg rajtad.

38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Kinga08)
2022. márc. 16. 17:13
Még utána azért beszélgettem vele. De azok után, hogy mondta nálam gyerekcipőben jár a dolog, azóta nem keresem.
2022. márc. 16. 17:07

Szerintem semmi baj sincs a jelenlegi súlyoddal.

Hagyd ezt a pasit, meg se érdemli, hogy tovább beszélj vele! Milyen férfi az ilyen, aki egy nőt megaláz?


Ha neki nem volt jó a szex, akkor sem kell ilyeneket mondani. Egyébként az első nem mindig szokott klappolni. 😏

Hagyd ezt a kis ficsúrt.

36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Miss Angel)
2022. márc. 16. 16:53

Biztos amiatt van, mert én megkedveltem. Nálam azért tuti voltak már érzelmek. Emiatt viselt meg.

Meg én olyan vagyok, hogy magamban keresem a hibát, hogy én nem voltam jó neki.

Egyébként én úgy gondolom, ha egy pasi oda van egy nőért, akkor ha az a nő úgymond semmit sem csinálna, már attól hogy együtt lehet vele és egymáshoz érnek, az is nagyon jó kellene hogy legyen. De úgy tűnik neki valami extra teljesítményt kell nyújtani :D

35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Ágio8405)
2022. márc. 16. 16:25

Lehet kicsit érzékeny vagyok.

Meg azért jól esett hogy valaki törődött velem és a minden napos beszélgetések stb.

Ezek miatt pedig nem láttam a dolgok mögé, és nem vettem észre, mit akar valójában.

34. Ágio8405 (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 16. 16:14
De miért veszel ennyire mindent magadra amit mondott? Hidd el ő a gáz nem te. Próbáld meg lezárni magadba és elfelejteni a sok butaságot amit mondott. Magával nem elégedett ezért kritizált téged, sajnos meg tudta ingatni az önbizalmadat. Ezen dolgozz hogy rendben legyen az önértékelésed.
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Miss Angel)
2022. márc. 16. 16:09

Igen, igaz minden.

De nekem az is rosszul esett volna ha szó nélkül lelép. Az sem szép dolog.

32. 37e1ff8723 (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 16. 16:09
Ez egy lúzer... Engedd el!
2022. márc. 16. 16:08

Ja, és azt kifelejtettem. Azt is mondta hogy az alakomra ha akarok figyelek, ha akarok nem. De ha szeretnék magam mellé fixet, akkor fogok is.

Erre azért sok 60 kilónál husisabb nő felszisszenne, hiszen bármilyen testalkat mellett is találhat valaki fix társat. Ezt nem is értem.

Azt is hozzá tenném, hogy rajta is van felesleg.

Van hasa, van hája stb, és ha én ennyit edzenék mint ő, rajtam tuti nem lenne egy pici háj sem. Ez persze engem nem is zavart hogy ő milyen, csak őt is lehetne kritizálni, sértegetni.

2022. márc. 16. 16:03

milyen már,mikor egy pasi meghúz egy nőt,aztán meg elkezdi kritizálni,elhányom magam.Ezzel meg pont magat járatja le,mert mindez arra vall,már mindegy volt,csak lefektethessen valakit,normális esetben aki nem tetszik,azzal nem bújunk ágyba.

A MÁSIK: mást kritizál -itt ugye a fórumindító külsejét fikázza-de közben ő se egy Bradd Pitt,leírás alapján :)))) SZÁNALMAS.Ha már egy gyors numerát akart,akkor legalább tűnt volna el szó nélkül azt maradt volna csendben,ne égette volna le magát,de még ehhez se volt esze csórikámnak,ezt,kedves fórumindító érezned kellene,legfőképpen azt,mennyire sántit a jelleme annak,akire oly epekedve vágysz és aki miatt most mardos a bűntudat/de miért???????????????/

29. c9155193c4 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 16. 15:57
Nem vagy hibás semmiben. Velem is már egyszer megtörtént kb ugyanez. Sok múlik a szerencsén, vagyis azon, hogy kit kapunk el, figyelj majd a jelekre: ha mindig a szexről beszél, ha a külsődet firtatja és nem a belsődet. Ha ilyen férfival kezdesz, akkor az tuti szexet akar csak. Sok sikert és ne keseredj el, jönni fog a megfelelő.
28. 37e1ff8723 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 16. 15:53
Van, akinek a molett nők tetszenek, nálad jóval teltebbek. Vékony férfiakról beszélek. Én az 50+ kilómmal nem vagyok a zsánerük. Azzal foglalkozz, akinek tetszel.
27. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 16. 15:51
ez egy büdös bunkó,messzire szaladnék még a közeléből is
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - C9155193c4)
2022. márc. 16. 15:50

Semmi baj.

Csak azért írtam le ilyen részletesen, mert szerintem kívülálló jobban látja a dolgokat mint aki benne van.

Én komolyan magamat hibáztattam, mert azt gondoltam, tényleg nem voltam ügyes és arról sem tehetett, hogy nem tetszettem neki.

25. c9155193c4 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 16. 15:48

Novellát írtál, így ne várd el, hogy elolvasom tüzetesen. :D

Írtál valamit a súlyfölöslegedről. De ha így van és 60 kilós vagy, persze más a helyzet. Kérlek, így tekintsd semmisnek az előző hsz-emben az utolsó mondatomat. Szexet akart csak, vannak ilyen emberek rengetegen. Sajnos.

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - 37e1ff8723)
2022. márc. 16. 15:48

Nekem is van egy ilyen érzésem ezzel kapcsolatban, hogy talán van valami önbizalom hiánya is.

Azt is gondoltam, hogy másfél évig várt arra, hogy lefeküdjek vele. Ha annyira kapós lenne, akkor már kb két hónap után hagyott volna a fenébe. Na, én ezért gondoltam azt, hogy nem csak ki akar használni.

23. Ágio8405 (válaszként erre: 18. - C9155193c4)
2022. márc. 16. 15:47
60kg-ra 170 cm mellett ne mondjuk már hogy túlsúlyos mert tuti nem az. Írta is hogy mindneki szerint túl vékony volt 50kilosan ami úgy is lehetett. Amúgy meg nem egy vékony vagy normál testalkatú pasit tudom akinek a gömbölyűbb lányok jönnek be. Ez a pasi egy mérgező ember, olyanba is beleköt ami nincs csak mert ettől úgy érzi ő a valaki mert a másik értékelését gyepàlja.
2022. márc. 16. 15:46

A legjobb hegedű sem szól szépen, ha nem igazi Mester játszik rajta.

😉


Kár egy ilyen s.ggfej miatt rágodnod.

2022. márc. 16. 15:46

Az a baj, hogy én kissé érzékeny vagyok lelkileg és egy valakivel én elég sokáig együtt voltam. Viszont nem volt sok pasim. Ezért hamar elkezdek kötődni.

Nekem nem mennek ezek a kalandozások, ahhoz túl érzékeny lelkületű vagyok, nem tudom úgy megélni, hát megpróbáltam ezzel a sráccal, nem jött össze, tovább lépek. Nekem ez nem ilyen egyszerű. Nekem ez bántó, ha valaki akivel ilyen bizalmas volt a kapcsolatom, egyszerűen csak így átlép rajtam.

20. 37e1ff8723 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 16. 15:45
Valószínű, hogy gyúrás előtt a kutyának sem kellett, és most bosszút áll a női nemen. 😄 Ezek szokták lehúzni a nőket. Nincs róla előtte-utána fotó?
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - C9155193c4)
2022. márc. 16. 15:43

Nem vagyok túlsúlyos. 170 centi vagyok és 60 kiló.

Az lehet nem mindenkinek tetszik, de szerintem 50 kilósan túl vékony voltam.

18. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 16. 15:37

Sok a kérdés, aminek semmi értelme. Filozófálhatsz rajtuk, ugyanoda fogsz kilyukadni.

A lényeg lehet fájni fog, de így működik az élet: azért volt kedves, hogy lefeküdj vele. Legalább tanultál belőle és később nem dőlsz be. Túlsúlyos vagy, ne várd el, hogy nem túlsúlyos férfiak fussanak utánad.

2022. márc. 16. 15:27
A pasik nagyon elbűvölőek tudnak lenni ha szexet akarnak.
2022. márc. 16. 15:21

Kérdésed: Miért bántott meg a srác?

Válaszom: Mert hagytad, hogy megbántson!

Ő már a köv. pillanatban el is felejtette, h. milyen sértőt mondott, (vagy fel sem fogta, h. milyen mocsok volt veled), te meg még ezen rágódsz és fórumot indítasz miatta?! Miért "vette el az önbizalmadat", ha ezt gondolod: "szerintem az is férfiatlan hogy egy nőt megsért"...Töröld ki a sértéseit a fejedből és találsz majd olyat, aki rendes veled!

15. Ágio8405 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 16. 15:04
Igen. Beteg egy személyisége van. Kerüld. Barát se akarj vele lenni. Te semmiről nem tehetsz, legfeljebb annyi hogy túl korán feküdtél le valakivel.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Ágio8405)
2022. márc. 16. 15:04

Mielőtt ez megtörtént volna, már másfél éve ismertük egymást úgy, hogy ennyi ideje napi szinten beszéltünk és amíg együtt dolgoztunk napi szintem találkoztunk.

Sokat sztorizgatott nekem, minden egyes este. Emiatt úgy gondoltam jól megismertem. Nagyon bizalmas volt a kapcsolatunk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook