Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért van az, hogy az anyós egy olyan nőnek nyalizik, aki durván bántotta a fiát, engem pedig úgy kezel mint egy utolsó senkiházit?? fórum

Miért van az, hogy az anyós egy olyan nőnek nyalizik, aki durván bántotta a fiát, engem pedig úgy kezel mint egy utolsó senkiházit?? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. júl. 2. 11:00
El kell költözni az anyóstól jó messzire.
67. Gixy28 (válaszként erre: 64. - 0d717b184a)
2010. júl. 2. 10:09
Akkor meg pláne nem értem...
66. jozsi.38 (válaszként erre: 64. - 0d717b184a)
2010. júl. 2. 09:49
tudd be idős kori bogarának van ilyen:-))
65. Barát1 (válaszként erre: 64. - 0d717b184a)
2010. júl. 2. 09:28
Akkor sajnos tippem sincs.
64. 0d717b184a (válaszként erre: 60. - Barát1)
2010. júl. 2. 09:07

anyós 72 éves:(

már nem fiatal

63. Barát1 (válaszként erre: 62. - Gixy28)
2010. júl. 1. 21:52
Sajnálom, akkor sajnos nincs mit tenni, esetleg bízni abban, hogy magától elmondja majd.
62. Gixy28
2010. júl. 1. 21:45
Az a baj, hogy a párom már sokszor próbált vele beszélni, de vele is úgy viselkedik olyankor mint velem. Az én anyukám a fiaként szereti a páromat és ezt érezteti is vele! Anyu is már próbált rátérni a témára, de mindig hárított és más témára váltott és anyu hiába hozta újra és újra szóba, mindig csak az volt a válasza természetesen idegesen, hogy "nincs velem semmi baja"...Ettől többet már én sem tudok kitalálni :(
61. Barát1 (válaszként erre: 59. - Gixy28)
2010. júl. 1. 21:23
A párod nem tudna beszélni vele és elmondaná neked, hogy mi a probléma. A tea anyukád milyen anyósa a párodnak? Ha ő jó, akkor beszéljen ő az anyósoddal, hátha ő megtudja az okot. Nem jó a harag a családba, mennyivel jobb lenne, ha boldogan, jókedvvel mennétek hozzájuk.
60. Barát1 (válaszként erre: 43. - 0d717b184a)
2010. júl. 1. 21:16
Valószínű, hogy túl fiatalnak érzi magát a nagymamaságra. Sok nő van úgy /többet ismerek/ aki el sem tudja képzelni, hogy ő nagymama legyen, mert ő még nem olyan öreg mondják 55-60 éves nők.
59. Gixy28
2010. júl. 1. 21:16
Már próbáltam vele megbeszélni, de mindig annyira felhúzza magát rajta, hogy képtelenség...Csak már kezdek belefáradni abba, hogy folyamatosan én erőlködök és ő a füle botját se mozdítja. Vagy lehet ezt élvezi....
58. Barát1 (válaszként erre: 29. - Db78bacc4f)
2010. júl. 1. 21:10
Vigyázz ezzel a mondattal, vagy jegyezd meg nagyon, mert te is leszel anyós, ha van fiad. Én szeretném ha rajtam kiigazodna a leendő menyem, de akkor le kell ülni megbeszélni a dolgokat. Tedd te is ezt és akkor megtudod, hogy mi a gond. Egyetlen anyuka sem született anyósnak, csak az lett és szerintem ettől még nem változik meg a természete,ki ilyen, ki olyan.
57. Barát1 (válaszként erre: 26. - Flasch)
2010. júl. 1. 21:05

Nem hiszem, hogy féltékenység lenne a dologban, mert normális anya nem féltékeny a fiára.


Te ezt írod:

-mert nyilvánvaló, hogy ha nem tett semmi rosszat ellene, akkor a puszta személye okán viselkedik..-


a topiknyitó pedig ezt írja

-Pár hónapig semmi gond nem volt-


Akkor valami mégis történt, nem a puszta személye a gond, hanem valami félreértés, pletyka........

56. 0d717b184a (válaszként erre: 52. - Gixy28)
2010. júl. 1. 19:18

nem értem én sem

de abban lehet valami, hogy fél, hogy a fia mégjobban hanyagolni fogja, így is hanyagolja, hisz már házasok vagyunk, nem ott eszik, nem megy át minden nap(pedig szomszédok vagyunk)

egyébként meg jólelkű, ad szívesen, persze néha túlzásba is viszi

55. 0d717b184a (válaszként erre: 51. - Lisica)
2010. júl. 1. 19:17

óóóóóóóó

hát ez dúrva te jó ég

hajjaj

54. Gixy28 (válaszként erre: 51. - Lisica)
2010. júl. 1. 19:13
Ez durva :)
53. agis (válaszként erre: 5. - Dca7af89ee)
2010. júl. 1. 19:13
Ez elég furcsa hozzáállás. Miót a tiéd? Esetleg társad, partnered, de nem a tulajdonod. Az "enyém pasik" szoktak nagyon menekülni.
52. Gixy28
2010. júl. 1. 19:12
De most őszintén mire várnátok még? Azért arra is gondolni kell, hogy az a bizonyos biológiai óra ketyeg...És neki ezt pontosan tudnia kellene, ha már nővér...Meg írtad is, hogy a párod betöltötte már a 40-et. Gondolom ő sem akar 60 évesen szülői értekezletekre rohangálni....
51. lisica
2010. júl. 1. 19:11

mert ilyen az anyós-anatómia...

a kedvenc sztorim...megyünk menasszonyi rucit venni,tiszteletből viszem anyóst is...hazafelé rákezdi a hátsó ülésem,mennire szerette az exet és mindent megtett neki..és most mennyire fájhat neki hogy mi megházasodunk...

apm rámnéz és cinkosan odas

úg...nyomjam meg katapultot_

2010. júl. 1. 19:08

mondjuk ő annyira nem tiltakozik, mert pl a szurikat is ő adta be(nővér), de állandóan mondja, hogy ráérünk

nahát remélem nem lesz harag

49. Gixy28
2010. júl. 1. 19:08
Visszatérve a te ügyedre, tényleg az látszik belőle, hogy csak magának akarja a fiát, mert nem akar háttérbe szorulni. Csak azt nem értem, hogy csak a fiús anyák ilyenek??
48. 0d717b184a (válaszként erre: 47. - Gixy28)
2010. júl. 1. 19:07

jaj istenem

sajnálom nagyon

47. Gixy28 (válaszként erre: 46. - 0d717b184a)
2010. júl. 1. 19:06
Szomorú dolog, ha egy kalap alá vesz a sógornőddel...:( Amikor kiderült, hogy terhes lettem, akkor az én anyósom sem örült neki egyáltalán...Nem is akart velem beszélni meg látni sem. Holott terveztük a babát, függetlenül attól, hogy nem vagyunk összeházasodva. Csak amilyen kegyetlen az élet, meghalt bennem a baba és el kellett venni. Na akkor egyből kezdett velem beszélni, meg érdekes mód érdekelte hogy vagyok. Mintha örült volna neki.. Én meg a mai napig szenvedek a tudattól, hisz tegnap volt 3 hete, hogy elvették tőlem!! :(:(
46. 0d717b184a (válaszként erre: 45. - Gixy28)
2010. júl. 1. 18:58

biztos, hogy igazad van

másra én sem tudok gondolni

csak rossz, hogy végülis nagyon jóban vagyunk, de tényleg

és pont ő az aki nem örül neki annyira

bár ő egyébként ilyen

mindenre azt mondja, hogy minek az

mondom kell új sütő, mert éget alul és felül nem süt az enyém

erre minek az?

na jó jó értem én

de soha egy fillért nem kértünk tőlük kölcsön

soha

hála isten

bár a sógornőm élete nagyon zűrös, lehet nem szeretné ha még mi is a gyereket a nyakába varrnánk?

a sógornőm azt csinálja, eljár szórakozni

de az tuti, hogy én nem fogom

45. Gixy28 (válaszként erre: 43. - 0d717b184a)
2010. júl. 1. 18:41

Szia!

Szerintem attól fél, bár lehet rosszul gondolom, hogy ha megszületne a bébi, akkor ugye ő lenne a középpontba és nem az anyós...Mert ugye egy baba elveszi minden idejét a szülőknek és ő meg háttérbe szorulna...Ezután jönne az, hogy őt már nem szereti a saját fia, elhanyagolja stb..Holott ez nem így van, csak kevesebb figyelmet kapna valamilyen szinten...Nekem ugyan nincs gyerekem, de nagyon sok hasonló tapasztalatról számoltak be az ismerőseim....

44. caffi (válaszként erre: 41. - Gixy28)
2010. júl. 1. 18:19

Én mondtam a gyerekeknek....ha ilyen leszek,lökjenek ki az ablakon:)

A férjem öccsének a feleségét is jobban bírták....más évjárat,11évvel fiatalabb,majd kinyalták a seggét....kb 2éves házasok voltak mikor szét mentek me a csaj bepasizott....és így előrébb léphettem a ranglétrán....h én milyen dög vagyok,h nem tudom értékelni e kegyet:SSSS

2010. júl. 1. 18:17

sziasztok

én jóban vagyok az anyósommal, szinte anyukámként szeretem és ő is lányaként kezel, de egy valaminek nem örül, hogy babát szeretnénk

pedig régóta a férjemmel vagyok, nem veszekedünk(persze vannak zördülések, de hol nem), se hitelünk sincsm van saját ház, saját kocsi, szóval mindenünk megvan

én házias vagyok, neki is sokat segítet, de állandóan a kifogásokkal jön, a férjem kb 1 hete beteg volt és azzal jött, hogy biztos a miatt beteg mert én gyereket akarok

a férjem is nagyon szeretne apa lenni, már a 40-et betöltötte

de mondja az anyjának, hogy ő is akarja

de csak azon van, hogy fiatalok vagyunk és hogy manapság nehéz egy gyereket nevelni

ami persze igaz, de azért annyira nem vagyunk szarba

mi lehet a baja?

42. spinneli (válaszként erre: 18. - Homokóra)
2010. júl. 1. 18:08
ó, dehogyisnem.
41. Gixy28 (válaszként erre: 40. - Caffi)
2010. júl. 1. 18:01

Akkor úgy látom társak vagyunk... Ugyanezt érzem én is, és úgy ahogy mondod hála az én párom sem hasonlít az anyjára!!

De egyébként nem értem, hogy egy anya miért nem tud örülni a fia boldogságának? Miért irigy mindenre?

40. caffi (válaszként erre: 38. - Gixy28)
2010. júl. 1. 17:48

Én értelek....20 éve küzdök anyóssal....már feladtam....

Mindig olyan érzésem volt h irigy ha haladunk....segítségre sose számíthattunk....

Nem vagyunk haragba,mert az az egy jó cselekedete van,h világra hozta a párom,aki hála nem hasonlít rá:)

39. 2df0604b89 (válaszként erre: 19. - Flasch)
2010. júl. 1. 17:46

Akkor az enyim is onnan jött...Mert ő is ha valami öröm ér minket,akkor napokig duzzog és azt érezteti velünk h ő nem örül neki...

Nekem ha a gyerekem boldogsága fontos akkor vele örülök ill. adott esetben vele sírok...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook