Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miből tudok plusz bevételhez jutni? fórum

Miből tudok plusz bevételhez jutni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
11. Halacskaaaa (válaszként erre: 10. - 55Judit)
dec. 28. 08:39
Így gondolom én is. Ha van kifogás, az azt jelenti, h az illető még nincs elég szorult helyzetben.
10. 55Judit (válaszként erre: 9. - Libikóka)
dec. 28. 08:34
Az a szomorú helyzet, hogy bizony kijövünk a nagyon kevésből is. Még annak a feléből. Inkább az van, hogy a most relatíve szerény körülményin szeretne javítani, csak még ez is, az is derogál. De ha elég erős lesz a motiváció, változik ez.
9. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 08:24

Amikor valaki ,,Tényleg,, nem jön ki a sima fizetéséből, szerintem alapból ne vesse el a másodállást.

Mondjuk ha van kisgyereked megértem hogy rá több idő kell.

8. f8c32ccd19 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 08:24

Ja, bocs' most látom, h. másodállás sem jöhet szóba neked? Akkor pénznyomás a pincében, bankrablás, v. mire gondolsz?

Keress online melót, habár nem tudom a végzettségedet sem, hogyan adjak így tanácsot?

7. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 08:23
Gyerekfelügyelet alkalmanként ? Akár több családnál. Hol itt, hol ott kérnének meg.
dec. 28. 08:22

Rendkívül nehéz. 1 munkahelyen eleget tenni is elég akár fizikailag, akár mentálisan. Pluszt vállalni mellette szinte lehetetlen. A körülményeket nem ismerve mondom, hogy van aki kutyát sétáltat, egyszerre 5-6-ot is. Esetleg gyerekért menni óvodába, iskolába, vagy vigyázni rá valameddig amíg a szülő haza nem ér vagy érte nem megy hozzád. Idősnek bevásárolni, vagy időnként 1-2 órát takarítani nála, vagy bármit segíteni. Ez nincs fix időhöz se kötve, csak megbeszélés alapján.


A nyugdíj mellett ősszel szüretelni jártam. Nekem se könnyű. Én voltan a legidősebb a csapatban, de lépést tudtam tartani mindenkivel.🙂

5. f8c32ccd19 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 08:20
Esetleg takarítás részmunkaidőben, v. szórólapkihordás?
4. Kacsahercegno (válaszként erre: 3. - Kacsahercegno)
dec. 28. 08:17
Esetleg kérj fizetésemelést, egy próbát lehet hogy megér.
dec. 28. 08:13
Így nehéz tippeket adni, amiket felsoroltál hogy nem jöhetnek szóba, pont azok a plusz jövedelemforrások amiket ilyenkor javasolni lehetne, akár átmenetileg amíg kicsit összeszeded magad. Onlyfans esetleg? Szerintem pl. a kézműves dolgok közel nem hoznak annyit, hogy megérje a belefektetett munka + anyagköltség.
dec. 28. 07:59
Valamilyen kézműves hobbiból.
dec. 28. 07:55
Ott tartok hogy 1 jovedelembol nem tudok kijonni miota páromtól elköltöztem.(Másodállás visszaköltözés hozzá ,lakásom szobájának kiadása nem jöhet szóba) nem akarok senkivel együtt lakni soha többet! Munkahelyet nem akarok váltani mert máshol hétvégézni 12 órázni kell amit nem akarok vállalni vendeglatobol kereskedelembol a 6 ev eleg volt!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook