Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miből tudok plusz bevételhez jutni? fórum

Miből tudok plusz bevételhez jutni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Globus)
dec. 28. 16:20
Aztan hogyan tovabb?? Vissza nem megyek hozza az biztos barmennyire kellene az elozo hely.
dec. 28. 16:20
A legszarabb helyek a nyitottak. Itt 8 orazok de semmit se keresek. 12 oraban meg nem megyek el tobbet ott tettek tonkre. A pepecshez nincs turelmem sajnos. Sehol se akarnak fizetni sajnos.
39. globus (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 13:55
Nem értelek, ha ennyire borzalmas, és rosszul fizet, hagyd ott a csudába. Nem éri meg tönkretenni magad. Határozd el, hogy kilépsz. Csak elkezdeni nehéz, ennél jobb lesz.
38. andi6020 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 13:48
Menj máshova, csinálj mást. Nem muszáj fizikálisan is és mentálisan is tönkretenni magad.
37. 7fe8f5417a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 12:20
Mi volt a baj a pasiddal?
36. birebora (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 11:57

Mi a neked való munka?

Vendéglátás, kereskedelem, iroda, 12 óra nem, Mi igen?

Van egyáltalán valami végzettséged, szakmád, tapasztalatod, nyelvtudásod, affinitásod? Tudsz valamiből vagy valamivel többet mint a nagy átlag?

35. birebora (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 11:52

Mert a volt pasid a főnök vagy annak a barátja?

Te nyitottad a másik fórumot is?

Hány éves vagy mi a végzettséged?

Nagyon úgy tűnik, hogy semmit nem akarsz csak pénzt.

Irodai munkáért a 450 nettó nem tűnik olyan nagyon rossznak.

Kezdj el tanulni olyat ami érdekel, ahol jól fizetnek és még szereted is. De ezért tenni kell. Tanulj szakmát, nyelveket, szerezz diplomát, találj ki valamit.

Itt hisztizel feleslegesen. Senki nem fogja megoldani az életed.

Szüleid? Családod?

Ha van lakásod, nincs hiteled, nem albiban élsz, nincs gyereked, eltartottad, akkor mi a bajod? Már azon kivül, hogy az idegeiddel bajok vannak.

dec. 28. 11:47
Akkor esetleg másik irodai meló, ahol nem a palid a főnök/főnök csókosa? Kell lennie másnak a 12 órázáson meg a sírva hazamenésen kívül is. Meg inkább legyen uncsi pepecs munka, ahol békén hagynak, nem?
dec. 28. 11:44
Anno vendeglatasbol menekulrem el a 12 orazas miatt,ott mentem fizikalisan tonkre.
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - 55Judit)
dec. 28. 11:43
Ezt en sem ertem. Meg belerohogott a kepembe,ilyet szolt ha jo munka kell koltozz vissza hozzam.
dec. 28. 11:42
Kereskedelembe vagyok,vendeglátoba keszultem ki anno fizikálisan oda nem megyek vissza. Gyarba a pepecshez nincs turelmem. Amikor a pasimmal egyutt voltam irodaba dolgoztam havi 450.000 ft nettoert amikor vege lett vele kitettek onnan mondtak ha nem vagyok vele a munka se kelljen magyarul akkor vesznek vissza ha ujra vele leszek ami kizart dolog.
dec. 28. 11:32
Hát ez tényleg szívás, és én amúgy tényleg teljesen megértem, biztos iszonyú nyomasztó lehet ez a helyzet. De ahogy más is írta, ezen te tudsz változtatni. Mit dolgozol? Vendéglátás? Mi volt a baj a gyárral?
29. 55Judit (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 11:30
Ó, te szegény! Milyen munkahelyen feltétel a jó párkapcsolat? nem gúnyolódok, komolyan szeretném tudni.
28. 55Judit (válaszként erre: 25. - Libikóka)
dec. 28. 11:29
Ja! El kell menni dubajozni!
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Kacsahercegno)
dec. 28. 11:29
Teljesen kivagyok az emberektol meg a foallasomtol is keszulve. Volt munkahelyemrol az miatt tettek ki mivel szakitottam a pasimmal. Pont a legnagyobb szarban telen tettek ki,mondtak majd akkor vesznek vissza ha kibekulok az meg kizart,orultem hogy az anyjatol megszabadultam.
dec. 28. 11:28
Amúgy teljesen igazad van, egyrészt nem igazságos az egész, másrészt mindenkinek _joga van_ egyedül élni, boldogulni, de sajnos ilyen a világ, hogy általában munkával kell fenntartanunk magunkat, és sajnos sokszor kell kompromisszumokat kötnünk anyagi helyzettől függően... Biztos nem tudsz más állást keresni? Lehet valahol 12 órázni kell, de talán találnál olyat, ahonnan nem bőgve mész haza? Így hiába van több szabadidőd, ha bőgéssel töltöd, és nincs pénzed fenntartani magad. Ezt csak te tudod mérlegelni, mi az ami megéri neked, meg mi az ami nem, és hogy hogy tudod fenntarthatóbbá tenni az életed.
25. libikóka (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 11:27
Akkor békülj ki azzal ami van,,spórolni nem akarsz,,semmi sem jó..Javaslom a háreméletet.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Libikóka)
dec. 28. 11:25
Gyárban voltam anno menekultem is el 2 nap után,nem nekem való.
23. 55Judit (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 11:25
Ha semmire nem kell spórolnunk, akkor panaszra sincs okunk. Én se panaszkodok, de bizony nekem mindenre spórolni kell, mert semmit nem a nyugdíjamhoz áraztak.😀
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Halacskaaaa)
dec. 28. 11:24
Fizikalisan nem birom a masod allast meg a foallasomtol is kivagyok keszulve idegileg fizikálisan annyira utalok ott lenni. A volt munkahelyemrol azert tettek ki mert szakitottam a pasimmal csak akkor vesznek vissza ha kibekulok vele,azt meg nem az anyja miatt dobtam ki.
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Andi6020)
dec. 28. 11:21
Egyik szarabb mint a masik. Ezt az 1 szar helyet is alig birom idegekkel fizikálisan, annyira utálom csinálni.
20. libikóka (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 11:20

Akkor mi az akadálya hogy új munkát keress?

Igaz hogy vannak olyan helyek,,ahol esetleg műszakozni kell,,de mégis jobban éreznéd magad.Talán több pénzed is lenne.

Van pár ismerősöm fiatal és nem annyira fiatal is,,igen gyárban dolgoznak,,tiszta rendes helyen.Jól érzik magukat.

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Enissa)
dec. 28. 11:18
Kizart dolog nincs szuksegem senkire egyedul szeretnek boldogulni jogom van ahhoz.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Janszi)
dec. 28. 11:17
Társ nem kell nem akarok senkit ebből is elég volt,nem akarok senkit magam mellé egyedül akarok lenni! Hadd ne kelljen dolgozó ember létemre spórolni.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Kacsahercegno)
dec. 28. 11:15
Meg ezt a munkat is alig birom idegekkel fizikálisan, bőgve megyek haza mindennap annyira gyűlölöm csinálni,minden perc egy kínlódás ott nekem.
16. Enissa
dec. 28. 10:24
Mivel minden munka kilőve, egy Sugar Daddy.
dec. 28. 10:13

Másodállás nem jön szóba?


Ha van plusz egy-két lakásod, add ki.

14. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 10:03
Kicsit kapd össze magad mielőtt felkéregeted a kölcsönöket,és a szeretteid is elfordulnak tőled emiatt.Próbálj meg mielőbb másik társat találni,arra úgyis szükséged van.Ha meg nincs,akkor az ehhez kapcsolódó köröm,smink,fodrász,és egyéb luxusra sincs szükséged,máris spóroltál.
13. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 09:43
Ha másodállás nem jöhet szóba, akkor lottó, tipmix, lehetsz zsebes, regizhetsz az only fans-re, vadászhatsz pénzes faszikra pl.
12. libikóka (válaszként erre: 10. - 55Judit)
dec. 28. 08:45
Hát igen,ez van:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook