Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miből tudok plusz bevételhez jutni? fórum

Miből tudok plusz bevételhez jutni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
71. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 65. - Globus)
jan. 21. 09:46
Éhbérért bizony NEM! A ferfinek ez a kotelessege hogy a nőt eltartsa! Vezetem a hsztrartas nagy undorral de jobb mintha dolgoznom kellene!! Ha esetleg tudsz olyan munkat ahol az 500.000 ft nettot kifizetik várom a munkahely nevét!!!
70. Enissa (válaszként erre: 68. - Semleges)
jan. 14. 14:21
Inflálódott a pénz.
jan. 14. 12:42

Befektetés ha van elég pénzed.

Vagy vállalsz több munkát max.

68. semleges (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 14:53

450.-et mondtál. Abból, hogy lett 1 nap alatt 200?

Figyu!

Nekem tök mindegy. Csak nem életszerű, de te tudod.

67. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 61. - Semleges)
jan. 8. 11:48
Hat nem vagyok troll az igazságot írom le. A troll az aki elvállal minden szart és mindent meglehet tenni vele.
66. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Enissa)
jan. 8. 11:48
Amilyenek velem én is olyan vagyok nem fogok egy 6 éves szar kapcsolatot felrúgni egy még szarabbért,sokszor leléptem ettől de visszajöttem mert nincs jobb, mást úgyem talalok, meg nem is szeretnék új kapcsolatot. Ismerem a sunyiságait nincs meglepetés,mai világban nem lehet találni senkit sem,ennek is van lakása mint nekem nem arra pályázik,és legalább eltart. 200.000 ft ból még éljenek a munkaadók,legalább itt nincs gondom semmire,nem kell a hülye kollégákat elviselni a kapzsi munkaadókat nem húzzák le a bőrt a fejemről! Ennyi!! Külföldön nyelvtudással meg nem kérek az alja munkákból.
65. globus (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 11:47
Ja, dolgozni sem akarsz? Elég mulya lehet az a férfi, aki ingyen eltart. Még ha vezetnéd a háztartást lakhatásért cserébe, esetleg...hát, te tudod, ha belefér?
64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 62. - Semleges)
jan. 8. 11:42
Nekem is van józan eszem felelősségem. 200.000 ft nettobol éljen a munkaadó egy albérlet annyiba kerül csupaszon. Párom megkeresi az 1 millat havonta,inkább vitázom a szemét anyjával de nem kell dolgozzak.
63. Icuska538 (válaszként erre: 62. - Semleges)
jan. 7. 10:32
Helyesen irod! Pacsi! 👋
62. semleges (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 09:24

Nettó 450 ezer alatt nem mész el dolgozni?

Sokan ezalatt keresnek és gyerekeket nevelnek. Igaz nekik van felelősségük és józan eszük.

61. semleges (válaszként erre: 56. - Enissa)
jan. 7. 09:21
Troll hát.
60. Enissa (válaszként erre: 59. - Enissa)
jan. 6. 19:02
de más kárára, jav.: Ne más kárára
59. Enissa (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 6. 19:01

Te egy nagyon "kedves ember" vagy.

Anyósom már nem él, de amikor élt akkor sem vágytam az ő javaira!

Ha nem tetszik, emeld meg a feneked és ne parazita módjára élj, tegyél magadért, de más kárára, mert a szarban ragadsz!

58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - Enissa)
jan. 6. 18:57
Amit anyosom muvel nem csoda,kutat a holmibajim kozott mindennek elhord ne varjon csodat! En innen nem fogok elmenni,max tavasszal. Talán menjek vissza ahol lakom a semmibe és üljek munka nelkul vagy menjek el napi 10000ft ert 12 oraba 50 km ingazassal naponta es meg en fizessem a bejarast? Remelem te is leszel ilyen helyzetben!!!
57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 56. - Enissa)
jan. 6. 18:55
Nem troll vagyok. Ez az igazsag nem megyek el éhbérért egyen kukából a munkáltató!!!
56. Enissa (válaszként erre: 53. - Semleges)
jan. 6. 15:25
Remélem csak unatkozik, egy troll.
55. Enissa (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 6. 14:52

Ennyire gusztustalan nem lehetsz, előttem elástad magad, a lakás jó, de az anyóst alázod?

Remélem utcán találod magad újból! Semmi tartás, büszkeség nincs benned.

54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - Semleges)
jan. 6. 14:42
Nem tudom eladni max ar alatt abbol meg nem kapok másikat. Putriba meg nem megyek. Dolgozni netto 450.000 ft apatt nem megyek el. Megy a vita anyossal de nem erdekel felvettem a kesztyut majd kiderul ki nevet a végén.
53. semleges (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 6. 12:32
Az Isten háta mögötti lakásodat nem tudod eladni? Csinálj pénzt belőle és kezdd el az életedet. Dolgozz és tanulj. Ha nem ezt teszed mindig rá leszel valakire szorulva és sosem lesz szabad akaratod és önálló döntésed.
jan. 6. 11:13
Visszakoltoztem az exemhez,nem volt mas valasztasom. 2 munkahely nem embernek való,inkább ez mint az éhendöglés. Anyóst meg ott alázom meg ahol csak lehet.
51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Birebora)
jan. 3. 13:15
A pasimnak ott volt ismerettsege. Forumot nem nyitottam meg. Csaladon szuleim nincsennek. Lakasom van de az isten hata mogott itt se munka se semmi. Bejarast nem fizetik ki. Visszkoltoztem ehhez a taplohoz azt nem erdekel mar semmi csak magamat nezem,anyosomat megfenyegettem ha megegyszer belem szall kifogom csinalni.
50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - 55Judit)
jan. 2. 17:16
Ott se fizetnek meg. Visszaköltöztem az exemhez tavaszig kihúzom valahogy reggel elmegyek éjjel járok haza,minden párbeszédet vitát kikerülve ezzel. Ezek a pénzek amiket adnak nevetség tárgyát képezik nálam. Fizetés emelést nem kaptam más munkáját akarták odasózni így hát eljöttem onnan.
49. 55Judit (válaszként erre: 47. - Halacskaaaa)
dec. 28. 16:42

Hát, csak ötleteltem.😀

De a 46-osban írtak szerintem kivitezhetők lennének.

48. Halacskaaaa (válaszként erre: 46. - 55Judit)
dec. 28. 16:42
Ezek mind tök jó ötletek amúgy, főleg olyannak, akinek nincs épp párkapcsolata, így nem gond kimenni külföldre. Csak FI-nak az emberekből is elege van.
47. Halacskaaaa (válaszként erre: 44. - 55Judit)
dec. 28. 16:39
Ahhoz tényleg kellenek idegek, meg türelem, és FI-nak ezekből nem nagyon van. Én két évig fordítottam és bár szerettem csinálni, egy idő után kiégtem.
46. 55Judit (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 16:39

Ó, jut eszembe! Fiamnak a Kanári szegeteken van egy olyan ismerőse, aki Fuerteventurának minden nevezetességét, történetét megtanulta könyvekből, azán kiment, és magyar csoportoknak idegenvezetősködik. Ennek is csak egy repjegyre volt pénze mikor kiment, pont mint annak a hajmosó csajnak is akiről egy másik fórumon írtam.

Vagy így, vagy akár nyelvtudással is tudnál ilyesmi munkát vállalni. Mondjuk legegyszerűbb a magyarokkal lenne a dolog.

nem is hinnéd hány magyar próbál szerencsét külföldön.

45. Halacskaaaa (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 16:37
Eddig csak azt soroltad fel, hogy mit utálsz. De mi az, amit szívesen csinálnál? Azon kívül, hogy ne kelljen sokat dolgozni, de jól fizessenek.
44. 55Judit (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 28. 16:33
Akkor nem értem miért érzed ennyire elveszettnek magad. Vállalj fordítást.
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Birebora)
dec. 28. 16:22
Csak iroda ahol normalis penz van. Hetvegezesbol elegem volt es a 12 orabol is van maganeletem is. Erettsegim 2 nyelvvizsgam van plusz 1 szakmam amit gyűlölök.
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - 7fe8f5417a)
dec. 28. 16:21
Az anyost nem birtam elviselni a volt pasimat meg nem erdekelte.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook