Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi vonzza szerintetek a pasikat a mai szemtelen tinikbe? fórum

Mi vonzza szerintetek a pasikat a mai szemtelen tinikbe? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
155. 94786a70d9 (válaszként erre: 152. - 5bfba16667)
2010. okt. 1. 21:15
Igazad van! Mellesleg nem kell tininek lenni,ahhoz hogy csábító legyél. Amit már írtam, hogy sok pasit nem kell elhanyagolni ahhoz , hogy félre menjen.De ha nem csinálod meg a házi munkát,akkor az sem tetszene nekik,mert anyukájuknál azt szokták meg.
2010. okt. 1. 21:15
A kisarkításról pedig annyit,hogy a fórum indítója elég egyértelműen tette fel a kérdést:itt a mai SZEMTELEN tinikről van szó,s nem a kivételekről.Azt pedig ki tudja,melyikből van több...lényegtelen.
2010. okt. 1. 21:14
Hát...ere csak annyit mondok:igen,mi is voltunk tinik,de a mai tinik is lesznek majd gonddal teli felnőtt nők.Addig pedig tőlem aztán mindenki olyan amilyen,felszednek akit felszednek,gondjuk a soruk,amíg nekem nem ártanak,nem érint.Mellesleg még egy ártatlan példa:utána lehet nézni,az abortuszok hány %-ára kerül sor 18 év alattiaknál.Amúgy azt senki sem mondta,hogy minden tini egyforma.Mint hogy egy felnőtt sem,sőt még az állatok sem.
2010. okt. 1. 13:56

Nem veszitek amúgy észre, hogy nem feltétlenül a csábítóban, hanem a CSÁBÍTOTTBAN van a baki?


Amúgy meg miért féltékenykedtek a fiatalokra, akik még hamvasak és "gondtalanok"? Amúgy ezzel sem értek egyet, mert baromira nem lát bele senki sem rendesen a másik életébe, de tegyük fel, hogy a tinik mind, gondtalanok, kedvesek és boldogok.


Szóval mi a francért kell folyton féltékenykedni? És köpködni mindenkire?

Ti nem voltatok tinik, mikor buliztatok, és kacsingattok?


Amúgy már bocsi a fórumindítónak is, de nem azért nyitottál fórumot, hogy az emberek megosszák veled, és mindenkivel a véleményüket?

Miért csak az a megfelelő, amit Te szeretnél ráerőszakolni másra?

Szerintem itt nincs jó vagy rossz válasz.


Van olyan tini, aki egy rohadt ribi, és a gonosz, otthon már semmit sem kapó Anyukat és Apukat hajkurássza.


De szerintem nem ez a mérvadó. Ez egy elképesztően kisarkított vélemény. Mert 1-el találkoztál, vagy 2-vel, esetleg 5-tel, attól még a másik 1,5 millió nem olyan.. (itthoni viszonylatban)..


Amúgy meg szerintem ahelyett, hogy napi 6x felmosunk, és munka után is azért szenvedünk hogy takarítani kell, mi lenne, ha elülnénk a lustizó hímbika mellé megkérdezni, hogy és Te hogy vagy, vagy egyszerűen csak ülni mellette..


Akárhogy is nézzük, mindig, és mindenkor a nőnek a feladata lesz összetartani a családot. Szerintem erre már mindenki rájött.

És igenis nekünk kell szépnek, kívánatosnak, ápoltnak, dolgozó, háztartó, gyermeknevelő csoda szuperszexuális mindennek lennünk.


Hamár ez így van, és nem is lesz másképp, miért nem tudunk beletörődni ahelyett, hogy nyöszörögnénk?

Elég heti 1x takarítani, nem kell napi 6x elmosogatni, és ha nem aznap mosod ki a ruhákat, amelyik nap belekerült a szennyesbe, akkor sem jönnek a ganaj(LY)túrók..


Szóval szerintem gondolkodjunk, mielőtt megszólalunk, adjunk meg mindent a hímneműnek, és szarjuk le, hogy hoppáré, vannak gonosz, szemtelen tinik.


Amúgy tudjátok, hogy vannak betörők és gyilkosok is a világban? Nagyon durva. Most szidjuk őket.

Mert szerintem azok is csinálnak elég kárt mindenkinek. Jaaaa, és abból picit több van!


Szép napot:)

151. a0c1361e44 (válaszként erre: 150. - B73e24f31f)
2010. okt. 1. 06:42
Nem is vettem magamra! Nem vagyok tini...
150. b73e24f31f (válaszként erre: 88. - A0c1361e44)
2010. okt. 1. 06:23
Igen ez egy kisarkított példa, mert egyre több az ilyen! Nem rólad beszéltem!!! (akinek nem inge...)
149. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 146. - Kicsivio)
2010. szept. 30. 22:24
Pontosan. Azt gondolja sok "öreg"pasi,h ha tini csajokkal van akkor ő valami nagy kan,ő még bizony ér valamit,tud valamit. Valójában meg szánalmasak,de mégsem szánom őket.
148. 88bea36763 (válaszként erre: 147. - A0c1361e44)
2010. szept. 30. 22:17
Nem kell, hogy tudjad! Az igazi mumust soha nem látjuk, csak tudjuk hogy ott van. Amíg élő emberek közt mozogsz, addig nem jönnek elő a mumusok.
2010. szept. 30. 21:51

Miért kell attól félni, hogy ellopja valaki a pasiját valakinek? Ezt sosem fogom megérteni.

Én tartom olyan jónak magam, hogy egy üde, fiatal tinitől és idősebb miatt se kelljen rosszul érezni magam. Nem vagyok hajlandó féltékenykedni. Nagyon szánalmas. Miért hiszik azt sokan, hogy olyan jó a pasijuk, hogy mindenkinek ő kell? És kiváncsi lennék arra, hogy hány 25 feletti gazdag pasi van, illetve melyik tud vásárolgatni a tini barátnőjének. Én mostanában azt hallom, hogy mindenki kinlódik a deviza hitelétől, nem tud enni adni a gyerekeinek, mert munkanélküli, vagy ha nem az akkor a rezsire is kevés a keresete.

Hol vannak a gazdag pasik? Engem is érdekelnek!!!!!

2010. szept. 30. 21:01

Mert gátlástalanok és bármit megtesznek.és ingyen:):)

Komolyra fordítva,szerintem leginkább a komplexusos pasik választanak tiniket illetve fiatalabb lányokat.

145. globus
2010. szept. 30. 20:39

Nincs ezzel semmi baj, ez mindig is így volt :)

Azért azzal kicsit vitába szállnék, hogy tudatos lenne egy tini. Köztük is vannak szép számmal öngyilkos-jelöltek, depressziósok, énkép zavarosok. Sőt, ma több, mint régen.

2010. szept. 30. 20:32
De tényleg ezek a vén kecskék olyan erőszakosak tudnak lenni.Miért csúsznak el ezek a korosztályos vonzalmak nem értem.
2010. szept. 30. 20:31
Dehogy tűröm,természetesen célzok rá,hogy apám már van egy:)
142. elszabadult hold (válaszként erre: 140. - Nadine81)
2010. szept. 30. 20:25
De remélem nem tűröd... Oszd ki! Ne feszítsen a vén szatír mint a fácánkakas a lucernásban. :DDD
2010. szept. 30. 20:23
Jó a kérdés
140. nadine81 (válaszként erre: 139. - Elszabadult hold)
2010. szept. 30. 20:23
Na igen,erről még nemis beszéltünk,mi van amikor a nő cseréli le fiatalabbra a pasiját...Nálam mondjuk ez nem lenne mérvadó.Jó,én is úgy vagyok vele,ha már rossz a kapcsolat,inkább előbb kilépek belőle,mint úgymond'lecseréljem.Viszont ha most arra kerülne a sor,hogy új párt kéne keresni magamnak,hát...32-33 éves lenne a maximum.Én nem szeretem a hozzám képest öreg pasikat,sőt egyenesen rosszul vagyok,ha munkahelyemen is célozgatnak,ajánlatot tesznek stb.Némelyiknek komolyan,nagyobb önbizalma,durvább dumája van,mint a korom belieknek.Főleg,amelyik pénzes.
139. elszabadult hold (válaszként erre: 20. - Nadine81)
2010. szept. 30. 20:16
És akkor vajon milyet képet vágnak ezek a büszke bálkirályok, amikor kiderül, hogy már rég ők vannak lecserélve egy feszesebbre?? :)) Erre nem is gondolnak...
2010. szept. 30. 20:11
Te kezdted mindenkihez volt egy "KEDVES SZAVAD" , szerintem is jobb ha innen lépsz mert egyre nagyobb a "rajongó táborod".
2010. szept. 30. 20:08

Ha olyan kurva okosak vagytok, hogy mindent tudtok, akkor minek kellett kiírni ezt a kérdést?



A cigimet magamnak veszem a saját fizetésemből, abból vettem a férjemnek a sört is. Spirállal védekezek, amíg nem szeretnénk gyereket.

Tessék még pár info, tippelgessetek csak! Nemrég vki túl öreg volt, én meg -szerintetek- túl fiatal. Nektek mindenki túl ilyen, túl olyan, aki nem szapul veletek. Jó zsörtölődést!

2010. szept. 30. 19:25
Már a felhasználó nevéből is csak "pozitívum" árad.Mit várunk tőle???
135. Varázs világ (válaszként erre: 134. - Nadine81)
2010. szept. 30. 19:19
Nadine91 szerinted hány éves lehet annyira ossza az észt hogy szerintem pont korosztálybéli.Talán itt vezesse le a fesültségét és neki ez a jó hogy bele köthet az emberbe.
134. nadine81 (válaszként erre: 93. - 88bea36763)
2010. szept. 30. 19:06

Ja,értem.Akkor te lehetsz a nagy hódító,kinek nem számít ha elhagyják egy másik nő miatt,nem félted a kapcsolatodat,mert van akkora egod,hogy biztosra veszed,a pasidnak csak te kellesz.Én soha nem uralkodtam egy pasim felett sem,pedig volt a kapcsolatoknak minden formájában részem.Csak egy példa:ha tudod,hogy valaki azt tervezi hogy ellopja a gyerekedet,nem próbálod megakadályozni?Vagy ha tudod hogy téged valaki el akar tenni láb alól,nem jársz utána a dolognak?Jó,hülye hasonlatok,de másképp nem tudom magam kifejezni,hogy az én esetemben miről is volt szó.Jobb félni,mint megijedni,de tudod...ha tudom,hogy elesek,nem indulok el.


Amiket felsoroltál,hogy mi vonzó a tiniben,mindenre a válasz az,hogy igen,ilyenek,ettől vonzóak,nade pontosan azért,mert éretlenek,tapasztalatlanok,nem estek még át életük nagy csalódásain,semmi gondjuk.Hidd el,én is voltam ilyen,s erre az időre közel sem ilyen jövőt képzeltem el magamnak(nem szerelmi téren).Amúgy,nem tudom,ki hogy van vele,de nekem sose jöttek be a nálam max.3-4 évnél idősebb pasik.ÉS!:csak anyu nevelt fel,s nem alakult ki apakomplexusom se.

De lássuk,miben jobb egy felnőtt nő:

-nem kérik el a személyi igazolványát,ha alkoholt vagy dohányárut akar venni,vagy ha discoba akar menni

-bármilyen fogamzásgátlási módszert választhat

-jól működő kapcsolatukat megpecsételheti házassággal,gyerekkel

-nem kell szülői engedély semmihez

-van saját pénze,nem kell meghívatnia magát piára a bulikban

-van már esetleg saját lakása,autója,jogsija,jó munkahelye

-nem kell azon görcsölnie,miből írnak másnap dogát

133. Varázs világ (válaszként erre: 130. - Varázs világ)
2010. szept. 30. 18:41
Most ráhibáztál mert én jelentkeztem a katona tiszti fősulira csak nem feleltem meg a felvételin.Ugyan is légvédelmisekhez szerettem volna menni.De nem jött össze ennyi.
132. 04e95f637a (válaszként erre: 131. - 88bea36763)
2010. szept. 30. 17:52
jaaa,ki a fene akarna katona lenni?Nem bírnám szusszal :S
131. 88bea36763 (válaszként erre: 130. - Varázs világ)
2010. szept. 30. 17:50
És Te beállnál amúgy önként és dalolva, hogy jó példát mutass?
2010. szept. 30. 17:45
Szerintem az kellene ennek a korosztálynak a legjobb ha az állam vissza állítaná a iskola elvégzés utána a fiataloknak is a kötelező katona idő letöltését de úgy hogy nemre való tekintet nélkül.A lányokat, persze nem egy laktanyába a fiúkkal és a szerint alkalmazni ezt mint régen, hogy 1 hónapban 1 hétvége el távozás.Minimum 1,5-2 év katona szolgálat teljesítés.Ott egy kicsit embert faragnának belőlük.Mert sok panaszt olvasva a szülők sem bírnak sokszor velük.
129. 04e95f637a (válaszként erre: 19. - Nadine81)
2010. szept. 30. 17:44
Nem egy ilyen esetet ismerek!Sajnos!Az egyik barátnőmmel ugyan ez történt!:((
128. a0c1361e44 (válaszként erre: 90. - Nadine81)
2010. szept. 30. 17:37
Nem, igazad van. Nem így volt. Én is ő is független volt.
127. 94786a70d9 (válaszként erre: 126. - Varázs világ)
2010. szept. 30. 17:06
Egy 21 éves lány nem tini. Aki itt áldozat, az a feleség, aki otthon mit sem sejt és a lány,akit beetet az érzelmeivel, majd a háta mögött kineveti. Szánalmasnak inkább a pasit mondanám,játszik az érzelmekkel, mert egy lelki nyomorék és remélem az ilyen megkapja a sorstól. Hajrá a kis csajnak, húzza le anyagilag.
2010. szept. 30. 16:31
Én ismerek egy pasit aki igazán jó megjelenésű 40- es van neki egy 21 éves macája és egy szórakozó helyen fordulunk meg általában.Ott mindig mesélget a lányról hogy mit tud nagyon jól csinálni a lány, pasi haverjai meg a ki csajon röhögnek, a lány meg abban a közben mind azt mondja hogy szánalmas kis nő.De ez mind semmi hanem még előttünk játsza meg magát hogy micsoda érzelmek vannak köztük.Miközben a dolog másról sem szól csak arról hogy a fiatalságát pénzért eladja.De ha ki is használja a helyzetet legalább a női önérzetébe annyi szorulna hogy egy vén kecske ne alázza meg.Tudom milyen a pasi és amit komolyan mond azt úgy is gondolja.De neki legalább van annyi esze hogy ö nem hagyja el a feleségét mert őket is a hosszú évek kötik össze és ezt ő nem veszi semmibe.Azt mondja ezek a lányok csak bábuk akiket a dróton lehet rángatni.Szerintem meg buták én biztos nem pazarolnám a fiatal éveimet ilyen férfiakra inkább csak a buliknak meg a barátoknak élnék erről kéne hogy szóljon egy tini életem vagy ti mit gondoltok erről?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook