Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi vonzza szerintetek a pasikat a mai szemtelen tinikbe? fórum

Mi vonzza szerintetek a pasikat a mai szemtelen tinikbe? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
95. Castellina (válaszként erre: 94. - 94786a70d9)
2010. szept. 30. 13:45
milyen igazad van!! :))
2010. szept. 30. 13:40
Ez is egy újabb olyan fórum,ahol arról van szó, hogyan tartsd meg a szeretett férfit,akinek olyan szar otthon ,mert valamit nem kap meg a kimerült agyonhajszolt nejétől,akinek csak saját magára nincs ideje a gyerekek,a háztartás és a munka mellett.És mi hülye nők mindig a harmadikat tartjuk hibásnak,amin a pasik jót nevetnek.Sok nő sem kapja meg a férjétől azt a gondoskodást ami jól esne neki és kevesebben vannak azok akik félre mennek, pedig nekünk nőknek is kell egy kis vérfrissítés. Gondolkodjunk kicsit férfiként is.Ha engem megcsalnak és biztos vissza csalok és még el is mesélem a páromnak, hogy milyen jó volt és mennyire más :)Egy férfit nem kell nagyon elhanyagolni ahhoz, hogy félre menjen. Vannak olyan pasik, hogy ki van nyalva a segge szó szerint és mégis félre megy. Nézzük meg csak az amerikai sztárvilágot, egy Halle Berry minden nap jól néz ki, mert alapból szép, nem agyonhajszolt, bejárónő, szakács végzi a házimunkát és ott van egy dada kéznél. Mégis megcsalták. Miért csalták meg, miben hibázott? Minden embernek vannak hibái, a megcsalásra nincs magyarázat!!!! Ennyi!!!! A férfi csal és kimagyarázza, hát, nekem is kismillió okom lenne félremenni, de nem teszem, mert tisztességes vagyok a páromhoz,ha meg nem szeretem már, akkor elhagyom ,de nem alázom meg és verem át.Aki meg csal az meg nem tisztességes és kész!!! Mert annak így kényelmes, vár a meleg otthon, van ki főzzön, mosson és takarítson és az utódaimat terelgesse és még meg is kefélem esténként, de 10 éve már olyan unalmas állandóan őt kefélgetni, így felszedek mást is. ENNYI!!!!! ERRŐL SZÓL ELŐBB UTÓBB AZ ÖSSZES PÁRKAPCSOLAT!!!! És jó lenne, ha mi nők nem egymást marnánk, hogy te büdös kurva...stb., mert az a férfi aki átver így egy nőt ,a következő se fog jobban járni.
2010. szept. 30. 13:27

Vonzó egy tiniben, hogy

- nem tesz fel ilyen hülye kérdést, tisztában van a saját nőiességével

- nincsenek korhoz kötött előítéletei, nem mondja azt a pasinak, hogy korod ellenére hogy lehet ennyi eszed

- nem áll egy kész listával, hogy minek kell megfelelni, hanem elfogadja a pasit úgy, ahogy van

- lehet felnőtt, de nem hiszi magát korával igazoltnak, és amiatt tévedhetetlennek, ezért szabadabban lehet vele beszélgetni

- épphogy kikerült a szülők karmai közül, ezért eszébe sem jut anyáskodni (pl. intézkedni a pasi háta mögött)

- nem ragaszkodik görcsösen, mert tudja, hogy száz másikat kap a pasi helyett, amire rengeteg ideje is van még, mert nem sürgeti az idő

- nem morog azonnal, ha valami nem úgy történik, ahogy ő elképzelte


Hirtelen most ennyi jutott eszembe, de a lényeg benne van.

Nem fogjátok fel, hogy az ösztönei miatt vonzódik egy férfi egy fiatal nőhöz. A tinit kérdőre vonjátok, a férfit nem. Azt hiszitek, hogy a férfi felett uralkodtok, meg kell védeni az ártó libáktól, mint a díszpázsitot.

Ne becsüld alá az ellenfeled! Nem mai bölcsesség, és ez a második fő hiba.

2010. szept. 30. 13:20
Szerintem nem érnek hamarabb a mai tini lányok külsőre egyáltalán, legalább is én nagyon sok selejtet látok, már bocsánat. De vagy elől deszka hátul léc, oldalról meg raklap, semmi alakja, a nőiesedés halványan sem látszik rajta. Vagy olyanokat látok, akik jól tápláltak és minden a pocijukra megy amit ki is tesznek és vágatnak maguknak egy hajat,amit én nem neveznék frizurának, és befestik papagájlilára és libazöldre,majd abban a hittben élnek , hogy tök jól néznek ki.És vannak a tényleg csinos lányok,akikből majd jó nő lesz.
2010. szept. 30. 13:13
Ha férfi lennék elvből nem hajtanák 18 éves kor alatt lányra, hiába szép meg csinos, véleményem megmondanám. Egy tini még nem felnőtt,nem lehet rá mondani, hogy érett nő és egy tini lányt könnyű befolyásolni. Nem tudnak még felnőtt módjára gondolkodni egyes dolgokban, kevés a tapasztalatuk és ha egy idősebb pasi hajt rájuk azt büszkeségnek tekintik. Ebben a korban még annyira más a gondolkodásuk, mellesleg nem csak a szülők tehetnek arról, ha a gyerek hülyeséget csinál.Egy tinivel nehéz, még ha nagyon jó nevelésben is részesül.A társaság is befolyásoló tényező lehet nagyon.Itt a felnőtt férfiaknak kell nemet mondani,akár milyen csinos,fiatalkorúról van szó. Beszélhetnénk a tini fiúkról is,akik később érnek, és ahelyett,hogy a tini lányoknak udvarolnának kocsmázni és inni járnak.A lányok meg szerelemre vágynak.
90. nadine81 (válaszként erre: 87. - A0c1361e44)
2010. szept. 30. 11:54
De gondolom,mikor összejöttetek,nem a meglévő boldog párkapcsolatából próbáltad kirángatni,csak mert neked épp ő volt a legszimpibb,a te kapcsolatod zátonyra futott,nem érdekelt hány éves,csak legyen,mert jó hogy haverilag kutyaséta közben jól elbeszélgettetek.Ugye,nem így volt?Nem a korkülönbségekkel van a probléma,hanem amikor egy tini a máséra pályáz.
89. nadine81 (válaszként erre: 69. - Csillagpaszuj)
2010. szept. 30. 11:48
Ide figyelj,nem is ismersz,te ne mondd rám,hogy begyepesedett,kétlem hogy az lennék,mikor discoban dolgozom,pont hogy az a gond,hogy az életemet a munkámra,a megélhetésre áldozom,s az éjszakákat,hétvégéket általában nem tudom a párommal tölteni!Amint írtam,más gond nincs a kapcsolatunkban,s erre büszke vagyok!Amúgy ha nem lépek közbe sem állt volna le azzal a kis majommal!Újfent ismételném,kinek nem tetszik ez a fórum,mi a francnak koptatja itt a billentyűit??Huzzatok át a mit főzzünk holnap fórumba,vagy a milyen szinű ruha illik egymáshoz fórumban,ne zavarjátok itt a mi beszélgetésünket!Azt sem tudjátok,mire válaszoltok,még arra is lusták vagytok,hogy végigolvassátok a válaszokat,csak elcsíptek egy hozzászólást,nem tetszik,s már ütitek is a billentyűt,mindenkit leszólva.
88. a0c1361e44 (válaszként erre: 79. - B73e24f31f)
2010. szept. 30. 08:37
Idén leszünk 22 éves házasok. Tehát elég kisarkított a példád...
87. a0c1361e44 (válaszként erre: 82. - 0c49369de6)
2010. szept. 30. 08:36
Én ezt nem értem. Miért baj az, ha valakinek idősebb a férje? Nálam a férjem 11 évvel idősebb. Én 21 voltam ő 32 amikor összeházasodtunk. Ezek szerint én egy szemtelen tini voltam?
86. b73e24f31f (válaszként erre: 82. - 0c49369de6)
2010. szept. 30. 07:21
Szörnyű. Én a helyében félnék kimenni az utcára nehogy egyszer egy mérges feleség megadja ami jár neki!
85. b73e24f31f (válaszként erre: 80. - Körömvirág)
2010. szept. 30. 07:19
Sajnos igaz amit írsz, persze nem minden esetben, de túl sokmindent várnak el egy nőtől, akinek már családja van, ahogy írtad legyen szuperszónikus robot és akkor TALÁN nem megy félre a kedves, vagy akkor meg azért keres mást mert túl jó vagy! :)
2010. szept. 30. 07:07

Vicces topik?

Szemtelen tinik?

Én is szemtelen voltam tini koromban:) Szemtelenül fiatal, szemtelenül szép, szemtelenül csinos, szemtelenül gondtalan, stb. Ez nem probléma, hiszen ez az élet rendje! A tini korban próbálgatjuk szárnyainkat. És ez nem is lenne gond, ha a mai felgyorsult világban a szülők sok esetben nem lennének partnerek abba, hogy az egészséges fejlődést rossz irányba terelgessék.

Én a szülőket hibáztatom azért ha egy gyerek nem tudja hol a helye. Ha egy gyerek nincs visszafogva a megfelelő korban, akkor sosem fogja megtudni, hogyan kell viselkedni.

A fórum cime nem jó, mert nem arról szól, amiről ti beszéltek. Ha jól gondolom, akkor ti arról akartok megosztani véleményeket, hogy kitől hogyan vette el egy szemtelen tini a párját, de ha körül néztétek rá fogtok jönni, hogy ez nem egy csak tini korra jellemző magatartás forma. Nem csak a tinik ilyenek, hanem szinte minden nő, férfi.

Örökösen rivalizálunk egymással. Ki partner szerzéssel, ki az eszével, ki a kreativitásával, stb. Sok embert viszont csak a párkapcsolat érdekel, de annyira nem, hogy azt a megfelelőre alakitsa ki. Állandó féltékenykedés, állandó bizonyitási vágy. Ehelyett egy bizonyos kor után a harmóniára kellene öszpontositani. Úgy alakitani életünket, hogy megfelelően felkészüljünk a család alapitásra.

83. körömvirág (válaszként erre: 82. - 0c49369de6)
2010. szept. 30. 07:03
persze, aztán ha ne adj isten mégis megejelenik az érzelem, és "véletlenül" szerelmes lesz, ő fogja legelsőnek le*rvázni azt a hölgyet, aki hasonló gondolkodás birtokában rászáll a szerelmére
2010. szept. 30. 06:53
Az a legszánalmasabb, hogy ismerek egy személyt, aki kifejezetten idősebb pasikra száll rá. Neki a "jó" pasi 25 felett kezdődik. Az illető akiről beszélek jelenleg 19. Kezdett már nős, sőt gyerekes pasival is. Mellesleg ezt fel is vállalja, neki nem kellenek érzelmek. Szerintem az a gond, hogy a szüleitől, s a környezetétől rossz példát kapott. Ugyanis az élet nem egy szappanopera, ahogy ő néha hiszi....
81. 0c49369de6 (válaszként erre: 9. - Nusika74)
2010. szept. 30. 06:48
Valószínüleg igen, ezért. De nem minden tini ilyen, vannak kivételek...de egyre ritkább...
80. körömvirág (válaszként erre: 78. - Annnna88)
2010. szept. 30. 06:45

na igen...ha a férfi nem kapja meg otthon a mindig fitt, mosolygós, jókedvű feleséget, aki ugyanannyit melózik, mint ő, majd délután + este jön a második+harmadik műszak (háztartsá, gyerek stb), akkor keres magának egy fiatalabbat, akinek nincs gyereke, nincs kötöttsége, aki csak a mának él....és ezt a társadalom abszolúte tolerálja...persze, ha egy nő csinálja meg mindezt a házasság alatt elhízott, otthon szinte semmit nem segítő, a gyerekre néha ránéző férje mellett, akkor egy utolsó, büdös lotyó....

...a környezetemben nem egy kapcsolat és házasság ment tönkre a fentebb említettek miatt

...én még "fiatal" házas vagyok, így saját tapasztalatom nincs...majd meglátjuk, mi lesz 10 év múlva :)), de most úgy gondolom, ha majd az uramnak egy nálam 15-20 évvel fiatalabb kell, hát tessék, menjen csak...akkor ez az egész ennyit is ért

79. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Varázs világ)
2010. szept. 30. 06:44
Nem hiszem hogy vonzó lenne, csak sokkal előbb "érnek", mint mi régen és ezt ki is használják, a pasit értem, hogy mi tetszik neki egy fiatal lányban, de kiscsajt már nem, hogy mit vár egy nála 15-20 évvel idősebbtől? Max a pasi 1x2x megd.ja és kész...
2010. szept. 30. 05:46
Munkámból adódóan elég sok pasival találkozom (nem kell semmi rosszra gondolni), és a legtöbbjük az ilyen fiatal lányokat azért kedvelik, mert egy picit őket is újra fiatalokká teszik. Nem gondolom, hogy a "kislány" lenne a hibás, aki végül is az adott pasiban még mindig a férfit látja és nem a társat, apát, stb...ez azért egy férfinak kell, mint ahogy egy nőnek is, hogy évek múlva is nő legyen egy párkapcsolatban. Na már most mi nők, lányok itt rontjuk el, sajnos mintha genetikailag lenne a nőkbe kódolva, hogy az évek múlása egy párkapcsolatba biztonsággal és még erősebb kötődéssel jár, pedig minél régebb óta tart annál több törődést igényel, hogy az a bizonyos láng megtudjon maradni és a szerepek, hogy a férfi FÉRFI és a nő NŐ az ne cserélődjön fel. Más esetben sajnos a férfi így vagy úgy megtalálja magának a boldogságot, csak lehet max olyan kettős élettel amiben mindhárom fél tönkremehet ha kitudódik.
77. Nusika74 (válaszként erre: 58. - Nadine81)
2010. szept. 30. 01:16
Sok boldogságot kívánok a közös életettekhez!:)
2010. szept. 30. 01:00
Igaz hogy mindig kettőn áll a vásár csak a dolgokat mindig egyszerűbb meg kerülni mint megbeszélni.Ez a baj hogy sokan a könnyebbik utat választják a beszélgetések sokszor több mindent oldana meg.
75. Varázs világ (válaszként erre: 68. - 746864fbb7)
2010. szept. 30. 00:58
A választ nem is vitatom hogy mi de a 25 éves hölgy megmalmozzon mikor tönkre teszik a boldogságát amire talán az életét is feltette.Senki nem hagyná szerintem.Bár csak ez az én véleményem.Süllyedő hajóról te is meg mented amit lehet nem hagyod veszni.
74. csillagpaszuj (válaszként erre: 71. - Varázs világ)
2010. szept. 30. 00:55

Én meg arra szeretnék rávilágítani, hogy nem segítek azzal, ha versenyt szídom vele a szemtelen tiniket. Valószínű, hogy ő is kellene változtasson bizonyos dolgokon, hogy ne legyenek ilyen problémái.

Tudod, mindig kettőn áll a vásár. Egy kapcsolat megromlása is mind a két félen múlik. És olyankor jelenik meg a harmadik.

73. Nusika74 (válaszként erre: 67. - Varázs világ)
2010. szept. 30. 00:51
Nem a tiniket akarom védeni ,de amikor egy ilyen kapcsolat kialakul ,akkor a férfi sem azt mondja hogy "na én veszem a kalapom és mától a 16 éves csajommal fogok együtt élni "hanem a párja mellett csinálja,így van "friss hús" és van meleg otthon is .A felnőtt férfinek nagyon mérlegelni kellene hogy enged-e a csábitásnak ,mert lebukás után már semmi sem a régi,pedig a legtöbb esetben a " régi"párját választja.
2010. szept. 30. 00:51
Miért nem vagyunk egymásnak mankók a bajban miért kell a másikat bántani?Vagy az emberi érzések már eltűntek egyesekből a másik iránt.
71. Varázs világ (válaszként erre: 69. - Csillagpaszuj)
2010. szept. 30. 00:48
Itt arra gondolok hogy ez a szerencsétlen a boldogságát akarja megóvni ti meg klasszul beszóltok neki.Nem arra gondolok hogy idős vagy hanem arra hogy te már sokat tapasztaltál és talán kicsit kedvesebb próbálod szegénynek a problémáját megvilágítani nem pedig még egyet taposni rajta.ELÉG VOLT SZEGÉNYNEK HOGY VALAKI EZT MÁR MEGPRÓBÁLTA.
2010. szept. 30. 00:42
Most esett le az állam egyik hozzá szólónk ha jól sejtem doki hozzá szólásai alapján gratulálni tudok neki.Nem is akár milyen doki hanem agyturkász.Pont az ilyenektől várja az ember a segítséget nem pedig a támadást.Egyre jobban alakul ez a fórum.
69. csillagpaszuj (válaszként erre: 65. - Varázs világ)
2010. szept. 30. 00:41

Mit értesz azon, hogy a koromnál fogva? Öreg vagyok szerinted?

Nem vagyok érzéketlen mások fájdalmára, csak úgy gondolom, hogy amikor egy huszonéves öregesen, "begyepesedetten" gondolkodik, akkor kihívja maga ellen a sorsot.

68. 746864fbb7 (válaszként erre: 67. - Varázs világ)
2010. szept. 30. 00:40

Bocsánat, had mondjak valamit.

Van egy mondjuk 25 éves hölgy.

Van egy mondjuk 30 éves partnere a hölgynek.

Van egy mondjuk 18 éves lány, aki elcsábítja a 30 éves urat.

A 18 éves lány a bűnös, mert ilyenre vetemedett.

MI ITT A KÉRDÉS?

Ezt nem értem. Biztos zokni vagyok, de nem értem.

2010. szept. 30. 00:33
Sajnálom hogy ebbe a fórumba csak olyan emberek véleményeznek akik szerint ez a normális.Inkább segíteni kéne, tanácsot adni és egy kis lelki vigaszt adni azoknak akiknek ez az életükben elő fordult, nem pedig támadni.Azt hittem a tini korosztályban is vannak olyanok aki esetleg emberségesen szót értenek ebben a témában.Igaz hogy provokatív a cím de a válaszok alapján nem csak mi vagyunk ezek szerint begyöpesedve, a másik oldal sem különb normális hangot itt már nem is lehet megütni.
66. Nusika74 (válaszként erre: 44. - Nadine81)
2010. szept. 30. 00:30
Szerintem ez a tinik nagy részére nem jellemző,az én keresztlányom 16 éves és még soha nem juttot eszébe hogy korban nem hozzá illővel kezdjen,még a kedvencei is mind ilyen koruak.Balázsra azt mondja hogy jó fej ,csak kár hogy ilyen "öreg":)A pasiknak nagyon imponál ha egy ilyen kislány érdeklődést mutat ,és ők ettől már azt hiszik hogy "nők".De mindig a felnőtteknek kell hogy több esze legyen ,és időben leállítani ,elkerülni ha kell keményen kiosztani.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook