Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi volt a legviccesebb meló, amit életed során csináltál? :) fórum

Mi volt a legviccesebb meló, amit életed során csináltál? :) (beszélgetős fórum)


1 2 3
11. klejic (válaszként erre: 10. - C426d76f8c)
2010. febr. 17. 10:39
S talán szegyelted?Mert úgy írtad.
2010. febr. 17. 10:38
Voltam közmunkán egy bírság miatt és virágokat ültettem meg ágyást kapirgáltam az I.ker egyik legforgalmasabb részén! :-)
9. adfa0d8bdb (válaszként erre: 8. - Klejic)
2010. febr. 17. 10:31
:DDDDDDDDD
2010. febr. 17. 10:29
Egyszer történt velem,hogy a haveromnak nem volt segítsége.Így szólt ,ha van egy kis időm menyek már el vele.Útközben kérdezi tőlem,hogy hogyálok a halottakkal?Csak néztem rá,hogy most mit akar evvel mondani,mert hát egy halottért megyünk.Ne tudjátok meg hogy mit éresztem.De azért lerendesztük.
7. Ncilány (válaszként erre: 4. - 3fd432567f)
2010. febr. 17. 10:26

Tegnap láttam valamit, cigarettával a kezében.

És pont Ő akarja a gyerekeket erről lebeszélni?? Elgondolkodtató, mint vicces. Akkor erre mi is a jó magyarázat?

6. Ncilány (válaszként erre: 1. - Adfa0d8bdb)
2010. febr. 17. 10:23

Ha kell a pénz semmi se vicc..

Ezt is hús vér emberek végzik, valakinek be kell vállalni. Hogy épp most, és épp Te?

2010. febr. 17. 10:22

Én is voltam újságos és takarítónő de a szakmám cukrász végül pultos és felszolgáló lettem a saját vendéglőnkben legalább nem kellett gyomorideggel dolgozni menni:-)Mert a főnököm (apa)gyorsan lekenyereztem:-PP


De ezek a szakmák nekem nem voltak viccesek........

2010. febr. 17. 10:21
Ifjúságsegítő előadó,kicsiknek kellett előadást tartanom a dohányzás káros hatásairól :D Volt egy-két érdekes dolog.. :)
2010. febr. 17. 10:21

Sz&rt lapátoltam egy eldugult szenyvízaknából.

A vicces csak az volt benne, hogy mikor én kimásztam az aknából elsőként a kollégámra meg ráengedtek egy adagot.

2010. febr. 17. 10:17
Nem volt ilyen
2010. febr. 17. 10:16

Nyilván, nem úgy indul az életünk, h az iskolapadból rögtön egy igazgatói székben találjuk magunkat...

Tegnap egy barátommal erről a témáról beszélgettünk, és nagyokat derültünk, mik derültek ki...

Én pl. voltam már hamburgerárus és postás is - ez így utólag nagyon komikusnak tűnik...

De egyetemet végzett barátom is volt már ebédkihordó, jégkrémárus... :)

Nektek mi volt a legviccesebb meló életetek során???

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook