Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Eddigi életed legviccesebb szituációja fórum

Eddigi életed legviccesebb szituációja (beszélgetős fórum)


2014. aug. 18. 10:45
A barátnőmmel beszálltunk a liftbe egy régi pesti bérházban. Természetesen arra fordultunk, ahol beszálltunk. Amikor a kért emeletre értünk, egy fal volt előttünk. Abban a pillanatban a frász jött ránk, hogy beszorultunk a liftbe. Már a sírógörcs kerülgetett, amikor megfordultam, és a másik oldalon volt a kijárat.
2014. aug. 16. 21:17
Még egy: Fősulis koromban,egy pénteken jöttem haza vonattal. Annyian voltak a váróban,hogy szabályosan tapostuk egymást, mindenki rohant a saját vonatához. Én a marha nagy utazóval a vállamon igyekeztem volna, mire a nagy kapkodásban elcsúsztam. A srác aki látott: -Mi van kicsi, csúszik a banánhéj? Mire feltápászkodtam, észrevettem,hogy tényleg egy banánhéjon csúsztam el. :)
2014. aug. 16. 21:12
Fiatalabb koromban lementünk egy benzinkútra. Ittunk két cappuccinót a kávégépből, és vettünk pár újságot. Megittuk a cappucinót, és mentem a kasszához kifizetni az újságokat. Az eladó kérte a pénzt, erre én: -Még volt két cappucinónk is. Az eladó:- Azt már kifizettétek. Én kb 3-szor mondtam el,hogy volt még két cappucinónk is, mire rávilágított az eladó,hogyha nem dobtam volna be a pénzt a gépbe, nem adta volna ki nekünk az italt. :)
2014. aug. 16. 21:07
Hugommal és két barátommal elmentünk a piacra lángost enni. Kb 3 km-re van tőlünk, elsétáltunk. A piacra érve az út mellett a sárban ott volt egy zokni. Azt mondja barátom unott álmos fejjel poénból: Évi ott a zoknid. És basszus tényleg az én zoknim volt :D (tudom és-el nem kezdünk mondatot)
2014. aug. 16. 16:13

Jó pár éve még mikor a 20-s éveim jártam elkísértem nővéremet és kisfiát a háziorvoshoz. Nővérem 9 évvel idősebb nálam , és anyukánkra hasonlít így ha még nagyon ritkán is látják a faluban még is mindig felismerik. Unokaöcsém 9 évvel fiatalabb nálam. Akkoriban nem sokkal voltam magasabb nálam ( én elég kis nővésű vagyok 163 cm)

Nagyon sokan voltak a váróban amikor egyszer csak oda jött egy idős falubeli bácsi és nagy mosollyal kérdezte nővéremet : ilyen nagy már a lányod és a fiad?

Utólag nem tudtuk eldönteni mi a cikibb : az hogy engem néztek ilyen fiatalnak vagy nővéremet ilyen idősnek ? :D

2014. aug. 16. 14:06
Szia!:) Kiköltöztünk falura s én meg a hugom mint új csajok nagyon felkapottak voltunk, nálunk szokás volt akkoriban, hogy a fiúk májusfát hoztak. Mikor reggel felkelt a család a kapun 6-7 májusfa lógott,nem emlékszem pontosan a számukra. Az egyik (nem tudom honnan vágták,jó nagy volt) úgy volt odakötve,hogy apu nem tudot kimenni tőle munkába menet, viszont mikor sikerült levágnia a fa eldőlt és leverte a villanykábelt,ennek hála az egész utcán elment az áram.
2014. aug. 16. 13:46
Volt parom bemutatott a fonokenek aki epp a kutyajaval volt. Legugoltam hogy megsimogassam a kutyust es egy hatalmasat pukiztam. Akkor nem volt vicces de utolag sirtunk a rohogestol es most is ha eszembe jut.
2014. aug. 16. 13:30

Szia ! Több is volt.

1-birkákat tartotunk és volt egy kedvencem kösztük amit én rendeztem.Egyik nap jövök haza a kezemben egy epres fagyival,a birkák az udvarban legelnek.A kedvencem megbolondúlt a fagyitól és el akarta venni tőlem.Èn gyorsan felmentem a góréba a létrán a 80 kilós birka meg útánam.Elkezdett a létrán felmászni a fagyi útán.

2-a fiúkat Húsvétkor én locsoltam meg a locsolóval nem ők engem.Egy hétig ezen röhögött a suli.

3-kivették a mandulámat és a kórházban az altató orvoss ébrezgetett,én meg beszóltam neki : Hagyááá mááá !

2014. aug. 16. 13:01
Mi volt az életeben a legviccesebb szituáció ami ha eszedbe jut még mindig nevetsz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook