Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi volt a legviccesebb dolog ami történt veled vagy amit csináltál? :) fórum

Mi volt a legviccesebb dolog ami történt veled vagy amit csináltál? :) (beszélgetős fórum)


2009. aug. 28. 11:34
:D :D
2009. aug. 28. 11:19
Egy hipermarket parkolojaban felkapta a sogornom 2 eves fia a szoknyamat,ami eleg ciki volt mert a hatam mogott amugy is srac bamult.....
2009. aug. 28. 11:19

Én nemrégen voltam strandon..kiszemeltem magamnak az egyik "gyerek" csuzdát...a nagyon am se mertem vna sztem lecsuszni..A lényeg,h hősbe lecsusztam...ahogy a vizbe érkeztem a bikini felsőm meg a nyakamba landolt...ahogy lenéztem,már csak a ciciket láttam:D:O:D

Néztem jobra -balra h ki néz meg ki nem néz..de nem láttam hála bámuló embereket.:D

2009. aug. 28. 11:16
hajdanán egy buli hajnalán felhívtam az akkori barátomat (kb 2 hónapja "jártunk"), és elbeszélgettem vele másfél órán át. Másnap derült ki, hogy az apjával beszélgettem. "Kissé" kellemetlenül éreztem magam, de az apja nagyon jó fej volt...
2009. aug. 28. 11:09
Mi volt a legviccesebb dolog ami történt veled vagy amit csináltál? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook