Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi volt a legviccesebb meló, amit életed során csináltál? :) fórum

Mi volt a legviccesebb meló, amit életed során csináltál? :) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. febr. 17. 14:36
:DDDDDDDDDDDDD Te ezekből a sztorikból előadást tarthatnál! :)
40. kefekötőke (válaszként erre: 39. - 00495ec28d)
2010. febr. 17. 14:34

Leírom egy falusi disznóvágás véres-verítékes történetét.

Egy barátom,munkatársam disznóhízlalással-vágással egészítette ki fizetését.Még mások számára szokatlan nyári időkben is vágott disznót ,amit ott a háznál mindjárt kimért a faluban a szomszédoknak.

Én is szoktam segíteni,hurkát,ezt azt mérlegelni,pénzt beszedni.

Egyszer egy 180-200 kg -os kocára esett a sors végzete,meg kellett neki halni,hogy mi felsőbbrendüek tovább élhessünk.

A gyilkos akcióra reggel korán került sor.

Ilyenkor mindig van egy kimondatlan stressz,izgalom a gazdában,a segítőkben,ami akkor elmúlik, amikor már csendes az ól,csak az áldozat fekszik a földön,a győztesek meg a hideg pálinkát kortyolják.

Egy ekkora disznó lefogásához általában 3 ember kell meg egy (általában)asszony ,aki a vért felfogja.Az én dolgom ezen a reggelen a disznó hátsó lábának lefogása volt,miután földrekerül.

A szomszédasszony mariskanénit hívta a barátom a vér felfogásához.

Bementünk az ólba ,a disznó talán érezte ,hogy nem ez az ő napja,hátrament a fal mellé.Ilyenkor még támadni is szokott a vadabbja.

Nagynehezen egy hurkos kötelet sikerült a hátsó lábára akasztani,kihúzni az ólból.

Nincs mese itt most meg kell küzdeni igaz erőfölénybe vagyunk ,de akkor is el kéne dönteni valahogy az állatot.

Végre sikerült a disznó a földön,most jövök én: megfogni a hátsó lábát,nem engedni,csak fogni erősen.

A disznó visít, a Tóni barátom a sok küzdelem után kiabál:Gyorsam mariskanéni tegye már ide a vejlingot!(abba lesz a vér folyamatos kevergetés mellett felfogva.)

Én nem törődtem sokat a kiabálással ,csak a feladat lebegett a szemem előtt:fogni,fogni,és fogni.

A tóni megszúrta a disznót,én szorítottam a disznó lábát.

Egyszer csak érzem ,hogy az egész disznó ritmikusan elkezd le-fel mozogni ,de a Tóni haverom is.

Ahogy a fejem felemeltem csak azt látom,hogy a Tóni barátom vörös fejjel nevet,mi az hogy nevet?fuldoklik a röhögéstől,ennek a mozgását éreztem a 200 kilós disznón.

A Mariskanéni megszólal:"tee Tóóóni mennyi vére van ennek már fel kéne álnom mer asziszem bepisátam"

Erre önkéntelenül "oda" néztem .Mit látok?

Mariskanéni széttárt combokkal guggol a disznó előtt,keveri a vért mert neki ez a dolga.

Mariskanénin egy valamikor rózsaszín ,hosszú (úgy mondják falun pargettbugyogó)volt,

és a disznó vére

egyenesen a "célkereszt" közepébe spriccel ,a maradék a comján csöpögött le jobb,bal oldalon.

Az én Tóni haverom ezt látta meg és majdnem Ő röhögtae magát halálra.Én ennek a mozgását éreztem a disznó testén.

Szegény Mariska néni talán nem azt hitte hogy újra megjött neki.))

2010. febr. 17. 13:50
Várjuk!!!!
38. kefekötőke (válaszként erre: 33. - Hirtelencsiga)
2010. febr. 17. 13:35

Csak szerényen elmeséltem 2 történetet ami megesett velem.

Közben aeszembejutott egy falusi disznóvágás amikor nekem is jutott egy feladat.

37. 00495ec28d (válaszként erre: 36. - Kefekötőke)
2010. febr. 17. 13:30
Édes vagy!Éreztem tehát mondhatom:átjött....a trágyaszag is,és lelki szemeimmel láttam az egész történetet:-)))))))))))))))))))))))))))))
36. kefekötőke (válaszként erre: 32. - 00495ec28d)
2010. febr. 17. 13:25

Hát akkor még egyszer köszönöm,de ez tényleg így volt.

Azóta ha valaki a munkámat dicséri mindig elmondom:hátha még tudná,hogy tehenet is ellettem.

A történet rövid de hogy az értő olvasó átérezze le kell írni a körülményeket lehetőleg úgy mhogy az olvasó ott érezze magát a történet közepén,szinte érezve a trágyaszagot.

2010. febr. 17. 13:07

Ez nem melóhoz kapcsolódik,de vicces,vagy inkább már gáz ami történt velem.A volt férjemhez vittem a lányunkat láthatásra.A poén az,hogy előtte selejteztem ki egy csomó széthasznált bugyit melltartót,és ugyanolyan szatyorba pakoltam a lányomnak cuccot.Bakker mit gondoltok,nem a bugyis szatyrot nyomtam a kezébe a lány apjának ráadásul az élettársa előtt?Kivesz közülük eggyet,és megdöbbent fejjel közli:Ez nem a lány cucca asszem!

Hát rohadt égő volt a szitu!

34. adfa0d8bdb (válaszként erre: 29. - Kefekötőke)
2010. febr. 17. 12:57
:)))))))))))))))))) Nem semmi... :DDD
33. Hirtelencsiga (válaszként erre: 29. - Kefekötőke)
2010. febr. 17. 12:53

:-)))))))))

Hát ez haláli. Eszméletlen jó ez a történet! Van még ilyen a tarsolyodban?

32. 00495ec28d (válaszként erre: 29. - Kefekötőke)
2010. febr. 17. 12:47

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

XD XD XD

Hát de egy vicces fickó vagy Te,nem mindennapi kalandokban volt már részed,amúgy egy regényíró veszett el benned,mert teljesen vizuálisan írtad le a történteket!:-))))))))))))))))))))))))

31. adfa0d8bdb (válaszként erre: 30. - Hirtelencsiga)
2010. febr. 17. 12:41
:DDDDDDDDDDDDD Ez jó! Vajon mit csinált a film alatt? :)
2010. febr. 17. 12:35

Sziasztok! Én az egyetem alatt dolgoztam moziban büfésként. Ez önmagában nem is volt vicces, de amikor egy fiatal, kopasz, kigyúrt srác feltámaszkodott a pultra, kétszer körbenézett az egész büfében, majd megkérdezte: "Sör, van?", hát akkor simán szembe röhögtem.

Még ennél is jobb volt, amikor a takarító szombaton éjfél körül az utolsó film után egy darab (vagyis egy fél pár) használt tornacipöt hozott ki az egyik teremböl, hogy ezt valaki itt felejtette. Biztos nem tünt fel neki, hogy csak az egyik lábán van cipö. :-)

29. kefekötőke (válaszként erre: 28. - 00495ec28d)
2010. febr. 17. 12:32

Nnna.Itt vagyok,leküzdöttem a konyhai akadályokat.


A következő elbeszéléesmhez a könnyebb érthetőség miatt megpróbálom leírni a képet.

Egy gyönyörű májusi vasárnap délelőtt egy újság apróhírdetéseit olvasgatom.

Az ablakon át a tavaszi napsugár csak úgy hasít bele a szoba levegőjébe.Az egyébként láthatatlan porszemcsék most láthatóvá válnak ,ferde országutakat rajzolnak a levegőbe az ablak tetejétől a szőnyegig fénycsikok cikáznak.

Abban iz időben sokat motoroztam,autóm nem volt ,az apróhirdetésnben láttam egy autót.

(nem merem írni a márkát, mert hátha reklámnak számít és a moderátor kidob,de lehet hogy márkának hívni is túlzás.)

Kinézve az ablakon gyors döntést hoztam,nem mintha annyira kellet volna egy autó ,de kiváló ürügynek látszott egy kis motorozáshoz.

Felvettem magamra egy még új világos sárga motoros ruhát a mellén fekete csíkkal,egy valódi bőr ,fűzős csizmát,felültem a motorra és egy zalai falut megcélozva elindultam.

Aki már motorozott életében az érti mit mondok.

A friss levegőt hasítva szinte ittam a mámoros tavasz illatát a motoron ,a kanyarokban 15-20 fokban megdöntve a paripát.

Hamar felébredtem ebből szép mámorból ,mert megérkeztem egy faluba,a hirdetésben írt címre.

Bekopogtam,a kép a szokásos:a kutya ugat,a tyukok szétrebennek,jön a gazda.

"erigymáninnen heé teee!"Ezt nem nekem,a kutyának mondta.Én megálltam az udvar közepén 3 libafos között,mondom miért jöttem.

"ottvan a bokornááá az otó,oszt mennyit ad érte?"


Közben a kutya körbeszaglászta a szép sárga ruhámat.Már majdnem kimondtam egy árat kior valahonnan egy visitozó hang:"Heéé aptya gyetre mán izibeee!"

A gazda othagyott az udvar közepén ,elfutott be az istállóba,én vártam,vártam ,mint valamikor az Osztyapenko az M7-es bejáratánál.

Közben kiabáltak :mennny a doktorért!!

Jött is egy valaki aki bement az istállóba .Egyszer csak agazda kiáll az istállóba ."héééé gyorsan gyüjjön maga is!"

Odasiettem láttam egy tehenet meg trágyát körbe,körbe.jobbra a gazda ,bal oldalon a gazdasszony egy farúddal a tehén gerincét nyomja,a tehén hogyismondjamjából kilóg egy kötél.

Rámkiált a gazda fogja meg a kötelet,húzza lefelé!!

Megszeppentem mint a kopasz katona a sorozáson,húztam a kötelet.

Az orvos beletolta a kezét egészen a válláig,én hősiesen tartottam a kötelet ahogy az utasítás szólt,a doki valamit ügyezett "ottbent"


Egyszer csak kirántotta kezét mint a kezdő szexszelő az első "találkozáson".

A keze nyomán jött egy árhullám ,cunami,nem is tudom mi egy zöldes sárga folyadék,de nem ám 2 liter,rengeteg.


És ez mind rám a szép sárga ,új motoros ruhámra.

Megjelent a burjú lába ,aztán a többi.

Szép bikaburjút hoztunk a világra.

Nem is tudom mit éreztem akkor büszkeséget,vagy dühöt.Végülis életem első autóját megvettem,és még tehenet is ellettem.

28. 00495ec28d (válaszként erre: 27. - Kefekötőke)
2010. febr. 17. 11:50
Ok,várom!:-)
27. kefekötőke (válaszként erre: 26. - 00495ec28d)
2010. febr. 17. 11:45

Bizony komoly ,de most egy aktuális vicces meló közbejött.Aztán elmesélem.

Ki kell mennem a konyhába hagymát dinsztelni.

Mindjárt jövök.

26. 00495ec28d (válaszként erre: 25. - Kefekötőke)
2010. febr. 17. 11:42
Neeeeeee!Ez komoly????????:-))))))))))))
25. kefekötőke (válaszként erre: 24. - 00495ec28d)
2010. febr. 17. 11:41

Danke für Kompliment.Ahogy a német mondja.Kösz.

De volt egy alkalom amikor belekeveredtem egy tehén elletés közepébe.

24. 00495ec28d (válaszként erre: 22. - Kefekötőke)
2010. febr. 17. 11:39

Hát ez nagyon vicces,de jót nevettem rajta!

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

23. 00495ec28d (válaszként erre: 21. - Adfa0d8bdb)
2010. febr. 17. 11:37
Azt nem vállalnám be:-S :-))))))))))))))
2010. febr. 17. 11:18

Nekem volt több képbe nem illő munkám.

Egyet elmondok.Ehhez el kell képzelni egy magyarországi települést sok varrodának nevezett kócerájjal,ilyent szinte minden vidéki (általában nő látott már,igaz mostanánam kívülröl)

Aztán el kell képzelni ezeknek a kócerájoknak a valamelyik anyacégét valahol nyugateurópában.Ezt már kevesebben láttak.

Szóval a Holland termelési igazgató ebbe a Magyar faluba kerestetett egy amolyan műszaki összekötőt ,aki az anyacég érdekei szerint a tartalékalkatrész-rendelést koordinálja,intézi.

Én nyertem meg az állást,1 hónapra kiutaztam,hogy megtanuljam a varrógépsorok összeszerelését,kezelését.

Összeszereltem egy gépsort,ami a női bugyikra gumit varr fel,amikor már jól működött agyártósorból egy varrónő megmutatta hogy kell a gépet használni,elémraktak egy köteg (40db XXXXl-es,de lehet hogy nagyobb))) bugyit.Mert azt mondták nekem nem gyorsabban ,de jobban kell tudnom varrni mint a munkásnak.


kb a 13-18.nál már ráéreztema dologra,már nem varrtam egymásra a rétegeket,a gumi kezdet-vég szépen találkozott.

A bugyi szélét a gumival megcsípettem,kezema az üllepénél magasra emelve,két ujammal forgatva ahogy a gép sebessége kívánta

Így ,egy óriási bugyogót az ülepénél a levegőben forgatva a lakásomtól 1200 km re mosolyogtam el magam,és arra gondoltam:

"Ha én ezt a klubban elmesélem"

Mármint azt,hogy elektrotechnikusi végzettséggel,mégcsak nem is a butább évjáratból,bugyogót varrok?? Hát ez röhej mi mindenre képes egy ember.

21. adfa0d8bdb (válaszként erre: 20. - 00495ec28d)
2010. febr. 17. 11:17
Láttam már élő hirdetőoszlopot is - na az a legjobb szakma! :)
20. 00495ec28d (válaszként erre: 19. - Adfa0d8bdb)
2010. febr. 17. 11:12

Azt el tudom képzelni:-)))))))))))))))))

Mi nem hordtuk aztán a köpenyt,kézközelben hagytuk,mindig gyorsan magunkra kaptuk ha láttuk,hogy beáll a főnök a kocsival,de a gonosz vendégek beköptek minket........:-))))))))))))))

2010. febr. 17. 11:06
Igen, nekem is volt hamburgeres pólóm, egy 50 kilós kislányon viccesen fest egy hatalmas hamburger! :)
2010. febr. 17. 11:04
Ciki ruha már nekem is volt,eladó voltam,és kellett hordanom köpenyt,de én voltam a "legkisebb",és csak XL-es köpenyük volt...hát...kb. lábszárközépig ért,és ha felhajtottam az ujja felét,akkor látszott ki a kezen,mókásan festettem :D:D
2010. febr. 17. 10:51
Presszóban dolgoztam,és jött a főnök,hogy attól kezdve kötelező a köpeny,viselete,és hogy mindenképpen hordani kell,mert mindannyiunkat villamosszékre ítélnek.Elővett a szatyorból nekem,és a kolléganőm részére egy okkersárga,inkább henteseknek való féllábszárig leérő nyakba akasztós holmit,mi meg csak pislogtunk,a vendégek szétröhögték az agyukat,mondta is az egyik:-Na babáim,ez alá ha miniszoknyát vesztek fel mint eddig,akkor sem kívánlak már meg titeket.
16. klejic (válaszként erre: 15. - C426d76f8c)
2010. febr. 17. 10:45
Na hát akkor ez semmi az enyémhez képest amit a 8-as alatt írtam.
15. c426d76f8c (válaszként erre: 11. - Klejic)
2010. febr. 17. 10:43
Nem, végülis egyszer mindent ki kell próbálni! :-)
2010. febr. 17. 10:42

én meg metró újságot osztogattam barátnőmmel. nap 2. v. 3 óra volt, ahhoz képest jól megfizettek ;)

De mi nagyon élveztük :)

13. 874eb11dfd (válaszként erre: 10. - C426d76f8c)
2010. febr. 17. 10:41
pedig szép dolog !! :) Széppé teszed a kerületet ;)
12. 3fd432567f (válaszként erre: 7. - Ncilány)
2010. febr. 17. 10:40
Akkor még én sem dohányoztam,nagyon ellene voltam...de a gyerekek tudtak jópofa dolgokat mondani :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook