Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi van a férjemmel? Van/volt valaki hasonló helyzetben? fórum

Mi van a férjemmel? Van/volt valaki hasonló helyzetben? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
29. Pera0322 (válaszként erre: 26. - Evici85)
2011. nov. 4. 11:13

Akkor lehet ez a kritikus 7. év?

Amúgy próbálkoztál egy kis újítással ilyen téren? Vagy minden közeledésed elutasításra talál?

28. Vigyorex6 (válaszként erre: 19. - Evici85)
2011. nov. 4. 11:13

Az elutasítást egy szintig tűrik, aztán besokallnak. :/

Nem lehet, hogy magad sem vetted észre és úgy utasítottad el, hogy ez benne mély nyomot hagyott, vagy esetleg annyiszor?

Ez lelkileg nagyon oda tudja vágni őket, sőt nőket is.

27. Evici85 (válaszként erre: 25. - Csgybzs)
2011. nov. 4. 11:12

komolyan én is ugyanígy gondolom!

együtt kéne megbeszélni a problémákat, nem pedig magammal, találgatok itt hogy mi lehet, de fogalmam sincs... nincs semmi baja, ez a válasz, képzelődöm!!!

26. Evici85 (válaszként erre: 21. - Fancsali)
2011. nov. 4. 11:11

7 éve vagyunk együtt.

hiába ülök le vele beszélni soha nem mond semmit, mintha nem is neki beszélnék...komolyan kezdek bele fáradni

25. csgybzs (válaszként erre: 19. - Evici85)
2011. nov. 4. 11:11

Valamilyen szerencsejáték?

Az meg, hogy férfiakkal dolgozik nem garancia semmire... a munkaidejében bármit csinálhat, összeismerkedhetett véletlenül is valakivel....

Azzal nem értek egyet, hogy ne nyaggasd, mert a férfiak nem szeretik. Azért álljon már meg a menet. Egy párkapcsolat attól párkapcsolat, hogy mindenki aktívan részese, és kommunikálhatnak őszintén egymással.... Valami nagy bibi van itt, ha ennyire nagy a csönd a részéről....

24. ancsika72 (válaszként erre: 19. - Evici85)
2011. nov. 4. 11:10

És a melóhelye kötött??v ki tud esetleg onnan menni ha elintézni valója van.

Egy 29 éves férfi még a legyet is röptében.........

Áhhhh nekem rohadt gyanús a dolog!

Na meg van benne tapasztalatom is........

23. Evici85 (válaszként erre: 17. - MelisUK)
2011. nov. 4. 11:09
igen, pontosan nagyon jól fogalmaztad meg!!! erős egyéniség kell neki, mert minden problémát( anyagi, családi, stb) én oldok meg! neki ha mondom úgy viselkedik mint minden mindegy!
2011. nov. 4. 11:09
Szia nalunk is ugyan ez a helyzet.
2011. nov. 4. 11:08
Mióta vagytok együtt? Lehet ilyen átmeneti állapot is. mi sem vagyunk mindig top-on! Ha viszont hosszabb ideig nem változik a helyzet, akkor ki kell erőszakolni, hogy üljetek le és beszéljétek meg, mert ez magától nem oldódik meg! Ha meg baj van, akkor jobb a biztosat tudni, mint várni - esetleg - a semmire!!! Drukkolok Nektek, hátha rendbe lehet még hozni!!!!
2011. nov. 4. 11:08

Mi van, ha elkapott valami betegséget valahol "odalent", és nem fertőző, vagy valami, csak fél bevallani, ez is játszhat ám...

De a lelki gondok is. Nem halt meg valaki mostanában? Vagy anyagilag nincsenek problémák?

2011. nov. 4. 11:07

szülés után nagyon meghíztam, akkor semmi baj nem volt a szexel!

azóta már lassan lefogytam 10kg, 2 kg választ el attól a súlytól amivel elkezdtem a terhességemet! ő 29 éves, tehát nem hiszem hogy baja lenne.

a meg csalást én csak kizárnám, mert sehova nem megy nélkülünk, a meló helyén meg férfiak dolgoznak.

volt egy idő mikor elutasítottam én is, de akkor is hetente 1szer volt szex. most meg ilyan 2-3 hetente van....

persze mint minden családban nálunk is vannak problémák, de nem hiszem hogy ez lenne az oka, vagy nem tom...

18. 978d6e406c (válaszként erre: 1. - Evici85)
2011. nov. 4. 11:06
Szia!Szerintem a legegyszerűbb az lenne,ha mindezt TŐLE kérdeznéd meg.
17. MelisUK (válaszként erre: 11. - Evici85)
2011. nov. 4. 11:06
Sajnos vannak ilyen férfiak, akikkel nem lehet problémákról beszélni. Szerintem hanyagold a témát, egyáltalán ne foglalkozz vele, ne lássa rajtad, hogy téged érdekel. Na és persze kezdj el többet magaddal foglalkozni. Ez bejöhet. Az ilyen férfiak, akik nem hajlandóak megbeszélni a problémákat azt szeretik, ha erős egyéniség a feleségük, aki megáll a saját lábán. És kifejezetten nem szeretik, ha nyaggatva vannak, ha folyton nyafognak a nők. Határozott, erős egyéniségű nők kellenek nekik.
2011. nov. 4. 11:05

Szerintem 2 dolog állhat fent:

- szerető

- lelki gondok (történt valami, ami kiváltotta)

15. mogyianyu (válaszként erre: 11. - Evici85)
2011. nov. 4. 11:04
Az sok! Mindenképp beszélgess vele! Ha nem akar, lassan közelíts a téma felé! Nem rohand le! És szeresd nagyon!
14. Pera0322 (válaszként erre: 11. - Evici85)
2011. nov. 4. 11:03

Akkor munkahelyi, családi, pénzügyi gondok?

De így, ha ő nem mond semmit, akkor mi is csak tippelgetni tudunk...

13. ancsika72 (válaszként erre: 10. - Pera0322)
2011. nov. 4. 11:03

De mégsem kívánja mert elutasítja.

Azt tudom,h a férfiak a farkukkal gondolkoznak először:-)

2011. nov. 4. 11:02
Mi változott mostanában? Nem lehet hogy v.mi miatt most mélyponton van? Munkahely? Kisbaba?
11. Evici85 (válaszként erre: 3. - Pera0322)
2011. nov. 4. 11:02

hát olyan 3 hónapja kb.

nem emlékszem semmi olyanra ami ezt kiválthatta volna...ezért nem értem mi változott meg benne ennyire..

és ha kérdezem hogy mi a baj, miért iylen soha nem mond semmit...

10. Pera0322 (válaszként erre: 2. - Ancsika72)
2011. nov. 4. 11:02
Szerintem attól, hogy már nem szereti, a szex működhet. Ez tapasztalat. A férfiak elég egyszerűek ilyen téren (is) :D
2011. nov. 4. 11:01
Az is okozhatja a problémát, ha a nő meghízik.
8. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Evici85)
2011. nov. 4. 11:01

Nem vitáztok sokat?

Eddig működött a szex?

Te nem utasítottad el a közeledését, ami miatt ez a válasz?

Úgy érzed figyelsz rá?

A külsődet tekintve nem állt be valami változás?

Ilyenek jutottak eszembe...

7. danina (válaszként erre: 1. - Evici85)
2011. nov. 4. 11:01

Szia!

Ez engem is érdekelne,hasonló szitu...

Nálunk sincs megcsalás jele sem,minden időt itthon tölt...de nem közeledik.Én meg már annyira belefáradtam,hogy már én sem. :-(Szinte barátokként élünk...

És hiába kérdezem,elfogadható,felfogható válasza nincs...

2011. nov. 4. 11:00
elhidegült Tőled.
2011. nov. 4. 11:00
Ahhoz,h férfiúi problémái legyenek még fiatalnak tartom hozzá ha veled egyidős kb.
2011. nov. 4. 11:00
Ha nem is gondolsz rá, ő még fiatal, így lehetséges, hogy van valakije. Remélem, rosszul látom, ne legyen igazam.
2011. nov. 4. 10:59
Eddig rendben volt a szexuális életetek? Mióta van ez? Nem volt valami kudarca ilyen téren, ami visszafogja?
2011. nov. 4. 10:59
Én pedig v a megcsalásra tippelek v ha mégsem/ezt kétlem/már nem szeret.
2011. nov. 4. 10:57

Sziasztok!

Elsősorban azoknak a véleményére, tapasztalatára vagyok kíváncsi aki járt vagy jár ilyen helyzetben.

az a problémám, hogy hiába közeledek a férjemhez, szinte mindig elutasít.pl: ha hozzá akarok bújni, kb tart 2mp ig és utána arrébb áll...ma reggel is próbálkoztam egy kis együtt létre, és a válasza az volt hogy hagyjam már kimegy az álom a szeméből...

kicsit leesett az állam... ez megy már egy jó ideje.

azon gondolkoztam hogy nálam van e a hiba? nem kíván stb ilyenre gondolok.

megcsalást szerintem ki lehet zárni, mert a melóján kívül sehova nem jár nélkülünk. ugyhogy nem tudom mi tévő legyek!!!

Férfiak válaszát is várom, hogy miért lehet ez?????

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook