Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi van a férjemmel? Van/volt valaki hasonló helyzetben? fórum

Mi van a férjemmel? Van/volt valaki hasonló helyzetben? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
89. bnedora (válaszként erre: 85. - Evici85)
2011. nov. 4. 11:43
igen, én jól értelmeztem
88. MelisUK (válaszként erre: 75. - Danina)
2011. nov. 4. 11:42

Én nem hiszem, hogy lenne valakije a párodnak. Egyszerűen valami motosztkál az agyában, valami aggasztja. Vagy egyszerűen besokallt a monoton mindennapoktól. Rázd fel egy kicsit az életeteket, menjetek el közös programokra. Menjetek el egy állatkertbe vagy autókiállításra családostól például, találj ki különféle programokat. A monoton mindennapiság lehangolja egy idő után az embert.

Ha mégsincs ilyen szinten egyhangúság, akkor nincs ötletem.

87. ancsika72 (válaszként erre: 81. - Evici85)
2011. nov. 4. 11:42

Mert szerintem sokan vannak még itt ugyanúgy csak nem írják.

Azt kérdezted már tőle,h van e valakije?

2011. nov. 4. 11:41
lehet egy helyre jár mind hármótok pasija. nem?
85. Evici85 (válaszként erre: 82. - Bnedora)
2011. nov. 4. 11:41
nekem van vállalkozásom, ő alkalmazott
84. bnedora (válaszként erre: 79. - F799cac10e)
2011. nov. 4. 11:40
Én azért ilyen tanácsot nem adnék. Előbb meg kell tudni az okát, és csak mérlegelés után lépni.
2011. nov. 4. 11:40
én már biztos pattintanám, főleg ha nem is mondja meg hogy mi van
82. bnedora (válaszként erre: 80. - Vigyorex6)
2011. nov. 4. 11:39
Bocsi, én a fórum idítójára gondoltam:-)
81. Evici85 (válaszként erre: 80. - Vigyorex6)
2011. nov. 4. 11:39

igen sajnos

látom nem találunk rá megoldást

de hogy lehet hogy szinte ua az a szitú????

80. Vigyorex6 (válaszként erre: 76. - Bnedora)
2011. nov. 4. 11:38
Azt Evici85 írta, de Danina problémája is ugyanaz sajnos.
2011. nov. 4. 11:38
lépj tovább keress mást nem éri meg várakozni, próbálkozni a kutya szokott sajnos. ennyi vége nincs tovább
2011. nov. 4. 11:35
az a baj, hogy lassan már nem bírom ezt!!! nekem hiányzik a testi érintkezés a szeretet érzés, nagyon de nagyon
77. 44b8637c85 (válaszként erre: 71. - Danina)
2011. nov. 4. 11:35
Persze, de tudja hogy nem költözöl el, nem lesz belőle semmi!!!
76. bnedora (válaszként erre: 66. - Vigyorex6)
2011. nov. 4. 11:34
Korábban azt írta, hogy a saját vállalkozásában dolgozik, nem idegen helyen.
75. danina (válaszként erre: 66. - Vigyorex6)
2011. nov. 4. 11:33
Nincs váltótársa,egyedül van.Napközben akárhányszor hívom,vagy ő hív,hallanám,ha nem a munkahelyen van.Vagy fel sem venné...De ilyen még nem fordult elő.
74. Vigyorex6 (válaszként erre: 60. - Evici85)
2011. nov. 4. 11:33

Szomorú, mert nagyon durva elutasításokat kapsz. :(

Nem szeretik a pasik, ha nyaggatják őket; oké! De ha már a tuskó kategóriába megy át???

Ne hagyd, hogy a sárba tiporjon!

2011. nov. 4. 11:33
Az 56. és 57. hozzászólás minden betűjével egyetértek, és sajnálom ezt a szituációt, mert nagyon rossz lehet.
72. Evici85 (válaszként erre: 65. - Bnedora)
2011. nov. 4. 11:32

pontosan a gyerek előtt nagyon sok ilyen estét töltöttünk el együtt, vacsi bor, együtt fürdés.... próbáltam már ezt is mikor éreztem hogy valami nem stimmel, mert anno ha felbontottunk egy üveg bort, tudtuk mind a ketten hogy jó éjszakánk lesz.

de már ez se hatott........

71. danina (válaszként erre: 62. - Ancsika72)
2011. nov. 4. 11:31

11.-ik hónapja.

Próbáltam rávezetni,hogy ez így nem megy,nem jó,elköltözöm.Nem engedett...Mindig azt mondja,szeret.Érzem is,hogy ragaszkodik hozzám.De itt meg is álltunk...

2011. nov. 4. 11:31
Én a helyedben felvenném ugyanezt a taktikát. Le kell tojni. Mikor hazajön a munkából közöld, hogy délutánra övé a gyerek, kaját talál... Te meg lépj le egy kicsit. Rád fér. Sétálj egyet egy szép parkban, olvass egyet egy jó teaházban, nézz meg egy filmet a moziban. Én nem arra buzdítalak, hogy törj borsot az orra alá. Elég ha észreveszi, hogy Te is létezel. Szerintem nem jó játszmázni a párkapcsolatokban, taktikázni, terveket szövögetni. Kicsit mozdulj ki és gondolkodj. Hátha a hiányérzet, vagy a meglepetés változásra készteti. Még akkor is, ha esetleg vaj van a füle mögött... mindenkinek jár a boldog élet, Neked is!
69. bnedora (válaszként erre: 52. - Vigyorex6)
2011. nov. 4. 11:30
Igen, a felsoroltak, mind hozzájárulhatnak.
68. ancsika72 (válaszként erre: 63. - Evici85)
2011. nov. 4. 11:30
Valami olyasmi v ha még nincs akkor is elkezdődött valami érdeklődés más iránt.
67. k_nm (válaszként erre: 35. - MelisUK)
2011. nov. 4. 11:29
részben egyetértek veled. Abban a részben, hogy vannak ilyen pasik, akikkel egyszerüen nem lehet a problémát megbeszélni. De abban nem, hogy nem kell vele foglalkozni, így kell elfogadni, és tünci-müncin viselkedni mindennek ellenére. Nem kell szerintem. Az én férjem is ilyen, ha valami baja van, azt nem mondja, de akkor a vakond se túr jó irányba, és ember legyen a talpán, aki kibírja, amíg meg nem oldja. Párszor leültem megbeszélni vele, hogy ez így nem megy, együtt élünk, muszáj beszélnünk, mert nem lakótársak, hanem házastársak vagyunk. Nem mondott semmit soha. De valamicske változás történt. Nálunk is vannak ilyen idöszakok, amikor a szex nem gyakori (és még finoman fogalmaztam), de sosem gondoltam megcsalásra (többek közt azért, mert itthon van állandóan). Egyszerüen nyomasztják a gondok, nem tud mit kezdeni valamivel, ami bántja, vagy aggódik valamin...annyi minden lehet. Valahogy rá kell ébreszteni, hogy azért ne várja töled, hogy a gondolataiba láss. És mivel szereted, mellette vagy, szeretnéd tudni, mi baja van. Különben lehet, ö sem tudja, mi a baj, vagy nem tudja megfogalmazni. Ezért, ahogy Melis írta, nem feltétlenül jó, ha nyaggatod, mert mégjobban bezárkózik
66. Vigyorex6 (válaszként erre: 58. - Danina)
2011. nov. 4. 11:29

Igazából lehet, hogy én vagyok a nagyon pihent, de ha félre akarnék menni alkalom adtán, akkor "elmegyek dolgozni", de közben szabit veszek ki.

A szokott időben indulok, és érek haza.

Mindenki maga tudja a munkahelyi körülményeket, de sok helyen meg lehet kérni a váltótársat, hogy ugorjon be, lehet csúsztatni...stb...

65. bnedora (válaszként erre: 55. - Evici85)
2011. nov. 4. 11:29
Szerintem ne hagyd, hogy ilyen szöveggel elhessegessen. Főzz egy finom vacsit, igyatok meg utána egy pohár bort (nem többet), ha szeretitek, beszélgessetek valamiről, és feküdjetek le egyszerre. Ez csak egy tipp.
64. Zsanetta (válaszként erre: 60. - Evici85)
2011. nov. 4. 11:29

Konkrétan elutasít téged ,nem is gyengén.

Sajnálom,de a stresszre nem így reagálna,szerintem.

63. Evici85 (válaszként erre: 59. - Ancsika72)
2011. nov. 4. 11:28
ezt most úgy érted hogy van valakije????????????
62. ancsika72 (válaszként erre: 58. - Danina)
2011. nov. 4. 11:28

Akkor sajnos téged sem szeret és nem is kíván már.

Nálatok mióta tart ez?

2011. nov. 4. 11:28
Saját életemből vett tapasztalatok alapján azt mondom, hogy konkrétan meg kell Neki mondani, hogy ha ezen nem változtat akkor ennek következménye lesz!!!! Sajnos, csak ebből értenek, ha szó szerint az ember megmondja hogy mi van!?!?! Ennek oka van, pláne egy férfi esetében!!!! Kész tények elé kell állítani!!!
60. Evici85 (válaszként erre: 52. - Vigyorex6)
2011. nov. 4. 11:27

én próbálom megölelni, megpuszilni, de tudod olyat kapok hogy jól van már, kapsz egy puszit csak hogy hagyjál...

minden nap csinosan öltözöm, nem hanyagolom el magam, otthon rend van főzök minden nap...

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook