Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit tennétek hasonló helyzetben? fórum

Ti mit tennétek hasonló helyzetben? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
96. 5b3b7aa55c (válaszként erre: 95. - 91fc1792b4)
2011. ápr. 9. 14:14

Szia!

Fejlemény nálad?

95. 91fc1792b4 (válaszként erre: 90. - 5b3b7aa55c)
2011. ápr. 6. 17:41
Akkor rajta, lépj ki. Én ma tervezem megtenni, be vagyok tojva, azt sem tudom, hogy hogyan kezdjek hozzá. Az első randimon 20 éve nem izgultam ennyire :)
2011. ápr. 6. 17:31

Amúgy annyit tanácsolnék még, hogy légy pozitívabb, hidd el sokar mész vele.

Nálam negatívabb ember szerintem nem volt az elmúlt jó pár évemben, míg nem szakítottam, az önbizalmam a béka segge alatt volt.

Aztán megfogadtam, hogy 2011-ben új év, új élet kezdődik, szó szerint, minden szempontból.

Sokkal jobb így élni,l sokkal jobban érzem magam a bőrömben, és ezt más is látja, hogy sugárzom!

Szóval fel a fejjel, ne görcsölj mindenért. És önts tiszta vizet a pohárba, azt írod le kell leplezni, akkor tedd azt, és lépj tovább.

És még valami. Senki sem tökéletes, de tanulhatunk a hibáinkból.....

93. zsanci79 (válaszként erre: 91. - 5b3b7aa55c)
2011. ápr. 6. 17:27

Ajjaj, látod, tudod érzed hogy hazudik, szerelmes sem vagy, ő sem, cirka másfél hónapja vagytok együtt, akkor meg minek vagy vele? Vagy lehet Te vagy úgy vele, ha ló nincs jó a szamár is. Ebből ez jön le. Lehet normálisnak is nevezni a nyomozgatást, persze, ki hogy gondolja, de ha borul a bili akkor legyen az ember lánya már olyan gerinces, hogy boruljon rendesen! Nem suttyomban még ellavírozgatok a nyomozással. Mire mész vele? Semmire.


Az én páromról meg szerencse, hogy nem tudsz semmit, így a találgatásod szerencsére nem mérvadó. Attól mert valaki társkeresőn keresi a párját, lehet tök normális ember (az is), az nem jelenti azt hogy innentől kezdve nem tud nélküle élni. Tudod, zsák a foltját :)

92. 5b3b7aa55c (válaszként erre: 88. - Ice kuszi)
2011. ápr. 6. 16:25

A frankót én is meg tudom mondani, szivecském!

Erről vagyok híres!

91. 5b3b7aa55c (válaszként erre: 87. - Zsanci79)
2011. ápr. 6. 16:24

Szia!

Sajnos nagyon hamar, szinte gyerekként már felnőttként kellett viselkedjek, mert az anyám volt gyerek.

Ha nem ismerném a jelszavát, soha a büdös életben rá nem jövök, hogy csak hazudik nekem, mikor szerelmet vall. A társkeresős jelszava is ugyanaz, így tudom, hogy minden este mielőtt velem beszél, vagy miután eljöttem tőle, máris megy, és kiválaszt 5-6 nőt, akinek ír, hogy szeretne vele megismerkedni. Nem az a nem normális, hogy én "nyomozgatok", mert nagyon jól tettem, hogy utánajártam, egy ilyent le kell leplezni, hogy szédelgő; hanem az, hogy miután már van egy nagyjából megalapozott kapcsolata közel másfél hónapja valakivel, és ő még most is több vasat tart a tűzben.

Már régen rájöttem, hogy nem éri meg jónak lenni, hiszen én sem azt kapom, amit érdemlek, de engem se érdemel meg egyik sem.

Ebből a kapcsolatból sok minden hiányzik, de legfőképp az érzelmi kötődés. De már az sem érdekel, csak nyugodt, kiegyensúlyozott életet tudjak élni valakivel.

Őszintén örülök,hogy találtál valakit, de ez csak azt csak azt jelenti, hogy a közös társkeresőről törölte magát. Ezen kívül jó pár oldal van, ahol még fenn lehet. Ne legyen így, és lehet ugyan szerencséd, de benne van a pakliban a másik oldal lehetősége. Vonzás nálunk is megvolt az elején, de ahogy rájöttem a dolgaira, kicsit mostanra már kiábrándultam...

90. 5b3b7aa55c (válaszként erre: 85. - 91fc1792b4)
2011. ápr. 6. 16:13
Szia! igen tudom a választ, nem érdemel meg engem.
2011. ápr. 6. 13:11

Akkor sem olvasnám el a leveleit, ha kérné... egyszerűen nincs jogunk hozzá semmilyen címen...


Te nem ismered a levéltitok fogalmát???

Ez vonatkozik mármilyen írott anyagra, legyen az email, sms, msn, skype, stb.

Még a jegyesnek, házastársnak, szülőnek sincs joga, nemhogy...

88. ice kuszi (válaszként erre: 87. - Zsanci79)
2011. ápr. 6. 13:01
Végre valaki megírta a frankót!:-)
2011. ápr. 6. 10:46

Szia Klaudia!

Elolvastam az egész fórumodat, hát, Te sem vagy egy hétköznapi lány.

Nekem az tűnt fel, hogy egyrészt nagyon (túl) "felnőtt" vagy, másrészt meg ne haragudj, de igencsak gyerekes. Milyen dolog az már, hogy bejárkálsz az emailjeibe? (na a pasi se lehet százas, ha ezt megadja egy-két tali után)

Egyrészt kitartasz az elveid mellett, egyenes embernek tartod magad, eljegyzés, házasság, gyerek...másrészt meg ez a nyomozgatás, kukucskálás egyáltalán nem fér bele ezekbe az elvekbe szerintem, nem egyenes. Így akarsz vele élni? HOgy a háta mögött kukkolsz? Hát ez nagyon nem szép dolog. Azt írtad, hogy karakán vagy, mindent megmondasz őszintén. Akkor miért nem beszélsz inkább vele? Vagy ez már nem megy?

A másik meg az, hogy ebből a kapcsolatból nagyon hiányzik valami. Na mi? Túl racionális. Nagyon is. Sajnos ez élet nem fekete vagy fehér, nem lehet így neki állni. Árnyalt, nagyon is.

Amúgy én is társkeresőn találtam meg a páromat 1 hónapja, nálunk működött a vonzás, nagyon is. A 3. levele után törölte magát, aztán én is. Engem nagyon bántana ha fent lenne továbbra is, pláne ismerkedne. Nekem ez azt jelenti, hogy valami pót vagyok csak, és nincs se kémia, se vonzás, csak van valaki, ha ló nincs jó a szamár elven is.

A lényeg a lényeg, én lépnék ebből, sürgősen, így kivülállóként nincs jövője egyikőtök részéről sem.

ha kicsit lazább lennél, nem ragaszkodnál görcsösen az "álmaidhoz" könnyebben menne, biztosan. Sajnos vagy nem sajnos, kompromisszumokat kell tudnunk kötni. Az élet már csak ilyen:)

86. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 85. - 91fc1792b4)
2011. ápr. 6. 09:37
Akkor,tessék szépen lelécelni!Olvastam a fórumodat!Egy szerelem nem ilyen....
85. 91fc1792b4 (válaszként erre: 84. - 5b3b7aa55c)
2011. ápr. 6. 08:24

Klaudia..hasonló cipő...

A választ Te is tudod, csak merd is megtenni.

2011. ápr. 6. 08:18

Szép napot mindenkinek!

Nem tudom érdekel-e valakit, hogy most mi a helyzet. Ha igen, szívesen leírom, hiszen nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek. :-(

A helyzet az,hogy reggelenként be-bejárok a freemail-jébe, és megnézem, ki kereste. Az elolvasott leveleket törlöm.

Még tegnap írt annak a nőnek, akivel megszokta "beszélni" a dolgokat, ma reggelre válaszolt. Találkozni akar a nővel...

Levelében panaszkodott, hogy nem jól mennek a dolgok, mert a volt barátnőjére emlékeztetem. hát, mit mondjak a volt barátnőnek ahány szeme volt, annyifelé állt, ráadásul buta nő volt, mint a föld, (de azért jó volt neki 8 évig) tehát tenné össze a két kezét, hogy egy ilyen csaja van, mint én.

Nem is nagyon értem, hogy mi van most, hiszen a múlt hétvégét együtt töltöttük, a szüleinek is bemutatott. Nagyon megkedveltek, csak ez a hülye nem veszi észre, hogy szerencséje volna velem.

Amikor beszélünk is telefonon, mindig azt mondja, hogy neki ilyen nő kell, neki olyan nő kell, soha nem azt mondja hogy én kellek. :-(

Valamint "ha gondolod, találkozhatunk"... Ha gondolom? :-(((

83. 5b3b7aa55c (válaszként erre: 75. - 5388512a59)
2011. márc. 31. 16:05
Szia! Szerintem nyithatnál egy saját topikot a témában, mert ez nem idevágó....
82. Nitus1982 (válaszként erre: 80. - 75771c0d47)
2011. márc. 31. 11:24

irigyellek hogy te ilyenen túl tudnál lépni mert az a múlt! de tényleg ...én is szeretnék így hozzá állni a dolgokhoz ...!De szerintem sokan nem felejtik el a múltbeli sérelmeket ....igaz ,kárrrr

De nem rólam van szó bocsi csak ezt elkellet mondanom :)!

81. Nitus1982 (válaszként erre: 77. - 5388512a59)
2011. márc. 31. 11:22

Nah ez nehéz kérdés ... mert szerintem ha valaki rosszat csinál azt nem mondja el...főleg ha amit bevall az rossz és még az se igaz mert több történt!

remélem értelmesen fogalmaztam :)!

A szóban lévő hölgynél nem tudnál rákérdezni, valahogy ,hogy ne legyen ciki?!Mert már a férjed így is elég durva hogy ezt elmondta!

Én már ettől is úgy ki lennék!

Valahogy szerintem próbálj rákérdezni..és az ajánlat mi volt (jójó sejtem) és mi volt a férjed válasza mi volt az ajánlatra?

80. 75771c0d47 (válaszként erre: 75. - 5388512a59)
2011. márc. 31. 11:18
Szerintem fölösleges múltbeli dolgokkal foglalkozni. Hogy könnyített-e magán vagy sem, és mi okból... Ma MA van, legyél hozzá kedves, csábítsd el, örüljön a TE közelségednek ...
79. Nitus1982 (válaszként erre: 78. - A14deb9047)
2011. márc. 31. 11:18
lelkifurdalás :)
78. a14deb9047 (válaszként erre: 77. - 5388512a59)
2011. márc. 31. 11:14
Mi a lelkifurdi?
77. 5388512a59 (válaszként erre: 76. - Nitus1982)
2011. márc. 31. 11:13
elmondta mert állitolag lelkifurdija volt,de én többet érzek mögötte.csak nem tudom ,hogy vehetném észre,hogy hazudik.ötlet??????
76. Nitus1982 (válaszként erre: 75. - 5388512a59)
2011. márc. 31. 10:11
De ez hogy derült ki? mert ha csak úgy elmondta a férjed akkor lehet hogy igaz mert ha nem úgy lett volna minek mondaná el?!...de ha valami jelből vagy levelezés vagy valahogy te derítetted ki akkor mááár neccesebb!
2011. márc. 31. 10:02
üdv.mindenkinek.tudnátok segiteni?kiderült.hogy a férjem anno egy hölgyemény felajálkozását vissza utasitotta,de mivel ő neki is te tszett a dolog a hüségét megörizvén inkább segitett magán a fürdöben.szerintetek tényleg igy történhetet ?kérlek titeket irjatok véleményt.
2011. márc. 31. 09:05
Mit irtam,ami kemény volt?Nemrég még azt irtad,hogy számodra elképzelhetetlen az együttélés eljegytés/házasság nélkül!Nézd vissza a dátumot mikor inditottad a fórumot és ma milyen nap van?Nem értem,hogy hova rohansz?Az idő nem az ellenséged,hanem a barátod!Egy kapcsolatban egy év mulva,2év mulva is lehetnek problémák,sőt bármelyik kapcsolatban...Olvass vissza,senki nem irta azt,hogy ez szerelem,és kifogtad a tuti pasit...ez alatt a szűk 1hónap alatt Te csak hezitálsz és őrlöd magad,pedig a napnál is világosabb,hogy számotokra nincs közös jövö bocs (szerintem)Mit vársz egy olyan nehezen iduló kapcsolattól,ahol mind a két fél menekül az idő elöl,mert már 30éves!36éves vagyok nincs gyerkem,nincs férjem,igaz nem vagyok egyedül 10éve együtt vagyunk,de én mindig ,ha hülyével hozott össze a sora,hát gyorsan le is léptettem!Azzal pedig igazán kár foglalkozni,hogy ki mit gondol hiszen akár falun él az ember akár városban mindenhol pletykásak az emberek!
2011. márc. 31. 08:30
Úristen,dehogyis!Mármint nem genyózok Veled!:))
72. 5b3b7aa55c (válaszként erre: 70. - 4fbd4b2862)
2011. márc. 30. 18:35

Azért remélem, puszta jó szándékból írsz nekem ilyen keményeket...:-D

Nem vagyok oda a házasságért. A papír nem minden. Ha két ember szereti egymást, és elkötelezve érzik magukat egymás mellett, akkor nem számít a papír. Sokan ott rontják el, hogy a papírtól és a gyerektől várják a boldogságot. Egyik sem garancia a boldogságra.

Az első hülyén már túl vagyok! :-)))

71. monyóné (válaszként erre: 67. - 5b3b7aa55c)
2011. márc. 30. 14:28
hagyd ott.Vadászik...
2011. márc. 30. 11:01
Persze,de ennyi erővel hozzámehetnél az első hülyéhez aki Veled szembejön!
69. 5b3b7aa55c (válaszként erre: 68. - 4fbd4b2862)
2011. márc. 30. 10:25

Igazad lehet, de ez az egész világ egy nagy zsákbamacska!

Nem tudod, mibe nyúlsz bele...

2011. márc. 30. 10:05
Szia!Szerintem ez a pasi nem is akar kapcsolatot,se komolyat,se komolytalant....csak tesztelgeti a nőket,nehogy bedőlj neki...Monyóné:szia!Azért Nálatok tuti voltak komoly vonzások amik miatt igy döntöttetek,viszont ezek itt hiányoznak! Mi az,hogy nem vagy ott alvós tipus mert az nálad nem járja?Ha 14 éves lennél,akkor azt mondom ne,de 30évesen 2011-ben már nem állja meg a helyét,pláne,ha normális férfit szeretnél,nem pedig egy szerencsecsomagot!
67. 5b3b7aa55c (válaszként erre: 66. - Monyóné)
2011. márc. 30. 08:14

Szia!

Nem gond, így is értettem. Persze, írogat másoknak, tudom, mert be tudok lépni a társkeresős adatlapjára, ott is ugyanazt a jelszót használja. Kis buta. :-)

Azt hiszem, ezt már ő eldöntötte magában, hiszen említette, hogy ez még neki semmi, mármint az a másfél hónap. Nekem azért jelentett valamit. Azt tudom, hogy talált egy másik nőt, aki teljes mértékben megfelel az elvárásainak, és kicsit tartottam tőle, hogy őt fogja választani. Most már csak az a kérdés, hogy ő mennyire felel meg a nő elvárásainak? Mert ahhoz van némi kétségem.

Gondolkodtam rajta, hogy írok a csajnak, vigyázzon vele, tanult, aranyos nőnek tűnik, de nem írok én, inkább vigyázzon ő magára. Meg egyébként is, honnan tudnám én a nő címét? (tudom). Épp most olvastam át a pasi e-mailjeit, levelezik egy nővel, akivel régebben kavart, és közben engem is jól "kibeszéltek". Nagyon jó érzés, nem kívánom senkinek. Mindenesetre tudom, hogy az én hibám...:-(

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook