Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi történt a férfiak libidójával? fórum

Mi történt a férfiak libidójával? (beszélgetős fórum)


1 2 3
28. 68cdf054fc (válaszként erre: 27. - 6c873777c3)
2010. nov. 15. 17:53
lehet hogy kicsit unalmas lett, lehet csak felkene picit dobni...
2010. nov. 15. 17:51
5 és fél éve.
26. 68cdf054fc (válaszként erre: 25. - 6c873777c3)
2010. nov. 15. 17:51
miota vagytok eggyutt?
2010. nov. 15. 17:50

Jobban mondva nem szeretkezünk, úgy igazán, ahogy kellene, szenvedélyesen, szerelmesen. Kielégítjük egymást, és annyi, de múltkor nem is engedte hogy végig csináljam...


Nagyon rossz.

2010. nov. 15. 17:49
Igen, sajnos...
23. 68cdf054fc (válaszként erre: 22. - 6c873777c3)
2010. nov. 15. 17:46
nalad is ez a problema mint a foruminditonal?
22. 6c873777c3 (válaszként erre: 1. - 94786a70d9)
2010. nov. 15. 17:42
Ezek szerint nem csak én járok hasonló cipőben...:-( Bár én még a beszélgetés előtt vagyok, nagyon félek mi lesz ennek a vége. Nem tudom a hasonló helyzetű nők, hogy vannak, ezzel, de én teljes lelki gödörben vagyok, és attól rettegek, hogy rám unt és talált nálam sokkal jobbat...
21. e475b894d7 (válaszként erre: 1. - 94786a70d9)
2010. nov. 15. 17:28

Miról beszélsz? Van a köznyezetedben pár elpusztult kapcsolat és erre felteszed a nagy költői kérdést: Mi történt a férfiak libidójával?


Képzeld az asztalon láttam hogy a megmaradt két alma már nem olyan szép. Mi történt a mai almákkal???

2010. nov. 15. 17:15
ami az önbizalmukkal
19. cukormeister (válaszként erre: 15. - 94786a70d9)
2010. nov. 15. 17:13

És el is ment? Mármint az orvoshoz?

Vagy ő ezt ,hogy reagálta le amikor közölted vele?


De itt már tényleg nagy a gond...3 hónap sok idő...

18. 68cdf054fc (válaszként erre: 15. - 94786a70d9)
2010. nov. 15. 15:38
Lekene tesztelni, megmondanam neki hogy bevehetnenk meg 1csajt ...jaj neaggodj mindjart kinyilna a szeme:))
17. 68cdf054fc (válaszként erre: 15. - 94786a70d9)
2010. nov. 15. 15:34
lehet pont azt hianyolja amibe nemvagy benne.hat ilyen nincs..ott tenyleg valami baj van
2010. nov. 15. 15:32
Velemenyem szerint az ember alapvetoen a valtozatossagot keresi es ezert, ami egyszer jo az nem biztos, hogy holnap is kell.Szerintem sok pasi azert harit, mert lehet az a no nem nyujtja azt az agyban, amit elvarna tole:) Ha egy csaj oda teszi magat, akkor a pasi levakarhatatlan, de a nois, es igy a helyes:)
15. 94786a70d9 (válaszként erre: 13. - 68cdf054fc)
2010. nov. 15. 15:28
Mint írtam, velem is fordult elő ilyen helyzet és magamról tudom, hogy elég aktív vagyok,van egy dolog,amit nem vállalok be,de minden más jöhet.A férfiakból ki lehet hozni az állatot, hamarabb,m int egy nőből, de egy nőből is, csak tudni kell hogyan,ez már részlet kérdés.Hidd el,akár mit tettem, akár miben voltam,semmi!!!! Ez gáz nagyon,a nőnek még jobban.Mindenre csak kifogás volt,már az is baj volt, ha túl erotikus voltam. Itt pszichés problémák is lehetnek. Én az embert elküldtem orvoshoz,hogy nézesse meg magát,mert ha nem akkor pá.
2010. nov. 15. 15:20
***dolgozik:)
13. 68cdf054fc (válaszként erre: 12. - 94786a70d9)
2010. nov. 15. 15:19
szia, szerintem a faradtasgra nemlehet fogni, baratom rengeteget folgozik, nehez fizikai munkat, de hogy 3honapig nelenne az kicsit durva,van ugy hogy minden nap van, vagy tartunk szunetet mert az izgalmas.Szerintem a pasinak vagy nemjo annyira vagy keves neki, es az hogy valaki jol nez ki az nem egyenlo azzal hogy jo az agyban.Most lehet mondta neked a csaj hogy nem fadarab...attol meg nembiztos hogy igy is van.Vagy nem izgassa mar annyira...kihult.
12. 94786a70d9 (válaszként erre: 10. - Cukormeister)
2010. nov. 15. 14:51
Gondolom ezen már mindenki túl van, nem hiába beszélik ki ezt a nagyon intim és bizalmas dolgot. Érthető, hogy fáradtak, előfordul, de az, hogy három hónapja nem kívánta meg egyszer sem!!! Nem csak a párját,hanem a szexet, pedig állítólag szereti és a kapcsolathoz hozzá tartozik az intimitás. Egy férfi is elgondolkodna, hogy ha a párja harmadik hónapja vissza utasítja. A nők, legalább is magamból kiindulva, magamban kezdeném el keresni a hibát,"biztos nem vagyok neki elég izgató,valamit rosszul csinálok..." Viszont, ha három hónap alatt egyszer sem tudta belőle kihúzni, hogy mi a baj,csak kerülgeti a témát és nem őszinte hozzá a férfi. Egyszerűbb lenne ha elmondaná hogy valami oknál fogva egyszerűen nem hiányzik neki a szex és bocsi, de parancs szóra nem megy...már ha tényleg erről van szó. Egy nőnek is rossz a vissza utasítás,sőt, talán még rosszabb, mert általában azt szoktuk meg , hogy a férfi a kezdeményező és ha a nő kezdeményez,az meg mag a csúcs egy férfi számára.De az, hogy a nő kezdeményez és semmi!!!! Egy régi nagy szerelmemmel nem volt nap, hogy ne csináljuk vagy kétszer és még emellett félre is ment (utólag kiderült). Lehet a hormonok játéka,de akkor is elgondolkodtató és nagyon gáz, ha izgatod a szerelmed és fél hat marad, szóval még evés közben sem jön meg az étvágy.
11. HajduM (válaszként erre: 10. - Cukormeister)
2010. nov. 15. 12:06

Hát ez az ami a legtöbb esetben lehetetlen, és a ne sértsük meg a másikat protokoll mentén, nem mondjuk el egymásnak.

De tovább megyek, sokszor fogalmam sincs, csak nem akarom, hogy ... semmit nem akarok, csak hagyjon békén.


A magam példájából kiindulva.

A lelki kapcsolatok blokkjait valamiképpen felszínre kell hozni, de sajnos a tudatos elme nem képes tudattalan lelki okokkal kapcsolatba kerülni.

Erre való a családfelállítás módszere, hogy hozzáférjünk a tudattalan, vagy tudatalatti tartalmakhoz, mert az okok mélyen a lélek kapcsolatrendszerében ülnek.

10. cukormeister (válaszként erre: 1. - 94786a70d9)
2010. nov. 15. 11:57

Na ilyenkor mindenki a legbonyolultabb dolgokra gondol...

Miért nem kérdezitek meg tőle egyszerűen,hogy miért nincsen kedve?

Ne mástól várjatok magyarázatot,nem láthatunk ismeretlenek fejébe...

A párkapcsolat alapja az őszinteség!

2010. nov. 15. 10:35

Nagyon sok probléma innen származik. Ezeket nem szabad figyelmen kívül hagyni.


Az úgy nevezett csábítás pedig sokszor erőszakosságba megy át, amit én férfiként biztosan nem fogadok el egy nőtől, például az asszonyomtól.


De a probléma gyökere itt keresendő valahol.

Ez persze egy kiragadott példa a sok közül, de ez a legfrissebb élményem a témában.

Ha érdekelnek valakit részletek, priviben folytatssuk.



Tegnap ismét igen tanulságos állításokon sikerült részt-vennem.


A fő probléma-kör, dominánsan a párkapcsolati problémák körül forog, amelyben valakit üldöz a párja a szerelmével, de legalább is a ragaszkodásával, míg más esetben tejes iszonnyal gondol egyedül élő hölgy arra, hogy partnerkapcsolata legyen, miközben érzelmi világát a fia felé fordítja, emiatt a fiú az anyjával való szolidaritás vállalása okán szintén nem tud tartós kapcsolatban maradni.


Igen figyelemreméltó az a tény, hogy az anya felfigyel erre a jelenségre, amelynek az okáról csak sejtései vannak, de a fia boldogságát keresve részt-vesz egy családállításon, ahol pontosan napvilágra kerülnek azok a valós lelki kapcsolatok, amelyek olyan erősen kötik őt a fiához.


A családállítás rámutat, hogy nemzedéki örökségről van szó, hiszen az anya családi viszonyaiban is 3 nemzedékre visszamenőleg vizsgálva kiderül, hogy van egy nagypapa aki ki lett zárva a családi közösségből és a hölgy még gyerekként, unokaként szolidáris lelki kapcsolatba kerül a nagypapával, akinek a problémáját tudattalanul átveszi, ezáltal a nagypapát láthatatlanul visszaemelve a családi lelki közösségbe.


Egy család nem tud szétszakadni. Ha mégis akaratlagosan megpróbálják a családtagok szétszakítani, a kizárt családtag lelki konfliktusai, szenvedése a következő nemzedék valamely tagjában újból és újból előfordulnak, mindaddig, amíg a családi kötelék helyre nem áll, amíg vissza nem fogadják.


A családi viszonyok sorsot teremtenek tehát az egyén számára, és múltbéli nemzedéki problémákat újból és újból elszenvednek, átélnek, beemelnek a családi köztudatba, emlékeztetve a családot a múltban elszenvedett sérülésekre.


A Biblia egyszerűen fogalmaz: Amit az Isten egybe szerkesztett, ember szét ne válassza. . .


Érdemes hát felfigyelni mindazokra a jelenségekre, melyek dominánsan a figyelmünk elé kerülnek rendszeres gyakorisággal, és az ilyen jelenségek mögött sejtsünk családi eredetű nemzedéki problémát.

Ha pedig a problémára megoldást is szeretnénk találni, mindenképpen javasolt egy családállítási alkalmon részt-venni.

8. 94786a70d9 (válaszként erre: 5. - Veronika27)
2010. nov. 15. 10:26
Erre meg csak annyit tudok mondani, hogy a nők is túlhajszoltak, főleg akikről szó van jelenleg, mindenki dolgozik, háztartást vezet, illetve van gyerek.
7. 94786a70d9 (válaszként erre: 3. - Annus0625)
2010. nov. 15. 10:24
Én is egyből a harmadikra gondoltam. Mint írtam , velem is előfordult a kapcsolatunk elején,amikor még friss és nagy volt a szerelem és a páromnak a jó tulajdonságaihoz tartozik a hűség, róla tudom, hogy hűséges (bár szerintem 10 év után becsúszhat egy harmadik a leghűségesebbeknél is). Tehát a kezdetek kezdetén is ilyen problémánk volt, legszívesebben elhagytam volna, de akkor még minden másban nagyon egy hangon voltunk. Fáradságra fogta. Tudom, hogy nem a kinézet az elsődleges izgató dolog, de fontos, illetve tudom, hogy nem egy fadarabok, kiveséztük a dolgot és a nők mindent megtesznek, hogy menjen a dolog, de semmi.
6. Zizisicc (válaszként erre: 4. - 40163fd81d)
2010. nov. 15. 10:23
:o))
2010. nov. 15. 10:22

Sajnos a férfiak túlhajszoltak, sokan egyedüli keresettel rendelkeznek egy családban. Ez van, legalábbis biztos ez is közrejátszik.

Nekem nincs problémám ilyen téren.

2010. nov. 15. 10:21

Megfordult a világ.

Most a pasiknak "fáj a feje".

...amúgy meg is értem őket ebben a szexorientált,emancipált,egyen világban,ahol a nő is férfi,és a férfi is nőiessé változik.

2010. nov. 15. 10:15

Hát oszintén szólva nekem ez nem világos. Mi a párommal 8 éve vagyunk egyutt és nem heti 5-6 alkalommal vagyunk egyutt, foleg a párom kezdeményez. Bár néha mi is tartunk szunetet, mert úgy izgalmasabb...nade hónapokig???

Nem lehet, hogy megunták a párjukat? Attól még, hogy jól néznek ki a feleségek-élettársak, attól még lehet egyhangú és unalmas egy ido után. Nem kellene változtatniuk valamin? Valamivel feldobni, felporgetni a dolgokat...

vagy a másik lehetoség, amire senki sem gondol szivesen, hogy van egy harmadik a képben...

2010. nov. 15. 10:13
A virtuális valóság itt is hódít.
2010. nov. 15. 10:07

Sziasztok!


Több ismerősömtől, barátnőmtől hallom mostanában, hogy a barátja, férje, gyerekei apja, élettársa, HÓNAPOK ÓTA hozzá sem ér szexuálisan, ráadásul ha kezdeményez a nő sok esetben vissza utasító. Tudom,van eset, amikor a férfi is fáradt,vagy mert olyan napja van...,de három hónapja semmi.Velem is fordult elő ilyen,az én esetemben is hiába próbálkoztam csábítani, vissza utasítottak, és ez nem egy héten egyszer fordult elő, hanem hónapokon keresztül.Az ismerőseim női tagja mind mind jól néz ki,külsőleg semmi probléma nincs rajtuk, és természetesen magukban keresik a hibát, illetve egyesek párja még a nőre fogja rá, hogy nem elég izgató, erotikus...stb.,pedig női szemmel egyikkel sincs baj,mindegyik maximálisan ad magára és csinos.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook