Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi tévő legyek? Hova forduljak? fórum

Mi tévő legyek? Hova forduljak? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 12. 11:26

Megjártam a szájsebészetet. Gyökérkezelés történt - iszonyatosan fájt illetve még mindig fáj, de túl éltem. Az a baj, hogy bevan gyulladva az állkapcsom, az arcüregem meg a fülem is.

Köszönöm a kedves hozzászólásotokat.

5. Z.Györgyi (válaszként erre: 4. - Ildike0523)
2013. nov. 12. 09:04
Akkor kitartás. Biztos eléggé fájni fog, de utána jobb lesz.
2013. nov. 12. 08:53

Fogadnak a szájsebészeten. Igaz csak 11-kor, de már alig várom.

Györgyi tudod az a baj, hogyhiába szedem a Dalacint meg mellé Fortedolt nemhogy jobb lenne, hanem egyre rosszabb.

3. Z.Györgyi (válaszként erre: 1. - Ildike0523)
2013. nov. 12. 07:56
Nekem nyáron huzattól gyulladt be a fél arcom. Fájt a fülem, a szemem is tőle. A sima háziorvosi ügyeletsen (mivel fogorvosi ügyelet nem volt) szintén dalacint írtak fel, illetve donalgint fájdalom ellen. Kb 4 nap alatt múlt el tőle. Amíg be van gyulladva nem igazán tudnak vele mit kezdeni, addig az érzéstelenítő sem hat.
2013. nov. 12. 06:33

Hívd fel a fogorvosod, vagy menj másikhoz.

Gyógyulást Neked!

2013. nov. 12. 06:31

Begyulladt a fogam még pénteken. Voltam fogorvosnál, írt fel Dalacin 300 mg. 3x1 kapszulát és kaptam időpontot november 18- ára gyökérkezelésre. Viszont tegnap óta fáj az állkapcsom illetve a fülem is a fogamon kivül. Milyen szakrendelésre mehetek a problémámmal?

Válaszokat előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook