Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi okozhat az eddig szép, egészséges bőrön újabban rengeteg, állandó gyulladásokat? fórum

Mi okozhat az eddig szép, egészséges bőrön újabban rengeteg, állandó gyulladásokat? (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 20. 10:32

Sziasztok!

Ha vkinek egyszer csak a hibátlan arcbőrén megjelennek kiütések,viszkető piros foltok vagy aknék(gennyes pattanások)Akkor annak több oka is lehet!Étel allergia,hormonális változások vagy egyéb belső eredetű probléma!Az arcunk mint egészség tükör is működik,szóval nem mindegy ,h hol az arc melyik részén jelentkezik a probléma!Arc dignosztikával megállapitható!

Ha vkit érdekel és ir nekem,szivesen segitek!

Üdv:Maja

2. cygn
2011. dec. 20. 08:32
szia, nekem is ilyen gondjaim voltak, allergia szeru viszketo voros pottyok,... minden felevel probalkoztam, nekem a propolisz tinkturaval valo kenegetes segitett, igaz az megfogja kicsit a bort, de az legalabb megszuntette a viszketest es a gyulladast, aztan meg kihagytam az osszes szappan tartalmu tisztitoszert, nagyon sokat javult, es a lenyeg,hogy a liszt es a tej okoztak a gondott, stresszes idoszak utan elsavasodtam, egy periodusom volt megnott gombaszaporulattal a belben, de betartottam a dietat, cukor, feher liszt nelkul, tej mellozessel, nehez volt de rovid idon belul hatott,es szepen letisztult a borom, sajna nalam kiderult,hogy volt egy orokletes liszt erzekenyseg amit a stressz hozott igazan a felszinre . Probald meg a dietat leglabb 1-2-3 hetig meglatod,hogy segit e, mert ha igen akkor nem a stressz a fo ok.
1. syria (válaszként erre: 25. - Jérce-forma)
2011. dec. 16. 18:19

Ne bízzál semmiben, keress egy jó diagnosztát!

Nem mindegy, milyen bőrgyógyász kezei közé kerülsz. Nekem a nyilvánvaló rosaceámra (bár ezt akkor még nem tudtam) mindenféle kencét felírt. Semmit nem használt, az állapotom egyre romlott. Amikor az egész arcom már egy merő gyulladásos pattanás volt (tehát nemcsak ronda volt, de fájt is), akkor mentem el egy jónevű, nem olcsó bőrgyógyászhoz, aki egyszer s mindenkorra kikezelt. Nagyon sokáig tartott, nem volt egy fáklyásmenet, de megérte.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook