Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Méhnyakgyulladás okozhat-e vetélést? fórum

Méhnyakgyulladás okozhat-e vetélést? (beszélgetős fórum)


7. e417245f24 (válaszként erre: 6. - C41f96dc30)
2011. ápr. 23. 08:31
Remélem megoldódik a gondod,ne aggódj,minden rendben lesz!Engem is riogattak,hogy "juj,35 évesen","juj,harmadik császár",de rájöttem,hogy a kismama két legfőbb kelléke a szemellenző meg a füldugó...aztán hála istennek ment minden flottul,pedig mint írtam,nagyon csúnya hüvelygyulladással kezdtem.Végül is azért mentem orvoshoz,az abszolút meglepetésként ért,hogy terhes is vagyok.De a oki rögtön laborba küldött ,süllyedést,vérképet nézetni,ezért nem értem a Te orvosod hogy lehet ilyen laza?Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok Nektek!
2011. ápr. 22. 19:10
Nagyon szépen köszönöm a választ!!!:)))
2011. ápr. 19. 10:32
javítás:valóban NEM biztos,hogy közömbös a babára nézve.Bocs az elírásért!
2011. ápr. 19. 10:31
Szia!Megint írok,mert voltam a tanácsadóban reggel a kislányommal és ott rákérdeztem mi a teendő.Bizony ott is azt mondta a védőnő,hogy ilyen gyulladást herpeszvírustól kezdve, még sok minden csinálhat,vagy egy továbbterjedő gyulladás valóban biztos,hogy közömbös lesz a babára nézve,úgyhogy ne hagyd annyiban.És egyenlőre a nemi élet sem ajánlott ilyenkor.Sok szerencsét kívánok a babához!
2011. ápr. 19. 06:48
Szia!Egészségügyis vagyok,3 gyerekes anyuka.Szülészeten ugyan nem dolgoztam,de nőgyógyászaton igen,2 évet.Én úgy tudom,a méhnyakgyulladás nem terhesen is kezelendő,mert egy krónikus gyulladás nagyobb gubancokba mehet át.Az én utolsó terhességem is hüvelyi fertőzéssel kezdődött és kenetet vett a doki a méhszájról is a célzott kezeléshez.Sima "mezei" rendelésen voltam,2 nap múlva meg is lett az eredmény.1 hétig kúpot kaptam és ennyi.Én megnézetném magam mással is.
2011. ápr. 18. 20:45
Légyszike valaki segítsen már!!!
2011. ápr. 16. 14:23

Sziasztok!


7 hetes terhességnél (adatok: GS: 27mm CRL: 8 mm) be van gyulladva a méhnyak!!Orvos nem mond rá semmit sőt semmi gyógyszert nem kap rá a kismama!!Lehet ebből gond??Második terhesség!


Valakinek tapasztalata van annak megköszönném ha megosztaná velünk!!


Orvosi javaslat csak annyi vigyázzon magára és 3 hét múlva kontroll!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook