Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Perfektgerman Online Nyelviskola tananyaga elég lenne, hogy megtanuljak németül? fórum

Perfektgerman Online Nyelviskola tananyaga elég lenne, hogy megtanuljak németül? (tudásbázis kérdés)


2015. okt. 7. 14:55
Sziasztok! Akinek esetleg megvan az anyag elküldené e-mailben?
13. Barátcinege (válaszként erre: 12. - Szemes Róbert)
2014. jún. 25. 14:06

Hát kedves ez is egy vélemény.

Örülök, hogy neked bejött, végülis piacgazdaság van, széles a választék mindenki el tudja dönteni, hogy a pénzéért mit szeretne kapni és mi mennyit ér meg neki. Ami az egyik embernek megfelel, az a másiknak már korántsem biztos.


Azonban a hozzászólásodra szeretnék néhány megjegyzést tenni:

- Sokféle vásárló van, nem csak Magyarországon, hanem szerte a mai globális nagyvilágban, biztosan vannak köztük szépszámmal naivak is. Ahogyan vannak olyan szereplői is a piacgazdaságnak a kínálati oldalon, akik pedig igyekeznek is mindezt kihasználni. Úgy hogy kérlek ne általánosíts, kikérve a magyar vásárlók nevében!

- Az általam belinkelt másik nyelvtanuló oldalt én inkább megfelelőnek találom a pénzemért, mert egy otthon egyedül tanuló diáknak szüksége van arra, - de ismét ne általánosítsunk - nekem szükségem van rá hogy a leckék egymásra épüljenek és ne egy ömlesztett anyaghalmazt kapjak. Emellett, ne haragudj, nem értem az internetes hozzászólásod. Tudtommal a kupon "online" nyelvtanfolyamot hirdet. Nem tudom, hogy neked ez mit jelent, számomra nem azt, amit kaptam a pénzemért. De fejtsd ki bővebben, kérlek, lehet, hogy tévedtem.

Emellett a skype-hoz véleményem szerint ugyancsak internetkapcsolat kell.

- A továbbiakban kaptam olyan anyagok tömkelegét, amelyek részben interneten ingyenesen (!) megtalálhatóak. Végső soron ezért az összegért már egy jóminőségű nyelvtankönyv is kapható a boltokban, amiből van lehetőség tanulni. Ja, hogy ezek mellett kaptam még fénymásolt-szkennelt tankönyvoldalakat. Azt hiszem még ez is belefért volna a kuponárba, ha az eredeti, kétségnélkül jogtiszta vadonatúj tankönyvet vásárolom meg a könyvesboltba.

Összefoglalva nem volt szándékomban pocskondiázni mások munkáját és megértem, ha valakinek az általam leírtak nem szimpatikusak. A tisztelt kérdező kérdezett, és a hozzászólók leírták a véleményüket. Én tiszteletben tartom, hogy neked ez a véleményed, kérlek te is tedd ugyanezt. Mint kezdtem is a hozzászólásom, piaci verseny van, szerteágazó keresleti és kínálati oldallal. Ja, hát értem én, ez a fránya internet a probléma megint csak, megjelenhetnek a negatív vélemények is. Sajna efelé megy a világ!

12. Szemes Róbert (válaszként erre: 11. - Barátcinege)
2014. jún. 17. 14:43

Hát kedves most tévedtél.


A hozzászólásokból is látszik mennyire naiv a magyar vásárló. Más munkáját lepocskondiázza és ugyanazt megveszi mégis csak mert játékos és nyomogathatja a gépet válaszonként és még internet is kelljen hozzá, mert ha amúgy elolvasod ugyanoda jutsz el mindkettővel, de mig a géppel vacakolsz 3x annyi időd megy el rá. Végülis mindenkinek a maga döntése, de csak mert nekem bejött még nem kell leszólni.

2014. jún. 6. 15:16
Egyébként vajh mért érzem úgy, hogy Szemes Róbert név mögött éppen a tisztelt kuponhirdető áll? Olyan reklámízű a hozzászólás.
10. Barátcinege (válaszként erre: 9. - Szemes Róbert)
2014. jún. 4. 13:28
Ez is egy vélemény. Én úgy gondolom, hogy csak ezzel nem lehet megtanulni németül, pláne középfokú nyelvizsgát tenni. Szerintem nem fair ajánlat. Vettem online nyelvtanfolyamot franciából (francia-nyelvlecke.hu) például közel ugyanennyiért. Hát én online nyelvtanfolyamnak ezt nevezném.
2014. máj. 12. 21:48

Én is megvettem tavaly az anyagot, van hozzá egy tanulási sorrend, melyik anyag után melyik következik.

Egyébként rengeteg jó anyag van benne ezért a pénzért.

Van témánként szókincs is és minden el van magyarázva érthetően. Én azóta már büszkélkedhetek egy középfokú nyelvvizsgával.

A tanárnő is jól tanít, vettem pár skypos órát a vizsga előtt. Én csak ajánlani tudom!

8. Orsis (válaszként erre: 5. - Csera)
2014. ápr. 16. 08:34
Köszi a választ! :)
7. csera (válaszként erre: 6. - Barátcinege)
2014. ápr. 3. 13:44

Kb. ezt mondtam én is, tehát tőkéletesen egyetértek veled!

Szívesen ajánlom, mint online nyelvtanfolyamot, az Eduverzum-ot! Van szószedete, amit játékos nyelvtanulással gyakoroltat, névalőkkel együtt, van nyelvtani része, hangos és írásos gyakrlatai.... Nekem tetszik!

6. Barátcinege (válaszként erre: 5. - Csera)
2014. márc. 31. 16:33
Én nem ajánlanám, mert próbáltam. Én is ömlesztve kaptam egy halom tananyagot, ami ráadásul bele-belenézve ismerős volt itt-ott, olyanokat találtam, amit egyébként is megtaláltam az interneten ráadásul ingyen. Szóval nekem nem tűnt fairnek. Én online nyelvtanfolyamnak egy szervezett, leckékre lebontott és egymásra épülő tananyagot nevezek. Ez pedig nem az, szóval nem éri meg szerintem az árát. De ez csak egy vélemény.
2014. márc. 27. 20:43

Bocsi, hogy csak most válaszolok, teljesen megfeledkeztem erről a topikról :)!

Szóval, őszintén megvallva ez a tananyag nekem kicsit kusza. Egy e-mail-ben jött száznegyven valahány melléklet, amiket letöltöttem és ugye a gépem név, vagy méret szerint tette sorba. Megkérdeztem az e-mail küldőjétől, hogy milyen sorrendben tanuljam az anyagot, vagy milyen szisztéma szerint, a válasz az volt, hogy amilyen sorrendbe Ő küldte :(. Könyvet nem kaptam, vagy nem emlékszem, de ha igen, akkor az is online.


Mivel járok egy iskolába németre, heti 6 órában, ezért ezzel már tovább nem is foglalkoztam. Mivel most eszembe juttattátok, most majd megint előbányászom, ha még valaki nem törölte a gépről!

4. Orsis (válaszként erre: 3. - Csera)
2014. jan. 3. 12:41
Most láttam hogy kuponnal hirdeti az online tananyagot az iskola... Sikerült megtanulnod végül, mik a tapasztalataid? megéri belevágni szerinted? Köszi!
2013. jún. 26. 14:02
Köszi a választ! Én egyben kaptam majdnem 150 anyagot és egy könyvet, meg egy hanganyagot, de elég zavaros :(. Ehhez kellett volna segítség.
2013. jún. 24. 06:33

Én innen kapok anyagot, és eléggé érthető, tanulható:info@lazannemetul.hu

Körtvélyesi Hajnalka német tanár.

2013. jún. 22. 20:17

Sziasztok!

Valaki vásárolt már a Perfektgerman nyelviskolától online tananyagot?

Meg lehet vele tanulni valamilyen szinten németül?

Köszi a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook