Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet az ujjammal? Kívülről nem látszik semmi, de az ízület főleg nyújtásra, mintha el akarna törni, úgy fáj fórum

Mi lehet az ujjammal? Kívülről nem látszik semmi, de az ízület főleg nyújtásra, mintha el akarna törni, úgy fáj (tudásbázis kérdés)


15. Fuoco (válaszként erre: 7. - Kolibri)
2012. jan. 27. 13:07

Ez sajnos amennyire en tudom csak enyhitheto, illetve vissza-visszatero dolog.


Keress fel egy szakorvost minel elobb, mert sokat szamit mikor kezditek el a kezelest. Ja, es pihentetni!!!



Jobb mar azota?

14. f8db0709b8 (válaszként erre: 4. - Kolibri)
2012. jan. 25. 09:21

Ez egyértelmű tünet.Doki.

Én a két kezemmel vacakoltam annó egyszerre és a mekiben melóztam....

13. Fishyke (válaszként erre: 7. - Kolibri)
2012. jan. 25. 08:26
Nekem is a gyűrűs ujjaim fájtak a legjobban! Meg a középső és a kisujjam, lehet, hogy a gyűrűtől? Mindenesetre én nem is bírtam hordani, annyira fájt, lehet, neked is ezt kéne pár hétig.
2012. jan. 25. 08:23

Szerintem is ízületi gyulladás lehet. Egész nyáron ezzel küzdöttem, éjjel, reggelente iszonyúan fájtak, napközben javult kicsit, de aztán megint ugyanez újra és újra.

Mivel már babát terveztünk, nem akartam szedni semmit. Tudod, mit használtam?:)) Flector tapaszból vágtam csíkokat és azzal ragasztottam be éjszakára az összes ujjamat, és utána el is múlt. De akkor már két hónapja fájtak.

Lehetséges, hogy van a szervezetedben valami gyulladás, pl. fog, azt is jelezheti.

11. 82e2d85b66 (válaszként erre: 1. - Kolibri)
2012. jan. 25. 08:05
orvostól nem próbáltál még tanácsot kérni?
2012. jan. 25. 08:05
Nekem akkor volt így, amikor terhes voltam, és szülés után is egy ideig. Utána elmúlt, de ez várható volt. ...Szerintem menj el dokihoz!...
2012. jan. 25. 08:04

Szerintem ez ínhüvelygyulladás.

Nekem is mindig így kezdődik.

Pár nap múlva meg már az egész kezet,kart érínmtheti.

Menj orvoshoz és addig is pihentesd és borogasd.

Ha van otthon krémed ami ízületi gyulladásra jó,akkor kend be vele.

2012. jan. 25. 08:03

Én a vállammal vagyok így. Csak a Hitler köszöntés magasságáig tudom felemelni a karom, tovább nem. Mintha egy szöget bedugtak volna, hogy tovább ne menjen. Aztán néha még emelgetés nélkül is fáj.

Még nem mutattam meg dokinak, de kellene.

7. Kolibri (válaszként erre: 5. - Fuoco)
2012. jan. 25. 07:47
Ez olyan vissztero dolog?Vagy valami hajlam,hogy mashol is kijojjon?Ez a gyurus ujjam,amit igazabol nem is terhelek annyira...
2012. jan. 25. 07:42
Olyan,mintha valami nagy buborek nem engedne behajlitani.A nyujtas meg nagyon faj.
2012. jan. 25. 07:41

Izuleti gyulladas. Ez tipikus tunet. Menj vele reumatologiara.


Jobbulast.

4. Kolibri (válaszként erre: 3. - F8db0709b8)
2012. jan. 25. 07:40
Ugy is,ha nem forro vagy piros?Mitol?
2012. jan. 25. 07:36
izületi gyulladás.?
2012. jan. 25. 07:30
olyan,mintha belul be lenne dagadva es az nem engedne hajlani.Es FAAAAJ!
2012. jan. 25. 07:28
Mi lehet az ujjammal?Kivulrol semmi nem latszik, de az izulet foleg nyujtasra, mintha el akarna torni, ugy faj, es hajlitasnal...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook