Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi lehet a megoldás arra, hogy a lakótársaim (egyetemisták) éjjel is fent vannak, beszélgetnek, nem tudok ezért aludni? fórum

Mi lehet a megoldás arra, hogy a lakótársaim (egyetemisták) éjjel is fent vannak, beszélgetnek, nem tudok ezért aludni? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. febr. 23. 03:25
Ők is dolgoznak ám, csak 1 nem. Nem tudom, hogy bírják ezt. Igaz, hétvégén egész délelőtt alszanak. (Amikor én éppen takarítanék, porszívóznék.)
2010. febr. 23. 03:22

Miért nem keresel egy olyan albérletet, ahol ugyan esetleg többen vagytok, de mind dolgozók?

Ott nincs ilyen gond.

2010. febr. 23. 02:19
De minden egyetemista így él. Most csendesedtek el, amikor én már nem tudok aludni. De a szomszéd szobából halltszik a beszélgetés. Szerintem diliházba fogok kerülni kialvatlanság miatt. Azért nem érdemes beszélni, mert ők többségben vannak, én vagyok az egyedüli állandó dolgozó, aki nem napi 2-4 órával szeretne munkába indulni. De ma is lesz hangoskodás, legalább 11-ig, mert terveznek valamit.
2010. febr. 23. 02:17
Palacsintasütő. Igazán hatásos! Én egyszer, illetve sokszor, azzal állítottam be a nővérem szobájába. Rögtön lehalkította a zenét/befejezte a telefonba vinnyogást/a hamisan éneklést/stb... :)
2010. febr. 23. 02:12
Uljetek le,es beszeljetek meg,a hazirendet.Elnezonek kell lenni,ha tobb ember lakik egyutt.
2010. febr. 23. 02:02

Füldugó???:D

Az talán segíthetne, csak sajna attól az ébresztőórát sem hallanád meg...

Bár ha rezgőre állítod....

2010. febr. 23. 01:55
Amióta panelben lakom, 1 éve, nem tudok normálisan aludni. Csak olyan albérletre van pénzem,hogy egy szobát béreljek. Garzonra sem telik. Lakótársaim ma is, még mindig beszélgetnek, zajonganak.Nem tudok aludni zajjal, de 3 óra mulva kelnem kellene, dolgozni mennék. Beteg is vagyok, fáj mindenem. Direkt lefeküdtem fél 11-kor, de éjfél előtt hangoskodásra ébredtem. 6-an vagyunk 3 szobás lakásban. Ezen kívül semmi bajom velük, csak nem bírom ezt a tömegszállásosdi albérletet. Nincs senkim, akivel össze lehetne költözni. A kialvatlanságtól már idegbajos vagyok. Amúgy is nehezen alszom panelben, de így... Mit kezdjek magammal? Elköltözni felesleges ugyan ilyenbe, mindenhol ez van.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook