Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi kell egy tápszeres babának? fórum

Mi kell egy tápszeres babának? (beszélgetős fórum)


1 2
18. Dinuss (válaszként erre: 16. - Tfazek)
2010. dec. 30. 14:35
Mi negy honapos koraig szenvedtunk a hasfajassal...A cumisuveg egy picit javitott rajta,hogy nem nyelt levegot de igazabol ettol teljesen fuggetlen volt sajna...
17. Dinuss (válaszként erre: 8. - 222fc493d7)
2010. dec. 30. 14:34
Hat orulok neki,hogy ti ilyen szerencsesek vagytok de az aventes tenyleg folyik neha...En a helyeben kiprobalnam ezt is azt is...lehet neki teljesen mas fog bevallni...:)
16. tfazek
2010. dec. 30. 14:34
A márkával vagyok bajba, hogy melyik cumisüveg jó. Bár gondolom ez babafüggő. Nem volt hasfájós a babátok? A fiam mondjuk anyatejes volt és igy is mindig fájt a hasa.
15. tfazek (válaszként erre: 13. - D9a5cac94b)
2010. dec. 30. 14:33
köszi
14. Dinuss (válaszként erre: 10. - Tfazek)
2010. dec. 30. 14:32
En ebbol nem csinaltam problemat.Forralt vizet kapott es ket megoldasa lehet a dolgonak.Egyik,hogy termoszba teszed,a masik meg,hogy majd megmelegited a mikroban...
2010. dec. 30. 14:29
Még valami: üvegmosókefe, de finomabb, mert az erősebb szálú össze-vissza karcolja a cumisüveget.
12. 222fc493d7 (válaszként erre: 10. - Tfazek)
2010. dec. 30. 14:28

Sztem mindig jó ötlet. Éppen elég teendő van egy kisbaba mellett, így legalább nem kell forralni.

Bár, a vízforraló se rossz.

Igazából mi azért döntöttünk a babavíz mellett, mert az itteni víz iszonyatosan vasas:(

2010. dec. 30. 14:26
Ja, és sterilizáló folyadék
10. tfazek
2010. dec. 30. 14:19
Jó ötlet a bébivíz, gondolom ha nem otthon vagy meg főleg. Vagy mondjuk éjjel
9. d9a5cac94b (válaszként erre: 7. - Tfazek)
2010. dec. 30. 14:18

A gőzsterilizáló az a mikrós... bocsi rosszul fogalmaztam...

Olyan 6500-7000 Ft-ba kerül az Aventes.

2010. dec. 30. 14:16

Szia

Aventnek van újszülött szettje, mi azt használjuk.

De amúgy 2 db nagy üveg, 2 db kicsi van. Amire figyelj, hogy BPA mentesek legyenek és ha avent mellett döntesz, akkor 1 lyukú legyen a cumifej.

Mi sosem jártunk úgy, mint Dinuss, viszont a Tommeenek az anticolicos cumijával igen. Az sokkal gyorsabb kifolyású és pici fiam valszeg nem tudott olyan gyorsan nyelni, így mind a ruhájára ment.

Mi használunk sterilizálót+ 1 héten 2x kifőzök mindent.

Ja és vízből a Jana babavizet használom, így legalább annak a forralásával nem kell bajlodnom.

2010. dec. 30. 14:12
Köszi. A nagyfiamnak is volt Aventes üvegje és néha tényleg folyt. Jó a mikrós sterilzáló? Az a gőzsterilzáló az avent az milyen? Mennyibe kerül?
2010. dec. 30. 14:08

Szia!En is az aventest hasznaltam de ma mar biztos nem hasznalnam!Egy nagy kalap kaki!Ha nem jol zarodik a cumi az uvegre (nem a te hibadbol) akkor folyik a baba nyakaba a cucc...Utaltam ezert es csalodtam is benne,hogy ahhoz kepest,hogy avent ilyen hibaja van!!!!

Lecsereltem TommeeTippee cumisuvegre es sokkal jobb!!!Ilyen baleset egyszer sem fordult elo es a cumi resze sokkal jobba hasonlit egy mellhez.

Mennyiseg pedig: tuti kell ket uveg tejes (tapszeres) es ket uveg teas.Mindenkeppen az egyes cumival kezdj.

5. d9a5cac94b (válaszként erre: 1. - Tfazek)
2010. dec. 30. 14:07

Szia!


A kisfiam ugyan nem első perctől tápszeres, de nem tudtam sokáig szoptatni, 3 hetesen már csak tápszert kapott.

Mi Aventes üveget, és cumikat használunk. 2 db üveg, újszülött cumival. Sterilizálni először naponta többször, lehetőleg minden etetés után, amíg olyan pici. Mi szintén Aventes gőzsterilizálót használunk. Meg kell egy edény, amiben forralod a vizet, az is legyen kiforrázva.

2010. dec. 30. 14:04

Szia,nálunk a MAM vált be mint cumisüveg az Aventos az van amikor folyott,könnyen lehet tisztítani a mamosat.A nagylányom csak az aventos cumit fogadta el az ikrek pedig csak a mamosat.

Cumisüvegek:Nekünk volt 2 nagy 260 ml s egy 160 ml az ikreknél pedig a duplája :-)

Sterilizálás az elsőnél sokáig sterilizáltuk a cumisüvegeket kb addig amég nem mászott utána már úgyis mindent a szájukba kapdosnak.

2010. dec. 30. 14:03

Szia!

mi az aventes cumisüveget használtuk,és bevált.minden etetés elött forraltam vizet a tápszernek.a cumisüveget a legelsö,és a további használat elött ki kel fözni,vagy sterilizálóba tenni.remélem tudtam segiteni.

2010. dec. 30. 14:03

szia

az én fiam is tápszeres volt.

avent cumit használtunk,nekünk nagyon bevált!Igaz próbáltuk a nuk cumit is,de azt nem figadta el a fiam.Én ki főztem mindent egyszer 1 héten.Szerintem ennyi elég

2010. dec. 30. 14:00
Olyanok segítségét szeretném kérni, akiknek a babája az első perctől kezdve tápszeres. Mire van szükség az etetéshez? Hány db cumitok/milyen fajta/sterilizálás... ilyesmi. Márkákkal kapcsolatos tapasztalatok is érdekelnek. Köszi a segítséget
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook