Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi az a fehér, ami kicsapódik a cumisüveg oldalára? fórum

Mi az a fehér, ami kicsapódik a cumisüveg oldalára? (tudásbázis kérdés)


12. b393c24117 (válaszként erre: 9. - Ffbce15349)
2009. nov. 2. 13:08

Annak több oka van: Le volt tapadva a nyelve, ezért nem igazán tudot szopni. Utána felvágták neki, de ennek ellenére mindig véresre harapda ki a mellem. PLussz, a szülés utáni komplikációk miatt, nincs elégg tejem, ezt a mennyiséget is csak ugy tudom fent tartani, ha óránkét fejek. Ráadásul, ha hagyom, hogy szopjon, utána nem hajlandó cumisüvegből megenni a kiegészitő tápszert... Szóval sok ilyen kis apróság miatt :)

Minden etettés után ki vannak főzve a cumisüvegek, viszont az tény, hogy állnak a frigóba mielőtt Domi megenné.

11. Anyagi
2009. nov. 2. 13:04

Az anyatejnek is van "föle" ha lefejed, mert egy szoptatás során elsőként termelődő tej zsírosabb, mint a vége felé termelődő. Ha ezt összekevered a "tejszin" rész kicsapódhat, mint a tehén tejnél is! Ne idegeskedj!

Miért nem fogadja el a kicsid a cicit?

10. b393c24117 (válaszként erre: 7. - Erababa1111)
2009. nov. 2. 13:04
Hát, ha nem is lefagyasztott, de a frigóban áll a tej, mivel óránkét fejek.
2009. nov. 2. 13:03

miert kell lefejve adnod?persze csak ha nem vagyok indiszkret:)

szerintem is lehet tejzsir de vizko is..

de milyen gyakran fertotleinted a cumisuveget?en csak akkor tapasztaltam ilyet,ha benne marad a tejcsi nehany orat a cumiban,de utana mindig kifozom..

2009. nov. 2. 13:03

Köszönöm a válaszokat.

És ha ilyen sok a kicsapódás, akkor nem veszít a tej a tápértékéböl?

(logikusan gondolom, hogy de...)

Ha átöntöm másik cumisüvegben ugyan ugy kicsapődik sajnos

2009. nov. 2. 13:02
Én csak a lefagyasztott-felengedett tejciben tapasztaltam ilyet, de semmi baja nem lett a babának tőle.
2009. nov. 2. 13:00
Szerintem is zsír
2009. nov. 2. 13:00
A tej "maradványa".Pl. ha bögrében hagysz tejet a hűtőben,akkor ott is van kicsapódás. Ha zavar,töltsd át másik cumisüvegbe a tejcsit mielött oda adod a babádnak.
2009. nov. 2. 12:59
én úgy gondolom az a tejzsír
2009. nov. 2. 12:58
vízkő?
2009. nov. 2. 12:58
Muszáj, hogy lefejve adjam oda a fiamnak az anyatejet, de mindig látok valamilyen fehér kicsapódást az üveg szélén (akkor is ha jól összerázom a tejet)
2009. nov. 2. 12:56
Mi az a fehér, ami kicsapódik a cumisüvegoldalára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook