Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi annak a játéknak a neve, ahol rá állsz valamire s úgy kell táncolj, tornássz mint az a figura, s ha nem úgy teszed kisipol? fórum

Mi annak a játéknak a neve, ahol rá állsz valamire s úgy kell táncolj, tornássz mint az a figura, s ha nem úgy teszed kisipol? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 7. 13:15
Lehet venni sima dancemapet is, azt a PChez kell csatlakoztatni és úgy táncolni rajta. Nem tudom pontosan mennyi, de sokkal olcsóbb, mint a wii ha csak táncolni akarsz.
7. Papp Szilvia (válaszként erre: 6. - Papp Szilvia)
2009. okt. 7. 13:04
nah igen, wii amit én láttam akkor:P
2009. okt. 7. 13:03

én a dechatlonban láttam, de nem tudom a nevét:)

külön volt a szőnyeges rész meg a program és összesen a kettő 40 ezer volt (és ugye mindkettőt meg kell venni hozzá), de ez még nyár elején volt...

2009. okt. 7. 13:03

Van ilyen, a playstation 2 avgy 3 kiegeszitojekent kaphato szonyeg. A jatek neve Pump-it-up (van mar belole vagy 5), illetve


Wii Fit Board es hozza akad nehany jatek. Nekem az utobbi vanmeg, nezz korul a fukarban vagy a Hulye nem vagyokban. A T betus hipermarketben muszaki cikk vasarlasa sajat felelossegre sem javasolt.

2009. okt. 7. 13:02
Vagy a wii-re gondolsz, dancemapen nem lehet tornázni.
2009. okt. 7. 13:01
dancemap? Szerintem minden nagyobb játékboltban kapható.
2009. okt. 7. 13:00
És hol lehet olyant kapni?
2009. okt. 7. 13:00
Mi annak a játéknak a neve, ahol rá állsz valamire s úgy kell táncolj, tornássz mint az a figura, s ha nem úgy teszed kisipol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook