Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi annak az új pörgentyűs játéknak a neve, ami most olyan nagyon menő? :) fórum

Mi annak az új pörgentyűs játéknak a neve, ami most olyan nagyon menő? :) (tudásbázis kérdés)

2011. júl. 4. 23:20

Igazából,mindenhol majdnem ugyanaz az ár.

Egy-két száz forint a differencia.

Nehéz megállapítani,mert az eredetit is Kínaiak gyártják.

2011. júl. 4. 16:50
A Peonza az a "madzagos" pörgettyű, de van más fajta is, mint a Bayblade, vagy találtam ilyet is: [link] Meg azt tudom, hogy olyan, mint a Bayblade, kapható olcsó kínai változatban is.
2011. júl. 4. 16:32

Peonza-

Fiam három hete gyakorolja,reggeltől estig,és már több trükköt tud csinálni.

Sajnos elrepedt a pörgettyűje:(

Szerintetek,amiket az aukciós oldalakon árulnak,eredeti mexikói gyártású címszó alatt,azok jobban bírják a strapát,mint amiket a bevásárlóközpontokban árulnak?

Vajon az kínai,amit én vettem a fiamnak?

Csak azért kérdezem,mert nincs nagy árkülönbség.

13. Bucóka20 (válaszként erre: 12. - Mimmo33)
2010. nov. 3. 20:14

Igen , ezeken én is gondolkodtam.

Ma még nem volt időm megvenni,mert gyakorlatom volt..de holnap ráérek és megveszem.


Igazából közelről én sem ismerem se őt se a családját,csak a kutyasétáltatásból.Majd még átgondolom,hátha eszembe jut valami jó kis ötlet ezzel kapcsolatba.De semmi pénzért sem akarnám őket/őt megsérteni.

12. mimmo33 (válaszként erre: 11. - Pen80)
2010. nov. 3. 10:55

POnt ezt akartam írni;)

Nehogy még szegény kis srác jöjjön ki rosszul a dologból...nehogy azt higgyék a szülei, hogy panaszkodott...

11. Pen80
2010. nov. 3. 10:52

Szia!

A játékhoz nem értek, de azt javaslom, körültekintően add oda neki, nehogy megsértsd a szüleit/családját. Tehát adj neki mondjuk feladatot, hogy segítsen neked valamiben vagy ilyesmit és köszönetképpen add oda.

Bár te ismered őket, de tényleg jól gondold át hogyan adod oda.

10. Bucóka20 (válaszként erre: 9. - Anyuci91)
2010. nov. 3. 10:52

Közsönöm!

Én konkrétan egy ilyen pörgős játékra gondolok.Vagyis egy bizonyos pörgős játékra,csak a nevét nem tudom.


De megnézem akkor a coop-ba hátha tudnak segíteni.


Köszönöm Nektek.:)


Most mennem kell,Sziasztok

2010. nov. 3. 10:47

Figyelj kedves első hozzászóló van a gyermekek részére különféle játékok attól függ mennyi idősek, van a cég neve: Hasbro, Fischer spray, Matel.

Disneyek is ilyenek kisbabák részére létezik lyen pörgős, ami menő. Nagy babaüzletben is kaphatók ilyenek, amit említesz és még sok minden. A pénztárcától függ, mennyit szeretnél áldozni, gondolom neked sem mindegy. Remélem tudtam segíteni neked kívánok sok sikert és szerencsét. Üdv.Ágnes

8. Bucóka20 (válaszként erre: 7. - Szamó)
2010. nov. 3. 10:44

Nah hát akkor azt a "kobrát" sajnos én sem fogom megvenni,de ez a kisfiú azt mondta h ő az 1000ft-osat szeretné.


Így megveszem neki,megsajnáltam szegényt.

Gyűjtötte az üvegeket h vissza tudja vinni és mondta nekem h reméli még húsvétkor lesz ebből a játékból,mert ő akkor fogja tudni csak megvenni,

Hát a szívem majd megszakadt.Tudom h nincs rá pénzük....

2010. nov. 3. 10:42

A kicsit 699,-ért vettem, aztán közölte velem a gyerkőc, hogy a "kobra" a legtutibb vagy a "tornádó". Szombaton vettem neki kobrát: 1699,-


Brutál drága egy kis műanyag vacakért...... de kitünő tanuló, jó kisfiú, megérdemli :)))

2010. nov. 3. 10:40
én coooop boltban vettem, a pénztárnál volt. Csak menj be, kérdezd meg az eladót, tuti tudni fogja miről beszélsz!
5. Bucóka20 (válaszként erre: 2. - Szamó)
2010. nov. 3. 10:40

Köszi szépen.

Hátha tud még valaki segíteni.:)

2010. nov. 3. 10:39

600-

1000-

1400- ért van kb a boltokba,az egyik kiskegyerknek akarom megvenni,mert neki nincs rá pénze.Ma reggel beszéltem a kisfiúval és ezt a játékot emlegette.De nem értettem h mi a játék neve és látni is csak 1x láttam ilyet messziről.


Hogy keressem a boltba?

2010. nov. 3. 10:39
Majd megkérdezem tőle.....
2010. nov. 3. 10:38

Sajna nem tudom.....

A kisfiamnak már vettem kettőt, nagyon imádja!

2010. nov. 3. 10:38
Segytsetek légyszi, mi annak az új pörgentyűs játéknak a neve, ami most olyan nagyon -menő-. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook