Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek az esztergomi szülészetről? fórum

Mi a véleményetek az esztergomi szülészetről? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 6. 12:55

bíróság bűncselekmény okirathamisítás orvosi műhiba esztergomi kórház meghalt szülés kismama


Egy éve, szülés után halt meg egy nő az Esztergomi kórházban. A hozzátartozói szerint nem látták el megfelelően. Az általuk felkért szakértők jelentése ellentmond a hivatalos vizsgálatnak.


[link]

9. savanya6 (válaszként erre: 8. - Mohácska)
2009. dec. 15. 15:15

Szia!

Én is hozzá járok, mióta megműtött! S úgy döntöttem maradok is nála!

2009. nov. 3. 21:44

Sziasztok! Nem tudom mennyire aktuális még a téma, de én teljes mértékben elégedett voltam a Doktor úrral, ő műtött 2 éve, és azóta is rendszeresen hozzá járok. Az hogy drága... mi vagy ki nem az. Lehet hogy drágább mint x, meg y, de kedvesebb is. Legalábbis nekem ez a véleményem. Amíg tehetem, csakis hozzá fogok járni.

Ha még ajánlani lehet valakit, az Orgoványi doktor úr. Dehát ő ritkán jár haza, nem sűrűn van rendelése, ha jól tudom.

2009. jan. 26. 18:59
amúgy Te kit ajánlanál a környéken?
6. 995261fe57 (válaszként erre: 5. - Savanya6)
2009. jan. 26. 15:00
értem
2009. jan. 26. 14:34

Az igazság az, hogy hozzá szoktam járni, meg vagyok elégedve vele, de kicsit drágának találom...

2006 óta járok hozzá, előtte az Iványinál voltam sztk alapon Dorogon.

2009. jan. 26. 14:13

szia.elég drága orvos.sokat elkér a vizsgálatokért is a szülésért is!én éppen ezért nem őt választottam.De kinek melyik orvos jön be,valaki nagyon szereti de ismertem olyat is aki egyáltalán nem akarta orvosának.Én is váltottam orvost félúton mert nem voltam megelégedve a dokimmal más pedig szinte istenítette ugyanazt az orvost.

úgy hogy nem tudom hogy tudtam-e segíteni.talán igazán berbiknél a pénz beszél...


magadnak akarsz választani orvost?hol laksz?

2009. jan. 26. 12:31

szia!

csak arra lennék kiváncsi, hogy mégis milyen?mennyit kér szülésért meg a vizsgálatokért?stb...

2009. jan. 25. 18:38
szia.én is az esztergomi kórházban szültem csak éppen nem a Berbik doktornál.Hallottam róla jót is és rosszat is... mire vagy kíváncsi?
2009. jan. 25. 17:03
Mi a véleményetek az esztergomi szülészetről? Ezen belül Dr. Berbik István főorvos Úrról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook